Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Koktejl energie i krásy? Může být!

Info ikona
Vital Proteins

Kolagen je základní kámen kůže, vlasů, nehtů, kostí, šlach a kloubů, tudíž se vyskytuje v lidském těle přirozeně. Špatnou zprávou ovšem je, že ho od 25. roku v těle ubývá, a to až o celé procento za každý rok! Naštěstí existuje ve formě doplňku stravy, který si můžete jednoduše přisypat do oblíbeného pití nebo jídla. Po jakém ale sáhnout a kde ho hledat?

Promotion | 24. 05. 2022

Jistě jste už slyšela o kolagenových přášcích, které vám pomůžou k lepší pleti, pevnějším nehtům nebo zářivějším vlasům. Ještě než se pro takový doplněk stravy rozhodnete, bedlivě si prověřte výrobce. Značka Vital Proteins se už před lety zavázala k tvorbě prémiových produktů na bázi kolagenu — a už dlouho platí za jedničku na trhu v USA. Teď se konečně dostává na český trh.

Co produkty Vital Proteins obsahují a jak s nimi pracovat?

Kolagenové peptidy jsou malé, rozpustné částice bílkovin získávané z hovězího, nebo mořského zdroje. A právě o tom produkty Vital Proteins jsou. Nejenže se skládájí z jediné jednoduché ingredience, ale ještě jsou zcela bez chuti i vůně a navíc bioaktivní, což znamená, že je tělo snadno stráví a vstřebá. Cukry, umělá ochucovadla nebo barviva byste v nich marně hledala. Tip: Kolagenové peptidy v prášku jsou skvělé do teplých i studených nápojů. Přitom stačí Vital Proteins jednoduše vmíchat do oblíbeného nápoje (ať už do kávy, nebo smoothie) a vypít. A protože jsou bez chuti i vůně, můžete jej v pohodě přisypat třeba do těsta a nechat upéct.

Info ikona
Vital Proteins Collagen Peptides

Vital Proteins Collagen Peptides obsahuje 20 g kolagenu na porci. Jde o hovězí kolagen, který byl vyroben z hovězí kůže.

Info ikona
Vital Proteins Marine Collagen

Vital Proteins Marine Collagen má v sobě 12 g kolagenu na porci. Jedná se o mořský kolagen z šupin a kůží bělomasých ryb. Ačkoli nabízí stejný účinek jako hovězí varianta, mořský kolagen je vhodný i pro pescetariány a všechny, kteří vyhledávají alternativu k hovězí variantě.

Obě varianty Vital Proteins jsou dostupné v lékárnách Dr. Max a na eshopu www.drmax.cz.

Kdy se můžete těšit na první účinky?

První účinky lze pozorovat po 4-6 týdnech pravidelného užívání. Výsledky se liší, nicméně ti, kteří užívají 10 g až 20 g kolagenu denně, potvrzují první známky efektu už po 4 týdnech.

Info ikona
Vital Proteins
Měření