Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Dubnové novoluní podle čísel a hvězd: Nejnáročnější zkoušky přijdou odpoledne

Je tu už čtvrté novoluní roku 2024, které tentokrát připadne na pondělí 8. dubna. Odehraje se ve svižném rytmu ohnivého Berana a doplní je dynamické číselné kombinace. Den však bude zároveň velmi citlivý, o slovo se budou hlásit silné emoce a hledání rovnováhy napříč životními tématy. Co konkrétně přinese nadcházející novoluní, nač byste se měli připravit a čemu se raději vyhnout? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Ilona Lea Kotková | 5. 04. 2024

Dubnový nov rozpálí svou energií vznětlivý Beran

Je tu další novoluní roku 2024, tentokrát pod vlivem ohnivého Berana. Stejně jako všechny ostatní novy, je i tento originální a pro citlivé jedince – oproti jiným dnům – možná o něco náročnější. V každém případě ale platí, že jde o den plný zajímavých příležitostí a možných počátků, přeskupujících se energií, možných změn a podnětů nejen k zamyšlení.  

Lidé, jejichž charakter ovlivňuje první znamení zvěrokruhu Beran, obvykle překypují energií a tvůrčími myšlenkami. Neděje-li se nic mimořádného, bývají většinou dobře naladěni a srší elánem, jímž inspirují druhé. Rádi zkoumají a přicházejí věcem na kloub, disponují vysokou odvahou a touhou dobývat. Pro ostatní platí Berani za vůdčí osobnosti schopné strhnout druhé svým nadšením pro věc – jen zřídkakdy je uvidíte sedět s rukama v klíně. Typičtí zrozenci v tomto znamení jsou kombinací aktivního těla a troufalého ducha, kteří se (někdy za každou cenu) snaží stát v čele dění. Bývají vášniví a nezkrotní, stejně jako bezmezně oddaní a velkorysí vůči osobě, kterou milují. Ze svých ideálů jen neradi slevují a stojí si za svým i v okamžiku, kdy je jejich postoj hodnocen jako problematický a nežádoucí. Berani obvykle rychle vzplanou a mohou mít až agresivní sklony, což je jedno z jejich velkých životních témat. Vlastní je jim i značná sebedůvěra, občasná zbrklost a neuvážené činy, za nimiž stojí přirozená živost a výrazná aktivní energie.

V podobném duchu se odehraje také 8. duben 2024. Podobně jako Berani budou mít i ostatní znamení tendence vrhat se do věcí až příliš rychle, navíc s notnou dávkou zběsilosti. Na druhé straně ovšem mnozí z nás seberou odvahu začít řešit dlouho odkládané záležitosti, případně se pustit do nových projektů. Budeme inklinovat k přehodnocování situací, lépe se ale prosadíme a jednodušším způsobem získáme druhé na svou stranu.

Mohlo by se vám líbit

Alfa stav mysli: Naučte se naladit na frekvenci, ve které si tvořte život, jaký jste vždycky chtěli

Alfa stav je něco jako magická říše, kde se díky naladění na konkrétní frekvenci stírá hranice mezi představami a skutečností. Mizí veškerá omezení, svou realitu si malujete těmi nejpestřejšími barvami. Mysl v tomto jedinečném stavu zasahuje do podvědomí, obrovského pole, kam zasadíte semínka myšlenek a snů a následně sklízíte plody. V tomto stavu aktivně tvoříte, myšlenky jsou osvobozené od každodenních starostí.
marianne.cz

8. duben podle numerologie

Dubnové novoluní ve znamení činorodého Berana zajímavě doplní číselné kombinace vzniklé numerologickým rozepsáním dne. Dynamika číselných kombinací z velké části podpoří beraní nezkrotnost a může nás uvrhnout až na samou hranu ne-bezpečna. Ke slovu se dostanou velké vášně, podobně jako tendence dotknout se dna. Zásadní bude udržet se v rovnováze a zachovat si zdravý selský rozum. Nálada bude napříč celým dnem vrtkavější než obvykle se sklonem hledat (i) neexistující problémy. Pozor bychom si měli dát také na snahy manipulovat.

0-6 hodin

Obvykle platí, že dny nově se rodícího Měsíce bývají náročné podobně jako ty úplňkové; totéž platí i dnes. Neklid a neschopnost v klidu spát (a dostatečně si odpočinout) navíc podpoří výrazná dynamika čísel nad ránem, která vytoužené harmonii prospěje jen sotva. Alespoň částečným „lékem“ může být to, že se před usnutím pomilujete s partnerem; tentokrát je tu navíc potenciál silného zážitku, protože ohnivého Berana povzbudí ještě ohnivé číselné kombinace.

6-12 hodin

Dopoledne popluje na vlně touhy – a ať půjde o cokoli, podlehneme snadněji než jindy. O slovo se přihlásí tělo a jeho potřeby, hormony budou v pohotovosti a pro vášeň nepůjdeme daleko. Doba mezi šestou ranní a polednem bude tentokrát vhodná i pro zplození potomka, plodní však můžeme být také jinými způsoby. Důležité bude udržet na uzdě emoce a zůstat v co možná největší psychické pohodě. Nemusí to jít úplně snadno, nemožné to však rozhodně není.

12-18 hodin

Největší nápor na psychiku a nejnáročnější zkoušky dne přijdou na řadu odpoledne. V době mezi obědem a večeří se vyplatí nic zásadního neřešit; a pokud, tak s co největší rozvahou. Ego, které se bude drát na povrch, bude výhodnější trochu uzemnit, aby nenadělalo víc škody než užitku. Manipulativní jednání, netrpělivost a možná dramata jsou tím, co odpoledne 8. dubna vystihuje nejlépe. Proto se snažme zachovat klid a s případným rozhodováním počkejme do podvečerních hodin.

18-24 hodin

Odpolední dynamika bude mít tendence navázat i v podvečerních a večerních hodinách, přesto energii posledních hodin dne máme šanci ukočírovat lépe. Zásadní bude zachovat klid a udržet se v rovnováze. Dobře nám udělá například jóga či podvečerní procházka přírodou, nebo i podnětný rozhovor s člověkem, jehož si vážíme.

Zdroj: autorský článek

Zdroj článku

Související články

Zábava
Cestování po Plzeňském kraji: 5 zatopených lomů, kde byste se měli letos vykoupat

Cestování po Plzeňském kraji: 5 zatopených lomů, kde byste se měli letos vykoupat

Zábava
Kvíz: Dokážete přiřadit k jednotlivým zemím jejich typická jídla? Ukažte, zda jste světoví gurmáni

Kvíz: Dokážete přiřadit k jednotlivým zemím jejich typická jídla? Ukažte, zda jste světoví gurmáni

Zábava
Mezinárodní den muzeí je tu! Jaká evropská města kultury byste měli navštívit?

Mezinárodní den muzeí je tu! Jaká evropská města kultury byste měli navštívit?

Zábava
Redakce doporučuje podcasty: Pusťte si do uší zábavu, vzdělání i motivaci

Redakce doporučuje podcasty: Pusťte si do uší zábavu, vzdělání i motivaci