Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Dubnový úplněk podle čísel a hvězd: Den ovládnou vášně a intenzita, nebuďte konfliktní a zbytečně neriskujte

Je tu už čtvrtý letošní úplněk, který tentokrát připadne na středu 24. dubna. Ovlivní jej intuitivní Štír a mocné číselné kombinace. Den bude mít zajímavou dynamiku a nabídne možnost nahlédnout pod povrch některých událostí. Překvapit mohou nestandardní reakce a nečekaná vyústění situací, o nichž jsme dosud měli jinou představu. Co dalšího nabídne dubnový úplněk, nač bychom se měli připravit a čemu se raději vyhnout? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Ilona Lea Kotková | 21. 04. 2024

Během úplňku hlas intuice zesílí

Jaro je v plném proudu, a přestože si s námi venkovní teploty zahrávají víc než obvykle, příroda se utěšeně zelená a vzduch voní novou nadějí. Duben se přehoupl do poslední třetiny a nás čeká čtvrtý letošní úplněk. Jako obvykle půjde o den s mimořádnou energií, kterou – i přes obvyklou úplňkovou náročnost – můžeme využít ve svůj prospěch, zamyslet se nad uplynulým obdobím, zhodnotit dosavadní směřování a definovat další kroky. Ke slovu se víc než jindy dostane intuice, intenzita pocitů se může znásobit a dynamika událostí zvýšit. Důležité však bude zachovat klid a s případnými důležitými rozhodnutími ještě alespoň pár hodin vyčkat.

Den ovlivní osmé znamení zvěrokruhu, tajemný Štír

24. duben se odehraje pod taktovkou nejvášnivějšího znamení zvěrokruhu, Štíra. Lidé narození pod jeho vlivem nesnášejí polovičatost a plané řeči; jde o jedince extrémů a silné vůle, toužící po pravdě a hlubším vědění. Jejich vnitřní svět bývá bohatý a prožitky intenzivní, jednání intuitivní a často značně nelogické. Disponují však vysokým potenciálem – jsou to lidé přeměny a moci. Jejich vášnivost je pověstná a charisma nepřehlédnutelné, úskalím však tendence věci hrotit, jednat pudově a majetnicky. Inklinují k žárlivosti a sobectví, naučí-li se však se svými vášněmi pracovat a prudkou energii kultivovat, dosáhnou v životě vysoko. Bývají vytrvalí a pokud se pro něco pevně rozhodnou, jen sotva nedosáhnou cíle. Život po boku Štíra je obvykle velmi intenzivní – jsou vášnivými milenci podléhající spalující touze. Jako soupeři však mohou být až extrémně nepříjemní, na křivdy nezapomínají, a i po letech touží po zadostiučinění.

V podobném duchu se odehraje i středa 24. dubna, která nakousne řadu důležitých témat, poukáže na případné problémy a bude hledat řešení situací, jež pro nás nejsou v jakémkoli smyslu uspokojivé. Důležitým tématem budou partnerské vztahy, ale i poctivost, smysl a opravdovost. Bude však nutné ohlídat si vášně a věci zbytečně nehrotit, snažit se o toleranci a respektovat svobodnou volbu druhého.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop na duben: Blíženci mají zariskovat, Býci se naučit odpouštět

Je tu duben, měsíc pučící přírody a období, kdy se z teplých krajin navrací většina ptactva. Jaro je v plném proudu, dny delší a naše nálada radostnější. Jako každý nový měsíc, i tentokrát pro vás máme drobnou nápovědu, originální horoskop pro každé znamení zvěrokruhu, abyste si nadcházející týdny užili v co možná největší pohodě, bez zbytečných komplikací a nepříjemných překvapení. Získejte náskok a přečtěte si, co vás v průběhu příštích dnů čeká.
marianne.cz

Číselné kombinace podpoří vášnivého Štíra i tendence zacházet do extrému

Číselné kombinace vzniklé rozpočtem data z velké části podpoří štíří snahu o ovládnutí situace, stejně jako tendence jednat v zápalu silných vášní. Značný sexuální náboj bude citelný především v poslední čtvrtině dne, kdy můžeme s partnerem prožít vskutku intenzivní okamžiky. Pozor bychom si měli dát na tendence dosáhnout svého za každou cenu, velká obezřetnost se tentokrát vyplatí také na silnicích. Zbytečně riskovat se dnes vůbec nemusí vyplatit, držet se spíše stranou, sledovat a číst mezi řádky ano.

0-6 hodin

Noc a období nad ránem příliš klidu nepřinesou. Kromě toho, že během úplňku míváme obvykle lehčí spaní a častěji se probouzíme, přinesou i čísla dosti nepokojnou energii. Budeme se více vrtět a jen těžko nacházet uspokojivou polohu, myšlenky budou těkavé a hlava k neutěšení. Prožít můžeme dobrodružné a vzrušující sny, v nichž ovšem lze najít i určité poselství či odpovědi.

6-12 hodin

Začít den intenzivnější fyzickou aktivitou může být tentokrát nejen příjemné, ale i velmi užitečné. Uvolníme tak energetický přetlak, vykompenzujeme noční neklid a dobře odstartujeme úplňkový den. Snadněji tak zvládneme dopolední chaotičnost i kolísavost nálad, podobně jako tendence jednat agresivně a manipulovat lidmi okolo. Zaměříme-li svou energii správným směrem, máme šanci (v jakémkoli smyslu) udělat kus práce.

12-18 hodin

Odpoledne může být značně zážitkové a je jen na nás, v jakém duchu zážitek bude. Přestože to tentokrát nepůjde úplně snadno, bude dobré trochu se krotit, situace nedramatizovat a případné konflikty nehrotit. Vyplatí se sledovat, vnímat a snažit se pochopit širší souvislosti. Pozor na naivitu a zbytečný risk, na silnicích raději nohu z plynu.

18-24 hodin

Večer a noc ovládnou vášně a intenzita, čísla přeji erotice, dynamice i případné snaze počít dítě. Podaří-li se nám zkrotit své ego a opustit představy o tom, jak by věci měly být, máme šanci prožít mimořádně vzrušující okamžiky.

Zdroj: autorský článek

Zdroj článku

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování

5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování

Zábava
Dovolenkové čtení 2024: 5 tipů na knihy, které by vám letos neměly chybět v plážové tašce

Dovolenkové čtení 2024: 5 tipů na knihy, které by vám letos neměly chybět v plážové tašce

Zábava
Cestujte s dětmi po Evropě: V těchto 4 městech najdou vyžití malí i velcí

Cestujte s dětmi po Evropě: V těchto 4 městech najdou vyžití malí i velcí

Zábava
Květnový úplněk podle čísel a hvězd: Pozor na zbrklé jednání a následky, které mohou mrzet

Květnový úplněk podle čísel a hvězd: Pozor na zbrklé jednání a následky, které mohou mrzet