Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Krásné šaty, dokonalý účes a elegantní šperky tvoří nedílnou součást půvabu každé ženy. Zejména šperky mají moc povýšit i ten nejjednodušší model na luxusní úroveň. Na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech jsme mohli obdivovat, jaké šperky volily celebrity, aby jejich modely rozzářily červený koberec.

Jana Szkrobiszová | 5. 07. 2024

Zářivý luxus na celebritách

Nejen letošní ročník festivalu přinesl mnoho osobností, které se mohly pochlubit honosnými šperky v kombinaci s luxusními modely šatů. K večerním róbám neodmyslitelně patří honosné ozdoby, které nechávají vyniknout modelům zpracovaným z vysoce kvalitních materiálů, na nichž si zakládají ti nejlepší návrháři. Šaty často mají hluboký výstřih nebo odhalená ramena, a proto se k nim ideálně hodí diamantové nebo drahokamové náhrdelníky jako symbol noblesy. Tyto šperky přitahují pozornost a dodají outfitu sofistikovanost, čímž podtrhují eleganci nositelky.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější šperky léta 2024: Trendy budou dřevěné akcenty, řetězy a asymetrie

Ačkoliv doplňkům často nevěnujeme tak velkou pozornost jako samotnému oblečení, jsou to právě ony, které celkový vzhled dotvářejí a přivádějí k dokonalosti. Konkrétně šperky by proto měly mít ve všech outfitech dostatečný prostor, aby mohly udělat opravdovou parádu. Zjistěte, jaké budou během léta 2024 nejvíce trendy.
marianne.cz

Dokonale zvolené šperky bývalé dámy Dagmar Havlové

Například bývalá první dáma Dagmar Havlová vynesla šperky chladné barvy bílého zlata s diamanty od ALO diamonds v hodnotě přibližně 18 milionů korun. V jejích uších krásně vynikaly jemné pecičky, na krku měla decentní náhrdelník a na ruce subtilní náramek a ušlechtilý prsten. Tato minimalistická kombinace se perfektně hodila ke složitějším šatům. Elegantní volba ukázala, jak mohou dobře zvolené šperky dokonale doplnit a podtrhnout celkový vzhled.

Perfektní reprezentace Denisy Dvořákové

Herečka Denisa Dvořáková naopak výsostně reprezentovala šperky přibližně za víc jak milion korun na Progresus párty. Byla ozdobena luxusními šperky značky Roberto Coin ze slavné kolekce Venetian Princess, které nádherně doplňovaly její šaty odhalující ramena.

Mohlo by se vám líbit

Ani černá ani bílá: KVIFF ovládly šaty v nejkrásnější barvě roku. V létě 2024 je můžete nosit i vy

Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech opět nabídl nespočet krásných rób, které české osobnosti vynesly na červený koberec i na doprovodné party. A přestože se na první pohled zdá, že móda byla vskutku pestrá, šatům jasně dominovala jedna z nejvíce trendy barev roku 2024 – červená. Inspirujte se outfity českých filmových hvězd a po jejich vzoru zařaďte do svého šatníku stylové rudé šaty i vy. Hodit se vám budou nejen na formální akce, oslavy a svatby, ale také na dovolenou či do práce.
marianne.cz

Okouzlující krása Elizavety Maximové 

Herečka Elizaveta Maximová zvolila na zahájení KVIFF šperky Roberto Coin. Vynesla prsteny z kolekce Navarra a náušnice Princess Flower v hodnotě přes půl milionu.

VIDEO: Jaké šaty vynesla Elizaveta Maximová na zahájení 58. ročníku KVIFF?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Prestižní vizáž Veroniky Kašákové

Modelka, finalistka České Miss 2014 a zakladatelka Nadačního fondu VK, Veronika Kašáková, zvolila šperky KLENOTA pro dvě významné akce během festivalu. Na Moët & Chandon párty zazářila šperky ze 14 karátového bílého zlata v hodnotě přes půl milionu korun. Pro další akci si vybrala šperky z kolekce Rain ze stejného typu zlata. Tato volba dokonale ladila s atmosférou prestižního festivalu.

Noblesní vzhled Daniely Kolářové

V minulém roce herečka Daniela Kolářová podtrhla svou unikátní róbu šperky značky Pomellato v hodnotě téměř jednoho milionu korun. Pomellato je známá po celé Evropě pro svůj revoluční koncept šperků určených ke každodennímu nošení, charakteristický design a použití barevných drahokamů vybroušených do unikátních tvarů. Nejtypičtější pro značku jsou prsteny z kolekce Nudo, které se dají krásně kombinovat a na prstě mohou vyniknout klidně hned tři najednou.

Galerie: Nejkrásnější šperky z KVIFF
Zdroj článku

Související články

Krása
Jak se zbavit oteklého obličeje po ránu: Zkuste 3 jednoduché triky, po kterých se vám rychle uleví

Jak se zbavit oteklého obličeje po ránu: Zkuste 3 jednoduché triky, po kterých se vám rychle uleví

Krása
Rychlá pomoc při akné: Jak se zbavit nečekaných pupínků, které se objeví v nejhorší možnou chvíli

Rychlá pomoc při akné: Jak se zbavit nečekaných pupínků, které se objeví v nejhorší možnou chvíli

Krása
Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Krása
Jak se (ne)líčit do letadla: Zjistěte, proč zde může make-up pleti spíše uškodit

Jak se (ne)líčit do letadla: Zjistěte, proč zde může make-up pleti spíše uškodit