Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Na vlasech, nehtech i očích! Perly vládnou kosmetickému světu

Info ikona
Perly

Kdyby Coco Chanel, Jacqueline Kennedy nebo Audrey Hepburn žily, pravděpodobně by skákaly radostí! Do kosmetického světa se totiž vplížil nový trend, jehož základním kamenem jsou perly.

Všichni víme, že perly jsou nesmrtelné! Doposud jsme ale perly měli spojené především se šperky, které dodaly na eleganci každému outfitu. Zdá se, že čím dál tím častěji budeme perly potkávat také na nehtech, ve vlasech nebo na očích. Už Pinterest na konci minulého roku předpověděl, že velkým kosmetickým trendem roku 2022 bude tzv. pearcore. A pokud se na Instagramu podíváme na fotky úspěšných influencerek, rázem zjistíme, že perlová obsese je právě na vzestupu. A kde všude se můžeme s perlami setkávat? 

NEHTY

Nebaví vás jednobarevná manikúra, a zároveň si netroufnete na divoký design nehtů? V tom případě vás jistě potěší jemná manikúra s perličkami. Je jenom na vás, zda dáte přednost několika náhodně rozmístěným perlám, nebo svou manikérku poprosíte o precizní „řádek“ perel, díky kterému bude vaše francouzská manikúra très chic!

VLASY

Ať už zaplete do vlasů šňůru perel, nebo dáte přednost sponce poseté perličkami, rozhodně uděláte dobře. Perly totiž dokazují, že ve vlasech vypadají famózně. A v případě, že jste majitelkou tmavých vlasů, to platí dvojnásob. Mimochodem na perly ve vlasech nedá dopustit ani zpěvačka Alicia Keys. Podívejte.

OČI

Možná si říkáte, že perly na obličej nepatří. Pokud ale budete postupovat decentně, pak můžete s perlami vykouzlit dokonalé večerní líčení. Inspirovat se můžete například influencerkou Matildou Djerf, která na svá oční víčka umístila několik maličkých perel. Odvážnější z vás mohou zvolit větší perličky a umístit je nad oční stíny. Nezapomeňte, že kreativitě se meze nekladou.