Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Plážové vlny, okouzlující drdoly a sexy ofiny: Top účesy, které zdobí červený koberec na MFF v Karlových Varech

Nejen překrásné modely šatů, ale i nádherné šperky a stylizace vlasů zdobí hvězdné dámy na červeném koberci na KVIFF. Každý účes, který si hvězdy zvolily ke svým úchvatným garderobám, se stal nezapomenutelnou součástí jejich vzhledu. Pojďme se podívat na ty nejkrásnější vlasové kreace, které letos i v průběhu minulých let zdobily festival a dodaly slavným ženám na červeném koberci nezaměnitelný šarm.

Jana Szkrobiszová | 4. 07. 2024

58. ročník KVIFF ovládly uhlazené i rozpustilé drdoly

Účesů, které se v posledním týdnu objevily na červeném koberci, dominovaly drdoly – ať už v uhlazeném stylu nebo v rozpustilém provedení. Herečka Hana Vagnerová vsadila právě na zmíněnou uhlazenou verzi, která skvěle doplňovala její nádhernou luxusní róbu. Tatiana Dyková zvolila drdol s trendy curtain bangs (záclonovou ofinou), která zdůraznila její červené šaty s chmýřím. Modelka Tereza Maxová nebo herečky Elizaveta Maximová a Lenka Vlasáková rovněž zvolily dokonalé kombinace společenského drdolu s moderním trendem rozdělené ofiny do stran.

Mohlo by se vám líbit

Festivalové tipy na svěží look po celý den

Šťavnaté rty, vyfoukané vlasy s jemnými vlny a móda ve stylu minimalismu. I takto se můžete stát módní ikonou nejen na filmovém festivalu v Karlových Varech. Profesionální vizážistka a kadeřnice exkluzivně pro Marianne radí, jak si udržet svěží a stylový vzhled po celý den.
marianne.cz

Na wet look vsadila Ester Geislerová, která jím doplnila své nádherné černé šaty, a vysoce elegantně působila i zpěvačka Zea. Plážové vlny v upraveném stylu využila ke svému lehkému modelu šatů Petra Nesvačilová, zatímco Andrea Bezděková zvolila kombinaci s wet lookem a jemně nagelovaným pramínkem v ofině. Anna Geislerová osvěžila svůj krátký bob, který je již několik let jejím poznávacím znamením, přírodními vlnami, což podtrhlo moderní trend letošního roku.

VIDEO: Elegantní, nebo extravagantní outfit? Zeptaly jsme se hvězd na KVIFF

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Účesy z minulých ročníků KVIFF, na které dodnes vzpomínáme

Stylový a nadčasový účes Jenovéfy Bobkové, která sází na hustou ofinu, jež podtrhuje její ženskost, je skutečně inspirativní. Ať už volí zcela přirozené vlny s načesanou ofinou, sepnuté vlasy do drdolu, nebo sváže dva pramínky po stranách a zbytek vlasů nechá volně plout, vždy působí elegantně a přirozeně.

Mohlo by se vám líbit

Sbohem, nudné mikádo! Vlasovým trendům pro léto 2024 vládne 5 překvapivých střihů

Vlasy jsou věčné téma téměř všech žen. Asi všechny známe ten pocit, kdy nás účes jednoduše přestane bavit a máme tendenci udělat vlasovou změnu. A kdy jindy ji podstoupit než v létě? Slunce, dovolená, moře a další aspekty, které k této části roku neodmyslitelně patří, nám dávají pocit svobody. A právě tu bychom měly dopřát i svým vlasům. Pojďme se tedy společně podívat na klíčové trendy roku 2024.
marianne.cz

Podobně jako Anna Geislerová i Eliška Křenková nosí trendy bob v kratší verzi, který v minulém roce zpestřila uhlazeným slicked-back stylem ve stylu Velkého Gatsbyho. Jitka Čvančarová dokáže se svou hřívou rozzářit každý model šatů, který si zvolí. V nezapomenutelných růžových šatech nechala vlasy přirozeně jemně zvlněné, což dokonale doplnilo celkový vzhled. V předešlých letech, pokud volila šaty s výraznějším otevřeným dekoltem, vlasy rafinovaně nechala učesat do ledabylých drdolů.

Mohlo by se vám líbit

Těšíme se, v čem Anna Geislerová letos na KVIFF zazáří. Podívejte se na její nejlepší modely z červeného koberce

Každý rok se český módní svět těší na slavnostní událost Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, na kterém se předvedou české i zahraniční hvězdy v krásných róbách a dechberoucích modelech. Jednou z nejvýraznějších dam bývá herečka Anna Geislerová. Pojďme si připomenout její nejkrásnější modely z červeného koberce z významných akcí posledních let. Jsme zvědaví, v čem na karlovarském festivalu zazáří letos.
marianne.cz

Elegantní účes Jitky Schneiderové, která si potrpí na dokonalost, v minulém roce perfektně doplnil její nádherné zelenkavé šaty – vlasy měla jemně zvlněné s ofinou do strany. Na 56. ročníku pak předvedla neobvykle sčesané vlasy dozadu s esteticky upravenou ofinou vpředu k modelu, který odhaloval ramena a byl originálně doplněn kalhotami.

Galerie: Nádherné účesy z MFF v Karlových Varech
Zdroj článku

Související články

Krása
Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Krása
Bezchybný a rychlý styling podle tanečnice Veroniky Lálové: Jak se připravit na večerní akci KVIFF za pár minut

Bezchybný a rychlý styling podle tanečnice Veroniky Lálové: Jak se připravit na večerní akci KVIFF za pár minut

Novinky
Architektura je služba společnosti a nekonečný vesmír inspirace, říká Vladimír 518 na Karlovarském filmovém festivalu

Architektura je služba společnosti a nekonečný vesmír inspirace, říká Vladimír 518 na Karlovarském filmovém festivalu

Móda
Ani černá ani bílá: KVIFF ovládly šaty v nejkrásnější barvě roku. V létě 2024 je můžete nosit i vy

Ani černá ani bílá: KVIFF ovládly šaty v nejkrásnější barvě roku. V létě 2024 je můžete nosit i vy