Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nevěsta Pilar oblékla netradiční zimní svatební šaty plné třpytu a promyšlených detailů

Info ikona
svatba

Svatby v zimních měsících mají své jedinečné kouzlo. Své o tom ví i španělská nevěsta Pilar, která řekla své „ano“ na začátku prosince.

Kdy bude svatba? To je pravděpodobně jedna z prvních otázek, na kterou se snoubenci snaží najít odpověď. Mnoho párů se při hledání ideálního termínu soustředí především na jarní a letní měsíce, což dokazují i data z Českého statistického úřadu. Například v roce 2019 se nejvíce svatebních obřadů odehrálo v červnu a v září. Naopak nejmenší zájem o svatbu panoval od prosince do února. Zatímco v českých podmínkách je pochopitelné, že mnoho nevěst netouží po zimní svatbě, v jižních státech jsou prosincové veselky velmi častým jevem. Jemné sluneční paprsky, ospalá příroda, ale také příjemné teploty, díky kterým si nevěsta může pohrát se svatebním outfitem - téměř by se chtělo zvolat, že zimní svatba na jihu Itálie nebo Španělska je ideálním rozhodnutím. A jedno takové prosincové rozhodnutí udělala také španělská nevěsta Pilar, která se za svého snoubence Tadea provdala na začátku prosince.

Mohlo by se vám líbit

Svatební šaty v zimním hávu

Ano, zima ve Španělsku rozhodně nepřipomíná to, co v zimních měsících vídáme za okny v České republice. Na druhou stranu platí, že ani na Pyrenejském poloostrově nepanují během zimy příliš vysoké teploty. Není tedy divu, že Pilar zvolila svatební šaty s dlouhým rukávem a stojáčkem u krku, které pro ni ušila španělská módní návrhářka. Originální šaty s blyštivými flitry mandlového tvaru dokonale podtrhly charakter svatby a navíc v sobě nesly i malé poselství. „Svatebním šatům jsem chtěla dodat osobitější nádech díky knoflíkům, které odkazovaly na svatební šaty mé maminky,“ řekla Pilar pro španělskou Elle.

Zajímavá byla i volba doplňků. „Co se týče náušnic, bylo mi naprosto jasné, že nebudou tradiční, protože to by se nehodilo k mému stylu ani ke svatebním šatům. Takže když mi maminka ukázala náušnice ve tvaru sedmikrásky, neváhala jsem a ihned jsem je koupila. Věděla jsem, že to jsou TY náušnice,“ dodala Pilar. Pomyslnou tečkou na jejím svatebním outfitu byly lodičky, které se – překvapivě - třpytily.

Okouzlující nevěsta Pilar

Španělská inspirace

Možná už jste si všimli, že originální svatební šaty španělských nevěst máme dlouhodobě pod drobnohledem. Stále nemůžeme zapomenout na krásné šaty s nabíranými rukávy a objemnou sukní, které oblékla nevěsta Noelie. Oslnivé byly také odnímatelné romantické svatební šaty od proslulé španělské značky Bouret nebo bílé kalhoty a dlouhý asymetrický plášť nevěsty Paz. Mimochodem, španělské nevěsty nás baví také tím, jak dokonale kombinují originální kousky s běžnou konfekcí. Jenom vzpomeňte na nevěstu Anu, která oblékla bílý kalhotový kostýmek z Manga a květinový top z H&M.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku