Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

ANKETA: Které šaty z Česko-Slovenského plesu jsou podle vás nejúchvatnější?

Info ikona
Emma Drobná

Plesová sezóna je tu a událost, která jí kraluje, se pomalu blíží. Česko-Slovenský ples se bude konat konkrétně přesně za týden, tedy v pátek 17. února. Každý rok se přitom jedná o událost, na níž se pravidelně schází slavné osobnosti a otázkou je pak jen to, která z nich vyrazila v nejhezčích šatech. V naší anketě můžete vybrat, kdo to byl podle vás.

Tereza Čaladi | 9. 02. 2024

Letos se koná jubilejní 10. ročník Česko-Slovenského plesu, který je kromě toho, že se jedná o společenskou událost sezóny, i připomínkou soudržnosti mezi Českem a Slovenskem. Každý rok se na něm vzpomíná tedy naše společná historie, ale i to, čeho naše země dosáhly zvlášť. Program je potom plný českých i slovenských skvostů.

Letos jej zahájí ikonické osobnosti české a slovenské hudební scény, které byly známé zejména v 80. letech minulého století a oba jsou držiteli Zlatých Slavíků. Se svými kapelami vystoupí konkrétně česká zpěvačka Petru Janů a slovenský zpěvák a skladatel Peter Nagy. Na ně naváží hudebníci současnosti – Ondřej Gregor Brzobohatý a slovenská zpěvačka Kristína. Hosté se mohou těšit také na symfonický orchestr, operní árii, předtančení a kromě řady českých a slovenských sólistů a kapel si hosté budou moci zatančit i za doprovodu cimbálové muziky a folklorních souborů.

Mohlo by se vám líbit

Osobnosti Česko-Slovenského plesu

Na ples může každý, kdo si koupí lístek, tedy i vy. Pravidelně jej ale navštěvují osobnosti z oblasti kultury, umění, sportu i vědeckého, podnikatelského, diplomatického a politického pole. Každý rok je na něm k vidění tak například Andrea Růžičková, Martin Dejdar či Tomáš Rosický. Nás ovšem zajímají především róby, v nichž na ples vyrážejí slavné ženy a které se každý rok mění.

Nejkrásnější šaty

Když dojde na šaty, jedná se o dilema, které před plesem řeší každá z nás. Je to možnost, kdy se můžeme cítit jako princezny, ale zároveň to přeci nechceme přehnat. Nejspíš sáhneme po dlouhých šatech, ale namísto takzvaných „dortů“, které byly oblíbené v minulosti, jsou dnes preferované spíše jednoduché šaty. Pak si ovšem musíme dát pozor, aby ty šaty nebyly nudné...a tak dále.

No, pokud se chcete inspirovat, můžete si prohlédnout galerii šatů, které měly na Česko-Slovenském plese hvězdy v minulých letech. Najdete v ní totiž 10 šatů, které byly za nás ze všech ročníků plesu ty nejúchvatnější. Níže v anketě nám potom můžete dát vědět, čí šaty vedou za vás.

10 úchvatných šatů z Česko-Slovenského plesu
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku