Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Červnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne pozor na agresivitu, večer raději zůstaňte doma

Je tu další z řady úplňků roku 2024, tentokrát pod taktovkou ambiciózního Kozoroha. Jako obvykle jej doplní zajímavé číselné kombinace, které spolu s konzervativním zemským znamením vytvoří zcela unikátní příběh. Jaká témata na nás čekají, nač bude dobré dát si pozor a k čemu bude naopak 22. červen vhodný? Pokračujte ve čtení a dozvíte se víc.

Ilona Lea Kotková | 21. 06. 2024

Každý úplněk v sobě skrývá výjimečnost

Řada z nás přinejmenším tuší, že úplněk není tak docela obyčejný den. Často reagujeme i na běžné podněty citlivěji, chováme se nestandardně, býváme náladovější než jindy, necítíme se ve své kůži. Můžeme špatně usínat a spát méně kvalitně, více se budit a vnímat celkový fyzický i psychický nesoulad. Zároveň je ale úplněk dnem nejrůznějších šancí, které nás mohou na pomyslné cestě životem posunout, dopřát nám pochopení širších souvislostí a přijetí nových výzev.

Mohlo by se vám líbit

Sestavte si letní outfit podle znamení zvěrokruhu. Přizpůsobte oblečení své osobnosti a charakteru

Čtení horoskopu nemusí být vaší každodenní oblíbenou činností, přesto ani ti největší skeptici nemohou popřít určité charakteristické rysy, které jednotlivá znamení zvěrokruhu vykazují. Takové informace mnoho lidí využívá například při hledání partnera nebo k lepšímu pochopení druhého člověka. My jsme se rozhodli využít charakter každého znamení k tomu, abychom mu vytvořili jedinečný outfit, který bude dokonale odrážet jeho povahu. Podívejte se, jak za pomoci oblékání nejlépe vyjádříte svou osobnost, díky čemuž se budete cítit sebevědomě a uvolněně.
marianne.cz

Ambiciózní Kozoroh určí charakter dne

Šestý úplněk v řadě, který tentokrát připadne na sobotu 22. června, se – jak bylo zmíněno v úvodu – odehraje pod taktovkou cílevědomého Kozoroha, který mu zčásti propůjčí svůj zemitý charakter. Lidé narození v tomto znamení mívají silně vyvinutý smysl pro povinnost, disponují značnou mírou trpělivosti, jsou cílevědomí, metodičtí a vždy přesně vědí, čeho chtějí dosáhnout. V životě však potřebují pevný řád, který jim dodává jistotu i v okamžicích, kdy se nedaří. Vládne jim Saturn, planeta zábran a omezení, proto se Kozorozi často setkávají s těžkostmi a náročnými zkouškami. Nutno dodat, že zrozenci v tomto znamení bývají i značně zatvrzelí a umí překvapit svou chladnokrevnou vypočítavostí; to může nastat v okamžiku, kdy v jejich nitru převáží Saturnovo sobectví nad sebekázní, která je za běžných okolností jednou z jejich nejlepších vlastností.

Přeneseme-li kozoroží charakter na sobotní úplněk, můžeme si udělat jasnější představu o tom, jaká energie jej bude provázet. V kombinaci s vibracemi konkrétního data se následně můžeme těšit na den plný malých i menších výzev i rozporuplných momentů, hledání nejlepších řešení a mnohdy až urputné snahy dosáhnout za každou cenu svého.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na červen: Kozorozi budou čelit svodům, Vodnáři vyhroceným emocím

Je tu červen, měsíc dozrávajících jahod, rozkvetlých zahrad a povznesené nálady. Počasí láká k procházkám a příroda otevírá svou zelenou náruč. Je tu i náš pravidelný měsíční horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Jako obvykle nabízíme letmý pohled na nadcházející období, abyste si počátek léta užila v co největším klidu. Nahlédněte pod pokličku příštích týdnů, získejte náskok i případné podněty k zamyšlení.
marianne.cz

Úplněk podle numerologie

Podle numerologického rozkladu bude 22. červen dnem ukončování a dotahování věcí, stejně jako odhodlání získat to, co jsme si umanuli. Místy ovšem budeme zažívat pocit, jako bychom sami sobě stáli na brzdě, což nás může značně psychicky rozhodit. Ke slovu se dostanou také ženská témata a partnerské vztahy, opomíjet bychom neměli ani fyzické tělo a svou sexualitu.

0-6 hodin

Noc bude neklidná, sny divoké a prožívání intenzivní. Budit se můžeme už brzy nad ránem, plni zvláštní netrpělivosti, touhy dosáhnout svých cílů a odhodlání klidně i víc zariskovat. Ranním ptáčatům udělá dobře časná procházka probouzející se krajinou či protažení na terase a cílené uzemnění. Vyrovnáme tak svou energii a připravíme se na náročný úplňkový den.

6-12 hodin

Ráno se vyplatí ušetřit si alespoň pár minut klidu na snídani, vypití oblíbeného šálku čaje či kávy a rámcového naplánování dne. Alespoň zčásti se tak vyhneme kolísavosti nálad, jež budou pro nadcházející hodiny typické. Dobře nám udělají i fyzicky intenzivní prožitky, které z velké části uvolní přemíru ohnivé energie dopoledních numerologických kombinací.

Mohlo by se vám líbit

Jaké je číslo vaší životní cesty? Numerologie vám pomůže s rozhodováním a poradí, kterým směrem se v životě vydat

Když v životě nevíme kudy kam, oceníme jakéhokoliv rádce, který by nám ukázal směr. A právě takovým ideálním rádcem může být číslo vaší životní cesty. Nikdy není chyba obrátit se na numerologii, která říká, že i čísla mají svou energii. Číslo vaší životní cesty vám pomůže při rozhodování, ukáže vaše silné a slabé stránky a může vás inspirovat i při výběru povolání.
marianne.cz

12-18 hodin

Odpoledne přirozeně zvolníme a zatoužíme po poklidnějších prožitcích, partnerově náruči a vzájemném sdílení pocitů. Nevydrží nám to však po celou dobu, proto bude třeba v některých okamžicích vědomě ubrat, abychom později nelitovali slov nebo činů. Doba mezi polednem a šestou večerní bude důležitá především pro ženy, ženskou sílu a magii.

18-24 hodin

Večer s sebou přinese opět otázku fyzického těla. Zvlášť opatrní bychom měli být na páteř a pohybový aparát, zbytečně neriskovat a nepřeceňovat své možnosti. A přestože nás to může silněji než jindy lákat do společnosti a nočních podniků, vyplatí se tentokrát nepodlehnout.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Princ George slaví narozeniny! Co víte o budoucím britském královi? Otestujte se

Kvíz: Princ George slaví narozeniny! Co víte o budoucím britském královi? Otestujte se

Zábava
Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Zábava
Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu

Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu

Zábava
Kvíz: Víte, co patří do Cosmopolitanu a co nikdy nenajdete v Mojitu? Ověřte si, jak dobře znáte letní drinky

Kvíz: Víte, co patří do Cosmopolitanu a co nikdy nenajdete v Mojitu? Ověřte si, jak dobře znáte letní drinky