Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Blíží se kinopremiéra filmu Priscilla: Připomeňte si ikonické líčení a styl manželky krále rock’n’rollu

Bývalá manželka a matka jediného potomka zesnulého krále rock’n’rollu, Elvise Presleyho, Priscilla Presley, byla a stále je jednou z nejikoničtějších osobností Hollywoodu. Co nevidět se také dočkáme kinopremiéry filmu o ní, který popisuje její vztah s Elvisem plný večírků a pozlátka, ale také hádek a manipulace. Pojďme se při této příležitosti vrátit do 60. let a nechme se inspirovat jejím legendárním make-upem a módním stylem, kterým uchvátila jednoho z nejvlivnějších hudebníků historie.

Aneta Akgül | 30. 05. 2024

Již 30. května bude mít v českých kinech premiéru dlouho očekávaný snímek Priscilla, věnovaný bývalé manželce Elvise Presleyho, který natočila režisérka Sofia Coppola. Krále rock’n’rollu si tentokrát zahrál Jacob Elordi a jeho půvabnou ženu ztvárnila Cailee Spaeny. Pojďme se při této příležitosti nostalgicky vrátit do atmosféry 60. let a připomenout si ikonický styl této ženy. Nejen v módním světě, ale také v oblasti make-upu, se Priscille podařilo nastolit nové trendy, které dodnes inspirují ženy po celém světě.

Mohlo by se vám líbit

Legendární Cher brzy oslaví 78 let: Podívejte se na její nejikoničtější módní momenty

Hudební ikona Cher oslaví 20. května neuvěřitelné 78. narozeniny. Její hluboko posazený hlas, specifický účes a nekonvenční módní styl z ní zaslouženě udělaly legendu. Pojďme si při této příležitosti připomenout její nejslavnější módní momenty.
marianne.cz

Make-up podle Priscilly Presley

Když se podíváme na fotku mladé Priscilly Presley, okamžitě nás zaujmou výrazně nalíčené oči. Oční linky hrály v jejím ikonickém vzhledu klíčovou roli a ačkoliv byly vždy nepřehlédnutelné, dokázala je namalovat tak precizně a elegantně, že její finální look vypadal velmi jemně a žensky. Vykouzlit perfektní linky vyžaduje pořádnou dávku trpělivosti a přesnosti. Proto nejprve začněte jednoduchým obrysem a ten poté vyplňte tekutou linkou.

Dalším výrazným prvkem jsou její husté řasy. Pro dosažení efektu "mrkací panenky" je natočte kleštičkami a naneste dvě vrstvy řasenky – první u kořínků, druhou na konečky. Pro ještě nápaditější vzhled můžete použít umělé řasy, které vám pomohou k naprosto dokonalému zvýraznění očí.

Nezapomeňte ani na své rty, které obtáhněte konturovací tužkou a poté je vyplňte leskem na rty. Tento přirozený efekt je naprosto ideální pro to, aby se rty nepřebíjely s výraznýma očima, ale zároveň budou stále krásně upravené a ženské.

@isabellrrose Priscilla Presley 🤍🎀 using @Nova Beauty liner in (tyyl, dm, & btw) eyehsadow pallet in smoky, cheek powder in plush, & brush set #priscillapresley #priscilla #sofiacoppola #elvis #makeup ♬ πρωτότυπος ήχος - angie

Priscilla Presley jako módní ikona

Sňatek s Elvisem uzavřela v pouhých 21 letech a od té doby se stala jednou z nejsledovanějších žen společnosti. Styl Priscilly se vyvíjel stejně jako ona sama. Dle jejích slov se již od útlého mládí vyžívala v módě a sledovala ty nejnovější módní trendy. Právě vztah s králem rock’n’rollu jí umožnil, že se její pozice změnila – a místo toho, aby trendy pouze sledovala, je také udávala.

Její styl byl vždy elegantní, velmi ženský a nadčasový. Svým slavným manželem se rozhodně nenechala zastínit. Od kostýmků se sukní v pastelových barvách přes detaily s třásněmi v indiánském stylu až po denimové komplety s blyštivými kamínky. Priscilla zkrátka vždy věděla, jak zaujmout.

Letos tato dáma oslavila již 79. narozeniny a její styl se lehce uzemnil. Rozhodně ale nemůžeme říct, že by byl nudný. Na loňskou premiéru filmu Priscilla ve Spojených státech zvolila outfit v gotickém stylu, v němž vsadila na černou barvu. V tomto looku dala prostor detailům, například stříbrným mašlím na botách, výrazným šperkům a průhledným rukávům na halence, které celý vzhled ozvláštnily.

Podívejte se, jak se v průběhu let měnil styl ikonické Priscilly Presley.
Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Zábava
Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky

Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky

Zábava
Nejočekávanější filmy léta 2024: Těšit se můžete na novou Marvelovku i policejní komedii s Willem Smithem

Nejočekávanější filmy léta 2024: Těšit se můžete na novou Marvelovku i policejní komedii s Willem Smithem

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti

Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti