Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jaké jsou největší trendy v jarní manikúře 2024? Inspirujte se 3 trendy

Info ikona
perleťové nehty

Pro někoho začíná jaro 20. března, pro jiné pocitově hned 1. března. Pokud i vy už cítíte jaro ve vzduchu, máme pro vás pár tipů, jak se na něj naladit i vzhledově. A to konkrétně s novými nehty. Jaké jsou 3 nejkrásnější trendy, které ovládnou jaro 2024?

Tereza Čaladi | 1. 03. 2024

My jaro naprosto zbožňujeme. Je to čas, kdy můžete odhodit tlusté kabáty a vytáhnout trenčkoty. Nazout si lehké boty a nemuset chodit ověšené šálami. Ráno pod okny zpívají ptáci, sluníčko více hřeje, stromy jsou zelenější a všechno je tak nějak veselejší. Pak už zbývá jen poslední detail, patřičné nehty na tuto jarní sezónu.

3 nejkrásnější trendy v jarní manikúře

Pokud na nehty chodíte, nebo si je lakujete samy doma, jistě víte, jak skvělý to je pocit, když máte nové nehty, které jdou k vašemu outfitu. A vzhledem k tomu, že ten teď bude nejspíš ve více svěžích barvách a vzorech, máme pro vás pár tipů od mistrů v oboru.

1. Šalvějově zelená barva

Zelená bývá oblíbená po celý rok, ale tento obzvláště uklidňující odstín bude letos na jaře všude. „Tento odstín je nádherný a trendový hlavně proto, že je zde tolik prostoru pro experimenty,“ řekla manikérka a zakladatelka značky Deborah Lippmann beauty serveru Allure. Konkrétně jsou podle ní populární zejména šalvějově zelené vzorce na nehtech, ať už náhodné, nebo v klasické francouzské manikúře, či netradiční francouzské manikúře. Dají se přitom doladit mramorovými obrysy.

Mohlo by se vám líbit

Osvěžující trend v manikúře, který nelze nemilovat: matcha tea nails

Vypadá to, že se trendy řídí podle oblíbených horkých nápojů – od jemných kávových tónů v loňském létě jsme se plynule přesunuli k odstínům poctivé horké čokolády a po novém roce začíná být na nehtech v ulicích a na sociálních sítích stále více vidět jemná zelená připomínající kvalitní japonský čaj matcha.
marianne.cz

2. Francouzská manikúra trochu jinak

Jistě jste všechny slyšely o klasické francouzské manikúře. Tahle jí je podobná, ale přeci jen trochu odlišná. Na módní události New York Fashion Week ji představila manikérka celebrit Julie Kandalec a poté tento umělecký trend nasdílela na svém Instagramu. Nazývá ho „Floating French Tips“, což by se dalo volně přeložit jako poletující francouzká manikúra. Spočívá v tom, že máte čáru ne na konečcích nehtů, ale v třetině jejich délky. Doporučuje nejprve nanést neutrální základní barvu a čárku udělat tenkým štětečkem v libovolné barvě. Osobně doporučuje na svém profilu bílou, tělovou, modrou (v odstínech oceánu), korálově oranžovou či levandulovou.

3. Ústřicové nehty

Lesklé a třpytivé věci jsou v posledních letech čím dál tím populárnější, řeč je například o glazovaných vlasech či třpytivých krémech na tělo, které jsou oblíbené zejména v létě. Letos na jaře se přitom můžete nachystat na perleťové nehty. Přezdívá se jim tak „Oyster Nails“, jako kdyby nehty vznikly jako perly z ústřice. Tyto nehty se přitom staly trendem, jelikož se objevují stále více na přehlídkových molech a nyní i na Instagramu. Jejich provedení je přitom jednoduché. Stačí navrstvit mléčně bílou nebo světle růžovou barvu nehtů s průhledným, třpytivým vrchním lakem. Věříme, že potom budete zářit právě jako vaše nehty.

Jaké nehty zvolit pro jaro 2024? Inspirujte se
Mohlo by se vám líbit

Blush nehty: Trend v manikúře, který si zamilují nejen romantické duše

Zatímco v loňském roce jsme obdivovaly manikúru „glazed donut“, kterou proslavila modelka Hailey Bieber, letos se o slovo hlásí jihokorejský trend. Říká si „blush nails“, zvládnete ho vytvořit samy, a navíc působí velmi romantickým dojmem.
marianne.cz
Zdroj článku