Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Módní hit list Emmy Drobné: Na pódiu preferuju drzost

Info ikona
emma drobná

Pochází ze Slovenska, díky vítězství v Česko Slovenské SuperStar je ale známá i na české scéně, kde rezonoval například její hit Words. Co má zpěvačka Emma Drobná v šatníku a v čem se cítí dobře na pódiu?

Eliška Vrbová | 24. 11. 2023

Jak byste popsala svůj styl?

Myslím, že se ještě stále trochu formuje. Většinou je nadčasový a minimalistický s trochou drzosti.

Jaké máte ráda značky? Kde nejraději nakupujete?

Na takové běžné každodenní nošení mám velmi ráda značky COS nebo IRO Paris. Z high end značek mi je nejbližší Yves Saint Laurent v čele s Anthonym Vaccarellem.

Jaký je rozdíl mezi vaším stylem na koncertech a v civilu?

V civilu se potřebuju cítit co nejpohodlněji, na pódiu spíš preferuju tu drzost. Často kombinuju kůži a výraznější kousky a doplňky.

Mohlo by se vám líbit

V čem se právě při zpívání cítíte nejkomfortněji?

Když jsem v mentální pohodě, tak můžu mít na sobě cokoli a vím, že to bude ok. Ale z rovnováhy mě umí vyvést příliš vysoké a tenké podpatky. Jako bych se místo zpěvu musela víc soustředit na to, abych nespadla.

Jaký je váš ideální outfit na podzim?

Oversized džíny s páskem, minimalistické bílé tenisky nebo vyšší kožené boty na podpatku, basic tričko, dlouhý kožený kabát nebo trenčkot, zlaté náušnice, případně výraznější náhrdelník a oblíbená kabelka.

Máte nějaký módní vzor? 

Dlouho to byla Rihanna, která vždy přišla s něčím novým a odvážným. Časem jsem ale začala vnímat i jemnější a čistší linie. Moc se mi líbí styl, který měla princezna Diana, a také mě hodně baví Emma Chamberlain.

Módní oblíbenci Emmy Drobné

Máte v šatníku nějaké kousky spojené s konkrétními příběhy?

Spoustu, jako první mě napadá příběh o kožených kalhotách. Koupila jsem si je v Londýně, byly dokonalé. S výběrem mi pomohl kamarád, a dokonce jsme měli i videohovor se stylistkou Zuzanou Kanisovou, která mi je odsouhlasila. Milovala jsem je. Seděly mi perfektně a vždy jsem se v nich cítila skvěle. Dokone i na stagi jsem měla pocit, že vždycky, když je mám, koncert zahrajeme bez chyby. Potom jsem je omylem hodila do pračky, a to byl jejich konec. Po asi dvou letech jsem je našla znovu a ještě k tomu v 50% slevě! Objednala jsem si je a miluju je stejně jako ty první.

Bez čeho nevyjdete z domu?

Bez bot, SPF 50, slunečních brýlí, balzámu na rty a bold rtěnky od YSL beauty. 

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku