Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Chcete si užít nezapomenutelnou dámskou jízdu s kamarádkou? Vyražte do restaurace Fat Cat a nebudete litovat!

Info ikona
Originální interiér restaurace Fat Cat

Plánujete vyrazit na dámskou jízdu v obklopení nejlepších kamarádek? V tom případě zamiřte do nově otevřené restaurace Fat Cat na Václavském náměstí v Praze. Hned po příchodu vás okouzlí stylové a útulné interiéry, jako stvořené pro dlouhé hovory s těmi, se kterými si máte hodně co vyprávět. Navíc si v průběhu dne i večera pochutnáte na vynikajícím jídle i skvěle připravených drincích.

Promotion | 17. 07. 2024

Útulné prostředí, vynikající jídlo i drinky, které jinde nenajdete, to je nově otevřená restaurace Fat Cat na Václavském náměstí, její stylový interiér a pohodlné pohovky, ze kterých se vám bude vstávat jen těžko. Nabízí také útulná zákoutí, kde můžete se svými nejbližšími sdílet i ta největší tajemství.

Chutné pokrmy zaženou malý i velký hlad

Ke každé dámské jízdě patří také skvělé jídlo i pití. Ve Fat Cat na vás čeká bohatá nabídka, ze které si vybere opravdu každý. Velký hlad zaženou vyhlášené burgery, steaky a hotdogy. Pokud vás pokouší chuť na něco malého, můžete si společně s kamarádkami dopřát pochoutky v podobě oblíbených tacos, nachos s čedarovou omáčkou a salátem pico de gallo nebo grilovaných kuřecích prs s koriandrem a pikantní nakládanou řepou, jež uspokojí všechny mlsné jazýčky.

Info ikona
Vynikající jídlo, které nabízí restaurace Fat Cat

Stylové koktejly pro každou příležitost

Žádná dámská jízda se neobejde bez pořádného koktejlu, který si nejlépe vychutnáte v klidu po boku svých nejbližších kamarádek. Ať už společně slavíte zasnoubení, konec studií nebo zapíjíte rozchod, z pestré nabídky drinků si rozhodně vyberete – myslí totiž na milovníky klasiky i ty, jež milují objevování nových chutí a dosud nepoznaných kombinací.

Dáváte přednost klasice? Čeká na vás populární Aperol Spritz nebo oblíbené Mojito. Chcete něco exotického či netypického? Sáhněte po Long Island Iced Tea nebo zvolte Gin & Tonic, jehož jedinečnou chuť má na svědomí lihovar Žufánek, který pro restaurace Fat Cat Gin přímo vyrábí. 

Info ikona
Stylové koktejly pro každou příležitost
Měření