Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Unikátní zážitek na dosah: pronajměte si tramvaj a objevte nový rozměr zábavy

Info ikona
tramvaj

Představte si, že máte celou tramvaj v Praze jen pro sebe. V tomto exkluzivním designovém prostoru tohoto vozu můžete oslavit speciální události, pořádat soukromé večírky nebo si užít výjimečný okamžik se svými nejbližšími.

Promotion | 12. 06. 2023

Vyhlídková tramvaj T3 Coupé už nějakou dobu můžete potkat v pražských ulicích. My bychom vám ji rádi připomněli, protože se jedná o skutečný skvost hned v několika směrech. Dopravník podnik hlavního města Prahy (DPP) na designu tohoto vozu spolupracoval se studiem Anna Marešová deisgners, které má za sebou už spoustu velkých a oceňovaných projektů. I tento se vydařil na jedničku. Výletní tramvaj T3 Coupé navazuje na tradici legendárních vozů Tatra T3. Designérům se podařilo respektovat její autentický vzhled a zároveň vnést moderní prvky, které z ní dělají luxusní a zajímavý polootevřený vůz.

Info ikona
interiér T3 Coupé

Legenda T3

Anna Marešová, šéfdesignérka, o vozu říká: „Vážím si toho, že mě Dopravní podnik oslovil s tímto námětem. Těší mě, že něco nového a svěžího vzniklo. Spolupráce na tomto unikátním projektu byla zajímavá zkušenost jak pro mě, tak myslím i pro Dopravní podnik, a jsem ráda, že jsme projekt společně dotáhli do konce. Tramvaje jsou moje srdeční záležitost, T3 je legenda a Praha si zaslouží svoje ´kupátko´. Tak doufám, že se bude líbit nejen Pražanům.“

 

Stojí za pozornost

Pokud máte rádi detaily a potrpíte si na designové prvky, ve voze se vám bude určitě líbit. Součástí interiéru je například i bar, který vychází z tramvaje T1, kde podobný pultík sloužil na prodej jízdenek. Určitě oceníte i třeba to, že jízdenku vám znehodnotí mechanický přístroj inspirovaný historií. Nádech 60. let vás tak bude provázet po celou dobu jízdy pražskými ulicemi.

Info ikona
bar interiér T3 Coupé

Party může začít

Pokud vás nebo někoho z vaší rodiny čeká oslava narozenin, chcete uspořádat party k příležitosti nějaké významné události nebo třeba hledáte originální zážitek v rámci teambuildingu pro vaši firmu, soukromá projížďka tramvají může být zajímavou součástí této akce. Do tramvaje se vejde celkem 31 osob, což už je slušný počet lidí na party.

Během jízdy budete mít příležitost projet se krásnými pražskými ulicemi a obdivovat výhledy na historické památky a pamětihodnosti města. To přidá vaší oslavě další rozměr a poskytne vám jedinečné kulisy pro nezapomenutelné fotografie. Určitě se zapíše do paměti všech zúčastněných, kteří si budou moci naplno užívat soukromí, pohodlí, skvělé výhledy i společnost. T3 Coupé si můžete pronajmout za 7700 Kč na hodinu.

Info ikona
tramvaj
Měření