Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Jako vejce vejci: Poznáte, kdy se jedná o mladou Reese Whiterspoon a kdy o její dceru?

Reese Whiterspoon dnes slaví 48. narozeniny, snad všichni si ji ale pamatujeme jako ikonickou Elle Woods z filmu Pravá blondýnka. Její dcera vypadá přesně jako ona v této době! Přes jejich téměř identickou podobu a velmi blízký vztah ale Ava Phillippe nejde ve šlépějích své matky, buduje si svou vlastní cestu k úspěchu.

Tereza Čaladi | 21. 03. 2024

Film Pravá blondýnka Reese Whiterspoon takřka nastartoval kariéru. Zanedlouho poté vyšel druhý díl a od té doby se jí daří stále. Před pár lety jsme ji mohli vidět v úspěšné sérii Sedmilhářky a loni ve filmu U tebe nebo u mě. Podle všeho se navíc chystá snímek Pravá blondýnka 3, který by měl vyjít příští rok. Kdyby přitom bylo potřeba do snímku najít mladou Elle Woods, filmaři ví, na koho se obrátit.

Seznamte se s Avou Phillippe

Dceři Reese Whiterspoon je nyní 24 let a je tak ve stejném věku, jako byla její maminka, když natáčela Pravou blondýnku. Ava Phillippe se na hereckou kariéru ale nedala a momentálně nic nenasvědčuje tomu, že by to chtěla měnit. Zatím má ale našlápnuto velmi dobře jiným směrem.

Věnuje se modelingu. Poprvé se v této oblasti prosadila, když pózovala v lookbooku pro podzimní kolekci Rodarte 2018 a později téhož roku si zahrála v reklamě pro značku své matky – Draper James – a to po jejím boku. V roce 2021 působila jako modelka pro značku Beyoncé, Ivy Park a stala se tváří limitované edice Bridgeton kolekce Pat McGrath Labs. To vše během jejího studia vysoké školy v Berkley. Nyní její spolupráce s významnými značkami pokračuje.

Kromě toho se věnuje i umění, což zdědila po své babičce z matčiny strany Betty Reese. Maluje na zakázku talíře, věnuje se i portrétům, skicám, fotografiím a i poezii. To vše občas sdílí na svém Instagramu. Její matka podporuje její tvůrčí úsilí, což je vidět z jejích pochvalných komentářů na sítích.

Moji rodiče mě vždy povzbuzovali, abych si vybrala cestu, která je pro mě správná, a vedli mě, abych činila co nejlepší rozhodnutí. Jsem za to tak vděčná. Je to privilegium mít rodiče, kteří vás tímto způsobem podporují a chtějí, abyste byli tím, kým skutečně máte být,“ řekla před pár lety během vystoupení na Daily Pop. Ačkoliv jsou její rodiče separovaní, má s oběma velmi hezký vztah. Zejména se svou matkou, se kterou se často z legrace prezentují jako dvojčata.

Mohlo by se vám líbit

20 herců, které znáte z televizních obrazovek jako děti. Jak vypadají dnes?

Čas je neúprosný a i když dětští herci zůstávají ve vašich oblíbených filmech dětmi, v realitě stárnou, stejně jako každý normální smrtelník. Podívejte se, jak dnes vypadá dívka, která hrála Matildu, představitel syna Rosse v seriálu Přátelé, nebo bratr myšáka Stuarta Littla a zda u herectví zůstali.
marianne.cz

Všechno nejlepší, mami!“

Zatímco Reese se jistě hezky poslouchá, že jsou se svou dcerou jako sestry, mnozí by si řekli, že to pro Avu musí být náročnější. I ona k ní ale vážně vzhlíží, což dokazuje její loňské přání k narozeninám:

„Všechno nejlepší k narozeninám této legendární dámě. Mám takové štěstí, že jí mohu říkat mami! Je opravdový živel. I když jsem jí nekonečně inspirovaná a jsem tak hrdá na všechno, čeho dosáhla, nejvíce obdivuji způsob, jakým se pohybuje světem jako zvědavá, ohleduplná, laskavá a milující osoba. S každým rokem nacházím ještě více důvodů, proč ji milovat, a jsem nadšená, že mohu oslavit další rok jejího jasného světla v mém životě!

Na to letošní se tak můžeme na jejích sociálních sítích jistě také těšit. Během čekání si ale můžete prohlédnout fotky této dvojice matky a dcery v naší galerii a posoudit, zda Ava opravdu vypadá jako mladá Reese.

Reese Whiterspoon a Ava Phillippe jako dvojčata
Mohlo by se vám líbit

Není slavná jenom jedna, ale obě dvě: Matky a dcery, které prorazily v Hollywoodu

Dnes je Den matek a při té příležitosti jsme se vám rozhodli ukázat ikonické dvojice matek a dcer z Hollywoodu. A sice případy, kdy není populární pouze jedna z nich, ale obě dvě.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Zábava
Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách

Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách

Zábava
Kvíz: Poznáte dětské hvězdy z filmů a seriálů z 90. let podle jejich současné podoby? Některé se změnily k nepoznání

Kvíz: Poznáte dětské hvězdy z filmů a seriálů z 90. let podle jejich současné podoby? Některé se změnily k nepoznání

Zábava
Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?