Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Prosincové novoluní podle čísel a hvězd: Pozor na zbytečný hazard napříč všemi oblastmi

Je tu dvanácté novoluní roku 2023 a s ním další zajímavý den. Středa 13. prosince, kdy nov nastává, se bude odehrávat pod taktovkou idealistického Střelce, který si kromě řady dalších věcí potrpí na upřímnost. Ke slovu se dostane touha přicházet věcem na kloub, podobně i nutkání trochu si zariskovat. Co dalšího prosincové novoluní nabídne, nač byste se měli zaměřit a čemu se raději vyhnout? Pokračujte ve čtení a dozvíte se odpovědi.

Ilona Lea Kotková | 12. 12. 2023

Poslední novoluní roku 2023 ovlivní svou energií svobodomyslný Střelec

Jako každé novoluní je i to prosincové unikátní a pro lidi s citlivým vnímáním často náročnější než většina jiných dnů. Tentokrát nastane 13. prosince krátce po půlnoci, jeho vliv ale lze zaznamenat už s předstihem několika desítek hodin. Řada z nás se nemusí cítit úplně v kondici, a i jinak pohodoví lidé mohou reagovat nezvykle emotivně. Také neklidné a lehké spaní, delší usínání a častější buzení patří mezi běžné důsledky této lunární fáze. Novoluní je ale také den přinášející řadu výhod; rodí se „nový“ Měsíc, je tu další počátek a příležitost začít jinak a lépe.

Jak bylo řečeno v úvodu, poslední novoluní letošního roku se bude odehrávat pod vlivem ohnivého Střelce, devátého znamení zvěrokruhu, pro které jsou charakteristické nezávislé způsoby chování a svobodný duch. Střelec obvykle platí za nenapravitelného idealistu milujícího poctivost a spravedlnost. Je obdarován nestandardní touhou po vědění a vždy hledí, jak rozšířit své obzory. Patří k nejnáruživějším cestovatelům, prozkoumává vše nové a snaží se přicházet věcem na kloub. Rád nachází inspiraci a přirozeně inspiruje druhé. Vyniká sympatickým smyslem pro humor, je srdečný a nakažlivě optimistický. Občas ale trochu přestřelí, protože rychleji mluví, než přemýšlí. Svým charismatem však dokáže i z nepříjemných situací bravurně vybruslit a trapné okamžiky překlopit v úsměvné momenty. Vše, co Střelci dělají, jim musí dávat smysl. Na druhé straně ale mají častěji než jiná znamení nakročeno k zbytečnému riskování až hazardu, ať jde o cokoli. Milují životní radovánky, dobrodružství a rádi si nechávají volné ruce. Měli by se mít na pozoru, aby nezašli příliš daleko a nestali se neukázněnými a nezodpovědnými hazardéry.

V podobném duchu se odehraje také 13. prosinec 2023. I v souvislosti s číselným rozkladem dne budeme mít větší sklon riskovat a užívat si trochu dobrodružného života. Zatoužíme po pravdě a neohroženě za ní půjdeme v jakékoli oblasti života. Budeme chtít mít jasno a uděláme maximum pro to, abychom se dostali k podstatě věci. Ve své snaze najít pravdu ale můžeme být až příliš urputní a v konečném důsledku nadělat víc škody než užitku. Proto bude nasnadě i trocha umírněnosti, abychom svým žárem nespálili také to, co doposud utěšeně rostlo a vzkvétalo.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Přirozený vůdce, nebo hledač pravdy. Odhalte svůj osud podle jména a příjmení

Numerologie vašeho jména vám může pomoci odhalit váš osud a směr, kterým se ubírá váš život. Každé písmeno ve vašem jménu totiž nese číselnou hodnotu a s ní i vibraci, která odhaluje záměr vaší duše v tomto životě. Osudové číslo vám poskytne klíč k pochopení vašeho skutečného potenciálu a životního směru.
marianne.cz

13. prosinec podle numerologie

Prosincové novoluní ve znamení ohnivého Střelce zajímavě doplní číselné kombinace vzniklé numerologickým rozkladem dne. Také podle čísel bude jedním z důležitých témat svoboda, resp. pochopení, v čem skutečně spočívá. Určitou citlivost brzkých ranních hodin vystřídá dopolední rozkolísanost a fyzická touha, odpolední potřeba sebevyjádření, náchylnost riskovat i večerní sklon k záležitostem na hraně.

0-6 hodin

Noční a brzké ranní hodiny jsou obvykle dobou, kdy naprostá většina z nás spí. Přirozeně akční jedinci mohou však tentokrát být i v noci nezvykle činní, toužící po fyzickém kontaktu a vědomé přítomnosti druhého. Můžeme zažívat zvláštní sny s ukrytými vzkazy a úspěšné mohou být také snahy o lucidní snové zážitky.

6-12 hodin

Ráno a dopoledne otevřou důležitá osobní témata, především však v rámci partnerských a rodinných vztahů. Na povrch vyplavou nezpracované záležitosti volající po upřímnosti a vysvobození. Budeme náladoví s příležitostnou potřebou otevřené náruče i místy ostřejší konfrontace.

12-18 hodin

Odpoledne naváže na otevřená dopolední témata s ještě větší potřebou některé věci uzavřít a posunout se v životě dál. Budeme mít dostatek energie i odvahy dotknout se také záležitostí, jež nás dosud sice trápily, ale chybělo nám odhodlání začít je konečně řešit. Pozor však na přílišnou tvrdost a umanutost, i nepříjemné věci se dají říci nekonfrontačním způsobem.

18-24 hodin

Večer přinese touhu trochu si zariskovat, ať půjde o cokoli. Snaha užít si a ukázat, že jen tak před něčím necouvneme, může být především v nočních hodinách silnější než obvykle. Pozor na důsledky, ať později nelitujeme své nerozvážnosti.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie čísla popisného: Každá adresa vyzařuje jinou energii. Nejlepší je 6, v čísle 7 straší

Každá adresa vyzařuje určitou energii. Proto se stává, že vstoupíte do krásného luxusně zařízeného domu, ale vy se tam přesto necítíte dobře. Zjistěte domovní číslo vaší adresy. Vůbec nejlepší je prý šestka.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Červencové novoluní podle čísel a hvězd: Dopoledne se odehraje ve znamení rodiny, odpoledne zaskočí svou náročností

Červencové novoluní podle čísel a hvězd: Dopoledne se odehraje ve znamení rodiny, odpoledne zaskočí svou náročností

Zdraví
Už jste slyšela o spánkové turistice? Vyrazte na místa, kde si dopřejete perfektní a ničím nerušený odpočinek

Už jste slyšela o spánkové turistice? Vyrazte na místa, kde si dopřejete perfektní a ničím nerušený odpočinek

Móda
Ikonická móda královny Alžběty II.: Legendární pestrobarevné kostýmky jejího Veličenstva

Ikonická móda královny Alžběty II.: Legendární pestrobarevné kostýmky jejího Veličenstva

Dobrý nápad
KVÍZ: Vesničko má středisková je filmová klasika. Vyzkoušejte, zda ji dobře znáte

KVÍZ: Vesničko má středisková je filmová klasika. Vyzkoušejte, zda ji dobře znáte