Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nejkrásnější plavky roku 2024: Inspirujte se trendy styly pro letošní rok

Info ikona
Trendy plavky 2024

Jaro je v plném proudu, motorek a cyklistů na silnicích stále přibývá a příspěvky z luxusních lyžařských středisek ze sociálních sítí pomalu mizí. To znamená jediné, je čas začít se plně připravovat na plavkovou sezónu. Kromě toho, že se zaměřujeme znovu na zdravý životní styl, vrací se nám energie díky slunečným dnům, můžeme už teď přemýšlet o tom, jaké plavky si letos pořídíme. Přinášíme vám 7 nejvíc trendy plavek pro léto 2024.

Vyberte si to nejlepší z plavkových trendů pro letošní léto

Ať už letní dovolenou máte dávno naplánovanou, nebo vás to teprve čeká, pojďme se společně natěšit tím, že si už dnes vybereme ty nejkrásnější plavky. Sice se i ony stávají předmětem udržitelné módy, tudíž se hodí pořídit si nějaké nadčasové a kvalitní, přesto nemůžeme odolat takovým, které budou právě letos nejvíc trendy.

Mohlo by se vám líbit

6 nezbytnostní pro dokonalý den na pláži

Už odpočítáváte dny do vaší dlouho očekávané letní dovolené? Aby vám na ní nic nechybělo, sepsali jsme několik nezbytností, které byste si neměli zapomenout doma.
marianne.cz

Trendy plavky podle TikToku 

Stále aktuální trend, především generace Z, styl Coquette Aesthetics ("image kokety") je milovaným a nenáviděným zároveň. Podle kritiků je totiž antifeministický. Jedná se kombinaci stylů japonské lolity a viktoriánské či rokokové ženy. Tento styl je tedy kombinací růžových mašlí, volánků, jejichž účelem je působit žensky, možná až mladistvě, zatímco sekundární styl obsahuje korzety, prim hraje satén, šněrovací boty, stužky a perly.

Styl Coquette Aesthetics najdeme všude, od oblečení, přes líčení, nehty, boty až po interiér. Není tedy žádným překvapením, že pronikne i do designu plavek. Připravte se na léto plné růžových odstínů, mašlí, volánků a perliček.

Nadčasová klasika: jednodílné plavky

Jednodílné plavky jsou nadčasovou klasikou, do které se právě vyplatí investovat. Nicméně právě letos se vrací na absolutní vrchol trendů. Správně zvolený model jednodílných plavek může být elegantní, zábavný a sexy. Jejich velká výhoda tkví v tom, že i když v nich zrovna neplánujeme skákat do vody, mohou vám skvěle posloužit jako část letního oblečení a z pláže můžete vyrazit rovnou za zábavou. Stačí je jen doplnit džínovými šortkami či průsvitnými šaty.

Trendy plavky zdobené šperky

Pokud patříte k milovníkům šperků a i na pláž se potřebujete ojínit zářícími doplňky, budete z těchto plavek nadšená. Šperky jsou totiž už rovnou přidané do designu plavek. Mohou to být modely s řetízky u pasu i s jinými zářícími drobnostmi. Díky tomuu své šperky můžete nechat doma a nemusíte se bát, že je na pláži ztratíte.

V roce 2024 se v plavkové sezoně vrátíme i do 70. let

Možná je to tak trochu návrat do módy 70. let, ale plavky bez ramínek jsou zkrátka zpět. Skvěle oživí boho styl a jsou perfektní na opalování. U zajímavě střižených plavek máme se souměrným opalováním trochu smůlu, nicméně právě tyto plavky bez ramínek, nám pomohou rozdíl dohnat a bílá místa doopálit. Proto je dobré mít je v šatníku.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější sluneční brýle roku 2024: Které tvary budou nejvíce trendy?

Každý, kdo miluje módu, si jistě moc dobře uvědomuje, že sluneční brýle mají velkou moc. Pokud jsou správně zvolené tak, aby nám slušely a zároveň perfektně podtrhovaly outfit, můžou nám dodat pořádnou dávku sebevědomí nebo se s nimi můžeme cítit jako filmové hvězdy. Pojďme se společně podívat na ty nejvíc trendy sluneční brýle v roce 2024.
marianne.cz

Plavky inspirované minimalismem 90. let

Sice se budeme opakovat, ale další trend z 90. let je zpět. Minimalistické, jednoduché, jednobarevné plavky klasického střihu jsou velice lichotivé. Především se zaměřují na spodní díl plavek, který bude vykrojený tak, že automaticky prodlouží a zeštíhlí nohy.

Nejkrásnější plavky roku 2024? V přírodních barvách

Zářivých a výrazných neonových barev jsme si na plavkách užili víc než dost a je na čase zase trochu zmírnit. Letos budou trendy především zelené, modré, hnědé a jiné neutrální barvy, které budou ladit s prostředím ve kterém se budete slunit. Hodí se ke všem barvám a odstínům pleti a navíc dávají možnost doplnit je šátky, přehozy a jinými doplňky, které budou s neutrálními barvami skvěle ladit.

Maximalismus divokých vzorů

Pokud vás střídmost a jemná estetika nijak neoslovuje a dáváte přednost výraznosti, i pro vás bude jeden letošní plavkový trend jak dělaný. Ať už jste u moře, u bazénu nebo u rybníku, výrazné a zábavné vzory jistě upoutají pozornost. Můžete zvolit odvážné zvířecí vzory či originální geometrické. Módním extrovertům je letos přáno.

Nejkrásnější plavky roku 2024
Zdroj článku