Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

4 kroky k luxusní blond za kterou se každý otočí

Všimly jste si, že blond vlasy září, vždy upoutají pozornost a působí tak nějak výjimečně? Když se rozhodnete i vy změnit styl a odbarvit se, měly byste dělat vše pro to, aby barva nevypadala lacině. První krok je návštěva u zkušeného kadeřníka a potom každodenní důsledná péče pro vždycky krásné vlasy. Jak docílit dlouhodobě stabilního odstínu bez nevzhledné žluté? A co dělat pro to, aby vlasy nebyly krepaté a vysušené?

Promotion | 26. 01. 2012

1. Péče skutečně od základu 

Zesvětlené nebo odbarvené vlasy vyžadují speciálně vyvinuté přípravky, které posilují vlasové vlákno a obnovují jeho kvalitu. Platinová nebo stříbrná blond je trendy a pokud se tímto směrem chystáte i vy, budou vaše vlasy potřebovat hloubkovou péči obsahující kyselinu hyaluronovou. Proč? V lidském těle v první řadě váže vodu a díky tomu podporuje skutečně hlubokou hydrataci vlasů, vyplňuje porušená místa vlasových vláken a tím je posiluje.  

2. Zesvětlení a eliminace žlutých pigmentů 

Po pár umytí získává často blond barva žlutý nádech nebo se na vlasech objevují mosazné tóny. K tomu, aby nová barva zůstala jako první den od kadeřníka, potřebujeme produkty pro blondýny, které obvykle zesvětlují, pomáhají stahovat nežádoucí žluté pigmenty, ale zároveň vlasy i vyživují. Obecně platí, že blond vlasy jsou častěji dehydratované a poréznější. Je proto důležité zařadit do rutiny péči s fialovými pigmenty.  

3. Ve dne i v noci 

Pokud jsou vlasy zesvětleny nebo nad změnou teprve uvažujete, je to právě hydratace a posílení, co by mělo být vaší alfou a omegou. Mimo šampon, kondicionér a pravidelné používání vyživujících masek se opravdu vyplatí alespoň jednou týdně aplikovat také noční sérum, které dostane vyživující účinky ostatních produktů ještě o kategorii výš! 

4. Čím komplexnější péče, tím lépe! 

Obecně platí, že čím důsledněji se péči o blond hřívu budete věnovat, tím bude zdravější a krásnější. Potřebujete takovou rutinu, abyste si udržely odstín, lesk i hebkost vlasů. Vlasoví odborníci radí používat více produktů z jedné profesionální řady přímo pro odbarvené vlasy. Odměnou vám bude krásná, zářivá a luxusně vypadající blond!  

Náš TIP: Komplexní péči doplňte také o termoochranu ze stejné řady, například sérum na finální péči Kérastase Blond Absolu Cicaplasme