Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Okamžitě projasněná a svěží pleť? Zkuste růžový krém

Info ikona
krém

Taky máte někdy pocit, že by vaše pleť po ránu potřebovala ekvivalent velkého hrnku kávy? Probuďte ji krémem, který ji díky jemnému růžovému zabarvení na počkání rozzáří.

Karolína Demelová | 26. 09. 2023

Zkracující se dny většině z nás moc energie nepřidávají, a obzvlášť po ránu bývá náročné se probrat do úplné bdělosti. Pokud se vám zdá, že je i vaše pleť nějak nezvykle unavenější a zašedlejší, proberte ji zpátky k životu jednoduchým trikem: krémem s jemným růžovým nádechem.

Mohlo by se vám líbit

Okamžitý efekt

Je to drobná optická iluze, kterou si některé pečující krémy vypůjčily od dekorativní kosmetiky, a funguje okamžitě: jakmile obličej namažete decentně růžově tónovaným pleťovým krémem, hned uvidíte proměnu. Pokožka najednou vypadá odpočatě, je přirozeně rozzářená a má svěží barvu. Tedy přesně to, co obvykle ztrácí s přibývajícími lety, ale někdy i kvůli dlouhodobému stresu nebo právě sezonním změnám. Tenhle typ krémů je vhodný pro všechny, které trápí zašedlý tón pleti a ztráta jasu – pokud ale bojujete spíš se začervenáním, zkuste naopak pleťové krémy se zeleným nádechem

Nejlepší růžové krémy

Dlouhodobé benefity

Narůžovělé pleťové krémy samozřejmě nepůsobí jen coby instantní dávka zdravé barvy do tváří, ale především obsahují spoustu účinných látek, které pleť hydratují, vyživují a obvykle se specializují i na rozjasnění a sjednocení tónu. Zamilujete se do nich zkrátka díky okamžitému efektu, věrná jim ale zůstanete pro jejich dlouhodobé benefity.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku