Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Stvořen pro každý okamžik – objevte jedinečné schopnosti nového chytrého telefonu

Info ikona
Marie Babíčková, finalistka Miss Czech Republic 2024

Rádi byste si pořídili chytrý telefon s vynikajícím fotoaparátem a elegantním designem za dostupnou cenu? Díky unikátnímu spojení společností vivo a Zeiss máte nyní jedinečnou možnost – 14. června 2024 tvůrci společně představili nové modely chytrých telefonů vivo V40 5G a vivo V40 Lite, které spadají do střední třídy smartphonů. Budou tak neocenitelnými parťáky při fotografování, tvorbě videí, hraní her, ale i surfování na internetu nebo bezstarostné relaxaci.

Promotion | 26. 06. 2024

Když spojí síly dvě úspěšné značky, vzniknou obvykle skvělé věci. Spojením technologické společnosti vivo, zabývající se především výrobou chytrých telefonů, a proslulého výrobce špičkové optiky a objektivů Zeiss, který je na trhu již více než 130 let, vznikl unikátní smartphone, který si rychle získá srdce každého uživatele!

Unikátní spojení přináší takřka neomezené možnosti

Chytrý telefon vivo V40 5G využijete v každé situaci – ať už potřebujete pracovat, komunikovat s okolím, nebo relaxovat hraním her či tvorbou jedinečných fotografií, které zachytí všechny vaše zážitky. Vynikající 120 Hz Ultra Vision AMOLED displej se postará o živé barvy i plynulý chod. Díky společnosti Zeiss je chytrý telefon vybaven výkonným fotoaparátem s 50 Mpx rozlišením a kvalitní čočkou a vysokým fotografickým výkonem, který si s pomocí osvětlovacího prstence Aura Light bravurně poradí i se zhoršenými světelnými podmínkami (ať už za šera, při svíčkách nebo během noční procházky ve městě). S jeho pomocí můžete vytvářet také portréty vynikající kvality a živých barev. Nechybí ani nástroje pro jednoduchou úpravu videí, se kterými můžete popustit uzdu své kreativitě.

Info ikona
Nový model chytrého telefonu Vivo V40 5G

Stylový doplněk s velkokapacitní baterií pro každou příležitost

Skvělým přínosem je také velkokapacitní baterie společnosti vivo s 5 500 mAh, díky které vydrží telefon pracovat po dlouhý čas bez nutnosti dobíjení. A když se přesto vybije? Stačí jej připojit do vysokorychlostní 80W nabíječky FlashCharge, a během chvilky bude opět připraven k akci. Elegantní design a barevné variace v módních tónech fialové a šedé zaručí, že chytrý telefon bude zároveň stylovým doplňkem – ať už se chystáte na romantickou večeři nebo pracovní schůzku. Na tuto novinku se zkrátka můžete spolehnout při každé příležitosti.

Info ikona
Marie Bačíková s novým modelem telefonu Vivo V40 5G

„Vedle práce sama na sobě vidím smysl života v tom být šťastná, žít naplno a šířit kolem sebe dobro a pozitivní náladu.“ říká Marie Babíčková, finalistka Miss Czech Republic 2024.

Inovativní telefon za příznivou cenu s bonusem navíc

Spojením společností vivo a Zeiss vznikl unikátní smartphone, který v mnoha ohledech dosahuje schopností o třídu vyšších modelů, ať už jde o možnosti fotoaparátu nebo použitý systému Android s nadstavbou vivo Funtouch OS 14, který zajišťuje plynulý uživatelský komfort díky vylepšené správě paměti, možnostem multitaskingu, personalizaci, ochraně soukromí a zabezpečení.

„Nový model V40 je dalším milníkem v naší spolupráci se společností vivo a dalším důkazem našeho odhodlání přinášet technologie na úrovni vlajkových lodí širšímu okruhu uživatelů“ pochvaluje si ředitel divize marketingu a prodejů společnosti ZEISS Sebastian Döntgen. 

Vivo V40 (8GB/256GB) bude možné pořídit za cenu 12 499 Kč. Model vivo V40 Lite již za 8 999 Kč. U vybraných prodejců můžete využít limitované akce – k předobjednávce telefonu do 27. června zároveň získáte jako dárek kompaktní gril na uhlí značky Weber v hodnotě 2 999 Kč, který (nejen) během letních měsíců rozhodně oceníte.

Měření