Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

6 nezbytnostní pro dokonalý den na pláži

Info ikona
Léto

Už odpočítáváte dny do vaší dlouho očekávané letní dovolené? Aby vám na ní nic nechybělo, sepsali jsme několik nezbytností, které byste si neměli zapomenout doma.

Promotion | 18. 06. 2021

Hydratace na prvním místě

Hydrataci v létě podpoříme pravidelným pitným režimem. Jak ji ale zajistit i přímo pro naši pleť? Nezapomeňte si s sebou na prázdniny zabalit pleťové krémové pěny Merz Spezial, které obsahují kolagen a vitamín C pro pružnou pleť a také kyselinou hyaluronovou či mořský glukosamin pro hydrataci. 

Farmaceutická kvalita, k dostání v každé dobré lékárně. 

Přibližná cena 320 Kč  

www.merz-spezial.cz  

Info ikona
Merz

Vydatná svačinka

Celou zimu dřete a jíte zdravě, abyste byla fit do plavek, pak se konečně dostanete na pláž a při pohledu na místní občerstvení plné langošů a hranolek máte osypky? Zůstat fit a v kondici vám pomůže proteinové smoothie jahoda a mango KetoDiet, které báječně chutná, spolehlivě zasytí a můžte si ho sbalit kamkoli s sebou jako svačinu. Svému tělu dodáte porci kvalitních bílkovin a vápník pro zdravé kosti. 

Více na www.ketodiet.cz

Cena 74 Kč 

Info ikona
KetoDiet

Jedna minuta pro krásné nohy

Mějte hezké nožky na léto! Excilor® je účinné řešení proti plísňové infekci nehtů, které díky své unikátní TransActive technologii lépe a rychleji penetruje do nehtu a působí tak ihned v místě problému. Stačí jedna minuta denně a váš problém je vyřešen!

K dostání na e-shopu Dr.Max.cz

Cena 349 Kč

Info ikona
Excilor

Bez alergií

Nezbytnost každé cestovní lékárničky je léčivý přípravek na zmírnění příznaků alergií. Potahované tablety Zyrtec 10 mg se u dospělých a u dětí od 6 let věku používají ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a zmírnění příznaků kopřivky. Díky tomu tak prožijte krásné pohodové léto.

K dostání na e-shopu Dr.Max.cz

Cena 189 Kč.

Info ikona
Zyrtec

Před použitím léčivého přípravku si pečlivě pročtete příbalovou informaci a o správném použití přípravku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Zyrtec 10 mg potahované tablety (7 a 20 potahovaných tablet) je léčivý přípravek k perorálnímu užití. Obsahuje účinnou látku cetirizin-dihydrochlorid.

Letní osvěžení

Pocit nekončícího léta vám přinese prémiová novinka – ochucená alkosoda Wai Moment. Ochutnejte tři svěží varianty a užijte si léto plnými doušky! 

Více na www.waimoment.com.

Info ikona
Wai

Něco pro nejměnší

Až děti nebude bavit skotačení ve vodě, mějte pro ně připravenou jinou zábavu. Kočičky v kelímku Kitten Caffé se 4 módními doplňky si jistě zamilují. A nasbírat můžete všech 24 různých kočiček.

Více na www.bambule.cz.

Cena 249 Kč 

Info ikona
Kitten