Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Zjistěte, jaký je ideální nákup podprsenky a užijte si aktuální M&S slevu

Info ikona
podprsenka

Podprsenka je naprosto stěžejní součástí každého dámského šatníku. Proč? Dokáže vytvarovat a uhladit křivky, zajistí potřebnou oporu ňadrům a výrazně zvyšuje sebedůvěru. Podprsenka také přímo ovlivňuje zdraví našich zad. Zvolit správně velikost jednou za život a té se držet, to bohužel nestačí. Doporučuje se přeměřit velikost a ujistit se, že vše správně sedí, alespoň jednou do roka. Jaké jsou typy podprsenek a jak si vybírat?

Promotion | 26. 05. 2021

Pro každou z nás

V M&S je výběr nakloněn všem ženám a jejich nabídka podprsenek to dokazuje. Ať už se jedná o podprsenku ve velikosti H, první podprsenku pro dceru, něco velmi lehkého bez kostic anebo naopak spolehlivou oporu pod odvážnými šaty, aktuální kolekce spodního prádla nabízí funkční a lichotivé řešení.  

Pomoc od odborníka v M&S 

V M&S vám odborně vyškolený personál ukáže, jak a ve kterých místech se máte správně změřit a pomůže vám vybrat velikost a typ podprsenky pro každou příležitost. Protože téma prsou neznamená jen podprsenky, ale také prevenci rakoviny prsu, každý květen probíhá v M&S prodejnách spolupráce s neziskovou organizací Dialog Jessenius a nabízíme navíc zdarma všem zákaznicím srozumitelné školení, jak se samy vyšetřit a zachytit tak případné podezřelé nálezy včas.  

Jak se provádí samovyšetření? Nechte si poradit v Praze 

V prodejně M&S v budově Melantrichu na Václavském náměstí budou každou středu od 24. 5. do 9. 6. od 12 do 18 hodin zaškolené pracovnice osobně radit, jak se má správně provádět samovyšetření! 

“V rámci brafittingu a projektu Ruce na prsa tentokrát penězi vybranými z prodeje podprsenek pomůžeme rozšířit povědomí o správném samovyšetřování prsou do škol, dětských domovů a do mateřských center. Stále častěji jsou totiž právě mladé ženy a maminky častými onkologickými pacientkami a pro dívky z dětských domovů je velmi obtížné získat informace nebo školení o správném samovyšetření.”
– Helena Vyhnánková, marketingová manažerka M&S

Nezapomínejme s prevencí na muže 

Kontrolujme si ňadra, ale nezapomínejme také, že rakovina varlat postihuje kluky už od 15 let, a přestože je možné ji při včasném odhalení vyléčit, kluci se stydí o tomto tématu mluvit a přicházejí do ordinací často pozdě. V prodejně M&S v budově Melantrichu na Václavském náměstí je každou středu od 24. 5. do 9. 6. od 12 do 18 hodin ve spolupráci s Dialog Jessenius připravena akce také pro muže. Dostanou zde všechny potřebné informace k samovyšetření varlat. Za odměnu je zde pro ně připravena 15 % sleva na nezlevněné pánské spodní prádlo a ponožkyNádory prostaty, varlat nebo močového měchýře jsou časté. Není ale třeba mít z nich strach, jen je musíme včas zachytit!" Vysvětluje prof. MUDr. Roman Zachoval, Ph.D., MBA, přednosta Urologické kliniky 3. LF UK a TN a předseda České urologické společnosti ČLS JEP a správní rady nadačního fondu Muži proti rakovině. 

“Spolupráce s M&S začala v roce 2012. Právě tehdy jsme se začínali s projektem stánku v obchodním centru. S M&S jsme konzultovali jak, kde, prostě spolu jsme celý projekt Ruce na prsa zahajovali. Spojení krásného prádla, při jehož výběru se žena zaměří i na své zdraví, je ta nejlepší prevence. S M&S se dozvíte, jak se ujistit o svém zdraví.”
– Michaela Tůmová, zakladatelka Dialog Jessenius

Slevová akce v M&S 

Při nákupu nezlevněných podprsenek nad 699 Kč v období od 24. 5. do 9. 6. získáte 15 % slevu a dobrý pocit z toho, že 25 Kč z každé prodané podprsenky v našich prodejnách putuje na podporu Dialog Jessenius a jejich charitativní aktivity.