Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

První známky stárnutí? Vyhlaďte je!

Info ikona
Oční sérum s kyselinou hyaluronovou

Akutně hledáte něco, co okamžitě spasí vaši pleť, na níž jste zaznamenala první známky stárnutí? Pak přesně pro vás vznikla novinka od L’Oréal Paris.

Promotion | 14. 02. 2022

První známky stárnutí se můžou projevovat různými způsoby. Nejčastějším signálem bývají povadlé kontury, nejednotná barva a také čím dál problubující se vrásky. Abyste pevnost a zdravý jas své pleti podpořila a zajistila jí mladistvý vzhled, je třeba zavlažovat ji zvnějšku. Do hloubky to umí kyselina hyaluronová, kterou pleť přirozeně obsahuje, ale s přibývajícím věkem ji pokožka už bohužel nemá tolik, kolik by potřebovala. L’Oréal Paris proto uvádí novinku v podobě séra na oční okolí Revitalift Filler s 2,5 % kyseliny hyaluronové a kofeinem (1,5 % kyseliny hyaluronové + 1 % kofeinu).

V čem spočívá účinnost této novinky?

Poskytuje ideální hydrataci pro nejvíc namáhané oční okolí. Kromě toho je přípravek obohacený o kofein, který pomáhá redukovat tmavé kruhy a váčky pod očima. Blahodárný niacinamid a vitamin C zase zanechávají oční okolí rozjasněné.

Info ikona
Nové oční sérum od Loreal Paris

Aplikátor, který se hned ve třech bodech vymyká klasice

V balení najdte trojitý aplikátor, který umí oční okolí blahodárně namasírovat a zároveň ochladit celé oční okolí. Již po prvním použití bude vaše pleť hydratována a pohled se rozzáří. Po dvou týdnech pravidelného používání budou vrásky vyhlazeny a tmavé kruhy redukovány. Po šesti týdnech nastane zlepšení o celých 21 %.

Info ikona
Nové oční sérum od Loreal Paris

Jak (často) sérum používat?

Dvakrát denně — ráno a večer naneste přípravek na důkladně vyčištěnou a suchou pokožku. Za pomoci aplikátoru pak masírujte celkem 4x – od vnitřního koutku oka ke spánku. Přebytek séra, které zůstane na pleti pomocí prstů vklepejte do pleti a následně pokračujte ve své beauty rutině.

Info ikona
Nové oční sérum od Loreal Paris