Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Angelina Jolie slaví 49 let: Co stojí za jejím mladistvým vzhledem? Dermatoložka odhalila hereččino tajemství

Angelina Jolie si získala obdiv celého světa nejen díky svému hereckému talentu a velmi aktivní humanitární činnosti, ale také díky svému vzhledu. Její krásnou postavu, plné rty, výrazné obličejové rysy a, zdá se, i nestárnoucí pleť jí závidí miliony žen po celém světě. Jaké je tajemství hereččina mladistvého vzhledu? To odhalila její dlouholetá dermatoložka Dr. Rhonda Rand.

Aneta Akgül | 4. 06. 2024

Podle vzhledu Angeliny Jolie by se mohlo zdát, že obelstila čas a zkrátka nestárne. Ačkoliv ji za rok čeká oslava padesátin, tuto skutečnost by jí věřil jen málokdo. Herečka, bývalá modelka, humanitární pracovnice a matka šesti dětí (z nichž jsou tři adoptované) vypadá lépe než kdy předtím. Co stojí za mladistvým vzhledem Angeliny Jolie, prozradila její dlouholetá dermatoložka, doktorka Rhonda Rand. A světe div se, nejedná se o žádné nedostupné ani drahé metody. Zkrátka a dobře – tajemství vzhledu Angeliny Jolie bylo odhaleno a do své každodenní rutiny jej můžete aplikovat i vy.

Mohlo by se vám líbit

Ženy, které netoužily po slávě: Znáte příběh dvou bojovnic za lidská práva?

Mnoho lidí touží po slávě a úspěchu. Většina slavných žen, které se zapsaly do dějin, takový plán ale rozhodně neměly. Jejich životní příběh vypráví trnitou cestu, kterou si ani v nejhorších snech nedovedeme představit. Přesto však čelily obrovské odvaze, měly odhodlání a bojovaly za druhé. Svými činy se tak zapsaly do historie a my si příběhy dvou z nich dnes připomeneme.
marianne.cz

Pokud o někom můžeme tvrdit, že zraje jako víno, je to právě Angelina Jolie. Doktorka Rhonda Rand o své klientele, která zahrnuje nejen Jolie a její děti, ale také další známé celebrity, nikdy nemluví. Byla to ale právě Angelina, která ji zmínila v jednom z rozhovorů, a od té doby se Rhonda Rand stala jedním z hlavních cílů médií. Veřejnost totiž samozřejmě zajímalo, jak je možné, že téměř padesátiletá herečka stále vypadá jako čerstvá třicátnice.

Klíč k úspěchu: začít s péčí o pleť co nejdříve

V rozhovoru pro web Refinery29.com dermatoložka prozradila, že základním stavebním kamenem v péči o pleť herečky bylo začít s ní brzy. „Když Angelina věděla, že bude mít hereckou kariéru, chtěla se o svou pleť starat tím nejrozumnějším způsobem. Má štěstí, že má krásnou olivovou pleť po své mamince. Vždycky byla přírodní kráska, takže jsem toho pro ni nikdy nemusela moc dělat. Většinou stačil jen krém na opalování, správné čištění jemným čisticím produktem, antioxidanty, někdy glykoly kyseliny a některé alfa hydroxy (kyseliny), které jsou též velmi přirozené. Angelina nepotřebuje žádné peelingy ani produkty s velkým množstvím chemikálií," svěřila se Rand.

Mohlo by se vám líbit

Blíží se kinopremiéra filmu Priscilla: Připomeňte si ikonické líčení a styl manželky krále rock’n’rollu

Bývalá manželka a matka jediného potomka zesnulého krále rock’n’rollu, Elvise Presleyho, Priscilla Presley, byla a stále je jednou z nejikoničtějších osobností Hollywoodu. Co nevidět se také dočkáme kinopremiéry filmu o ní, který popisuje její vztah s Elvisem plný večírků a pozlátka, ale také hádek a manipulace. Pojďme se při této příležitosti vrátit do 60. let a nechme se inspirovat jejím legendárním make-upem a módním stylem, kterým uchvátila jednoho z nejvlivnějších hudebníků historie.
marianne.cz

Když to není nutné, Angelina Jolie nenosí make-up

Pro většinu z nás je nošení make-upu téměř každodenní záležitostí. Dermatoložka Rhonda Rand ale prozradila, že pokud to není nutné, Angelina make-up nenosí. „Nikdy nenosí make-up, pokud nepracuje – to je pravděpodobně další důvod, proč její pleť vypadá stále tak dobře. Je také opravdu důsledná v odstraňování líčení, což je důležité,” říká.

Herečka nedá dopustit na ochranu pleti pomocí SPF

„Od útlého věku Angelina používá krém s SPF, aby svou pokožku chránila. Moc dobře ví, že slunce obecně není pro pleť dobré, pokud jde o problémy s pigmentací a podobné věci. Také je pečlivá na nošení klobouků, což je velmi důležité. Hodně pleť hydratuje a používá kvalitní hydratační krémy. Ale opět, je to především ochrana před sluncem, která vás nejlépe zamezí předčasnému stárnutí,” radí hereččina dermatoložka.

Mohlo by se vám líbit

Legendární Cher brzy oslaví 78 let: Podívejte se na její nejikoničtější módní momenty

Hudební ikona Cher oslaví 20. května neuvěřitelné 78. narozeniny. Její hluboko posazený hlas, specifický účes a nekonvenční módní styl z ní zaslouženě udělaly legendu. Pojďme si při této příležitosti připomenout její nejslavnější módní momenty.
marianne.cz

Botox ani výplně nejsou potřeba

Angelina Jolie měla odjakživa plné rty, krásnou pleť a výrazné obličejové rysy. Proto u ní botox ani žádné další estetické výplně nejsou nutné. Za tím, že žádné úpravy nepodstoupila, si stojí sama herečka, ale přitakává i její dermatoložka. „V podstatě se snažím nedělat příliš mnoho. Občas používáme lehký laserový resurfacing, ale jen zřídka. Tato metoda se používá ke zlepšení pokožky a dodání svěžesti, ale je jen o trochu více účinná než běžná pleťová maska. Když byla Angelina těhotná, lehce se jí zhoršila pigmentace. A někdy, když pracuje ve velmi slunném podnebí, pigmentace se objevuje znova. Tento problém řešíme fotofaciálem nebo intenzivním pulzním světlem (IPL). Jsem celkově velmi opatrná. Žádná z těchto věcí nemění kvalitu vaší pokožky ani nezpůsobuje jizvy,” dodává Rand.

Téměř v padesáti vypadá Angelina Jolie jako čerstvá třicítka. Podívejte se, jak šel čas s touto hollywoodskou kráskou.
Zdroj článku

Související články

Krása
Nejkrásnější manikúra léta 2024: Vedou netradiční barvy i motiv šťavnatého ovoce

Nejkrásnější manikúra léta 2024: Vedou netradiční barvy i motiv šťavnatého ovoce

Krása
Nejen pro ženy 50+: Nejlepší neinvazivní omlazovací metody, které konkurují i klasickému botoxu

Nejen pro ženy 50+: Nejlepší neinvazivní omlazovací metody, které konkurují i klasickému botoxu

Krása
Jak se v létě nalíčit k vodě: Zjistěte, jaký make-up zvolit a čeho se rozhodně vyvarovat

Jak se v létě nalíčit k vodě: Zjistěte, jaký make-up zvolit a čeho se rozhodně vyvarovat

Krása
Vlasové trendy 2024: Jak se učesat do horkého počasí? Inspirujte se retro stylem Brigitte Bardot nebo baletkami

Vlasové trendy 2024: Jak se učesat do horkého počasí? Inspirujte se retro stylem Brigitte Bardot nebo baletkami