Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Rodina a děti

Léto ve znamení přírody, wellness a lokálních dobrot

Info ikona
Resort Valachy v Beskydech

Malebná příroda s neporušenými lesy, dřevěnými chaloupkami a stády ovcí na úbočích hor, úžasný wellness, dobroty a hlavně slastný klid. Láká vás přesně taková letní dovolená? Pak svoji navigaci nasměrujte do Velkých Karlovic, kde se rozkládá Resort Valachy. Beskydy vás jednoduše polapí!

Promotion | 26. 05. 2022

Letní pobyty ve zdejších hotelech Lanterna a Horal vyzařují pohodou a nevšedními prožitky. A spousta benefitů může být přímo součástí balíčku — vám ušitým na míru. Jistě vás například potěší neomezený vstup do relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény, fitkem a saunovým světem, kde několikrát za den probíhají saunové rituály (včetně jednoho ranního pro děti), takže budete mít o zábavu postaráno za jakéhokoliv počasí. V rámci ubytování vás čekají nejen pestré snídani a večeře, ale také můžete dostat třeba exotickou masáž, lekci golfu, piknik nebo volnou rodinnou vstupenku do dětského parku Bílá. Začátky dne vám zpříjemní lekce jógy pod širým nebem. Nebo si můžete vyzkoušet dopolední cvičení aquafitness v termálních bazénech. Ve Spa hotelu Lanterna budete mít v ceně i odpolední snack Aperitivo moment nebo vstup do dalšího, komorního hotelového L-Spa vyhrazeného výhradně ubytovaným hostům. A pokud se ubytujete letos v létě, budete mezi prvními, kdo si v Lanterně užije posezení na nové venkovní terase a hotelové restauraci, která během jara prošla proměnou.

A co ještě v Resortu Valachy najdete? Třeba půjčovnu elektrokol KTM a Golfové hřiště Horal. Holdujete pečení? Můžete se zúčastnit jedinečných kurzů pečení valašských frgálů. Anebo se oddejte atmosféře hudebních večerů a grilování pod širým nebem, případně svým dětem dopřejte horkou novinku: lekce tenisu a in-line bruslení.

Info ikona
Termální bazén Resort Valachy

Vydejte se na průzkum okolí

Na výlety vám v hotelu zdarma půjčí LEKI hole na nordic walking, k čemuž přidají mapku s tipy, kam vyrazit. Kolem hotelů vybudoval Resort Valachy několik naučných stezek pro děti i značených tras pro sportovce či milovníky nenáročných procházek. V okolí se nacházejí hned tři rozhledny, ale také legendární celodřevěný Karlovský kostel s farou, kde se točil seriál Doktor Martin. Za návštěvu stojí i blízké Pustevny, bájné hory Radhošť a Soláň nebo skanzen v Rožnově pod Radhoštěm.

Hotely Lanterna a Horal zkrátka nabízejí úžasnou atmosféru a mimořádně přívětivý personál, proto se sem hosté rádi vrací (a vy budete taky).

Že nemáte dost času na týdenní dovolenou?

Každý den v Beskydech se počítá a můžete jej strávit plnohodnotně. Jenom mrkněte na nabídku speciálních termínů, které v Resortu Valachy proběhnou:

Chcete se na vlastní oči přesvědčit, jak vypadá odpočinek v Resortu Valachy? Podívejte se na video.

Měření