Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Nová éra anti-aging péče

Info ikona
modelka s pleťovým krémem

Mladé a krásné se chceme cítit v každém věku. Aby náš vnitřní pocit byl patrný i na první pohled, měly bychom věnovat pozornost anti-aging péči. Klíčem k úspěchu v této oblasti je komplexní přístup. To zahrnuje správnou životosprávu, pravidelnou fyzickou aktivitu a kvalitní kosmetiku. Jak si ale vybrat správné kosmetické produkty, které pomohou zpomalit stárnutí a zachovat mladistvý vzhled? Vyžadujte pro sebe jen to nejlepší. Rozhodující je složení bohaté na aktivní látky a jejich účinnost podložená odbornými studiemi.

Promotion | 16. 11. 2023

Hoďte obavy ze stárnutí za hlavu a posilujte své sebevědomí 

Výraznější známky stárnutí pleti jsou od čtyřicátého roku života přirozené. Pokud už se u vás začaly objevovat první vrásky a vaše pleť je ochablejší, ale chcete si užívat svoji přirozenou ženskost bez estetických zákroků, sáhněte po péči s účinným a kvalitním složením. 

V reakci na výše uvedené potřeby vstupuje značka APIVITA do nové éry anti-aging péče zaměřené proti stárnutí pleti a představuje řadu produktů BeeVine Elixir – elixír pro skutečnou obnovu kolagenu a mladistvého vzhledu pleti. Najdete v ní zpevňující sérum, denní krém ve dvou variantách, s lehkou a bohatou texturou, noční krém a výživný pleťový olej pro péči o okolí očí a rtů. 

Příroda podpořená vědou 

Po sedmi letech odborného výzkumu přináší APIVITA produkty, které obsahují nové patentované technologie. PROPOLIFT komplex, který tvoří super koncentrované polyfenoly z propolisu a vinné révy a rostlinný kolagen, poskytuje dokonalé řešení pro vyplnění vrásek, zvýšení pevnosti pleti a pozvednutí kontur obličeje. Výsledkem in vitro studií je fakt, že tato super silná účinná látka obnovuje rovnováhu kolagenu typu I a III, který je klíčový pro udržení mladistvého vzhledu a mikroarchitektury pleti. Současně zvyšuje přirozenou produkci dvou dalších faktorů proti stárnutí, kyseliny hyaluronové (x2,5) a elastinu (x3,5).* Jedná se o technologii s okamžitým vstřebáváním, která zároveň zaručuje prodlouženou účinnost až na 8 hodin. Pravidelnou péčí v kombinaci se správným životním stylem si může zachovat mladistvý vzhled po delší dobu a posílit tak svoje sebevědomí. 

* In vitro studie provedená na kožních fibroblastech.

Info ikona
modelka s pleťovou péčí

Podle klinických studií prováděných dermatology dosáhla nová řada BeeVine Elixir následujících ohromujících výsledků*: 

  • +63 % zlepšení pevnosti
  • -43 % redukce vrásek
  • +20 % zvednuté kontury  

(*Klinická studie prováděná dermatology po dobu 56 dní. 30 žen testovalo 2x denně krém proti vráskám s lehkou texturou.)

Efektivně i odpovědně 

Kromě výsledků podložených studiemi se APIVITA pyšní také odpovědným přístupem k výrobě kosmetiky a certifikací B Corp. Řada BeeVine Elixir obsahuje až 98 % složek přírodního původu, obalové materiály pochází z recyklovaných zdrojů a jsou dále recyklovatelné. A v neposlední řadě se značka podílí na obnově včelstev na naší planetě. Hledáte-li pro svou pleť to nejlepší, co vám příroda v kombinaci s inovativními technologiemi může nabídnout, sáhněte po znače APIVITA.

 

Měření