Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Zdravé, hydratované a lesklé vlasy i po častém stylingu? Samozřejmě!

Info ikona
Jak na hydratované vlasy?

Zkoušíte se svými vlasy první poslední, ale stále vypadají jako bez života? Prsty v tom může mít nedostatečná hydratace. Naše vlasy přirozeně obsahují zhruba 12 % vody. Některé vlasy si však toto množství nedokážou udržet. Neprospívá jim ani tepelný styling, pokud je prováděný nevhodnými přístroji bez ionizačního systému. Naštěstí existují způsoby a produkty od značky BaByliss z řady Hydro-Fusion, které vaši hřívu vrátí zpátky do kondice a ještě dokonale upraví!

Promotion | 28. 11. 2022

Pokud máte podezření, že jsou vaše vlasy suché a hydratace je to, co jim chybí, udělejte si nejprve doma krátký test: po umytí vlasů si vytrhněte jeden vlhký vlas. Ten namotejte oběma konci na své prsty tak, aby vlas pevně držel a neklouzal. Jakmile budete vlas pevně svírat, pokuste se ho jemně natáhnout. Zdravý vlas by měl natažení vydržet a lehce pružit. Pokud vám ale během testu praskne nebo se dostatečně nenatáhne, je to jasný signál, že vašim vlasům schází hydratace.

Správné produkty jsou základ

Teď už jen stačí vyrazit do obchodu a vybrat si kvalitní hydratační šampon, kondicionér a vlasové přístroje s ionizační technologií, jako jsou třeba fén, kulmy či žehlička BaByliss Hydro-Fusion. Takové produkty totiž dokážou vašim vlasům dodat vše, co potřebují – a to bez dalšího zatěžování. Pokud to vaše finance dovolí, určitě svůj vlasový arzenál vybavte i o hydratační masku nebo olejíček.

Propijte a projezte se k oslňující hřívě

Také jedině díky správnému a pravidelnému pitnému režimu hydratujete své vlasy — zevnitř. Stejně tak vám na cestě za krásnými a lesklými vlasy pomůže i konzumace ořechů, lněných a dýňových semínek, železa, mléčných produktů, vápníku a vitaminu B. Všechny tyto super potraviny vám pomohou nejen ke zdravému organismu a dobré náladě, ale i bohaté hřívě.

Nevysušujte vlasy zbytečně

Navíc byste měli dodržovat několik zásad. U moře své vlasy chraňte před sluncem kloboukem a vlasovým olejem s SPF faktorem. V zimě zase čepicí. Vlasy byste také neměli mýt příliš často a už vůbec ne horkou vodou, myjte je jen když je to potřeba a vždy vlažnou vodou. A pokud rádi plavete v chlorovaných bazénech, noste při tom koupací čepici, která vlasy před agresivním chlorem ochrání. Stejně tak pečujte o své vlasy i při návštěvě sauny. Nejprve je ošetřete vlasovým olejem s SPF faktorem a pak je jemně sepněte do volného drdolu.

Foukání a styling s pořádnou dávkou hydratace

Rádi své vlasy upravujete do různých účesů, ale máte strach, že jim tepelná úprava ublíží? Nevěřte tomuto mýtu a naučte se upravovat vaše vlasy tak, aby jim to neškodilo. Před každou úpravou je ale nejprve ošetřete termální ochranou. Vždycky však myslete na správnou techniku foukání a žehlení a nikdy nefoukejte vlasy cukáním fénu a chaotickými pohyby sem tam.

A pakliže chcete svým vlasům chcete dopřát skutečně prvotřídní a šetrnou péči, která vaše vlasy kromě dokonalého stylingu i opečuje, sáhněte po zbrusu nových pomocnících od značky BaByliss z řady Hydro-Fusion. Ty jsou totiž vybavené plazmovou technologií s duálním iontovým systémem vyrovnávajícím vlhkost. Ten v sobě kombinuje kladné a záporné ionty, které společně vlasy hydratují a zabraňují krepatění. Představíme vám je:

Info ikona
Kolekce Hydra Fusion od BaByLiss

Fén Babyliss z řady Hydro-Fusion disponuje pokročilou plazmovou technologií s duálním iontovým systémem vyrovnávajícím vlhkost a výkonem 2100 W. Díky výkonnému proudění vzduchu budou vaše vlasy rychle, elegantně a hladce vysušené. Štíhlá hubice efektivně koncentruje vzduch a zajišťuje hladké vysoušení vašich vlasů. Velký difuzér vybavený plazmovým proudem zase efektivně vysouší a vytváří luxusně měkké a lesklé přirozené lokny.

Na fénu oceníte i jeho nízkou váhu a velikost, díky které se vám bude s fénem snadno manipulovat. Během vysoušení můžete přepínat mezi 3 režimy nastavení teploty a 2 režimy nastavení rychlosti. Samozřejmostí je i chladné proudění vzduchu. Fén se navíc snadno čistí díky odnímatelnému zadnímu filtru. V neposlední řadě jistě oceníte i 2,5 m dlouhý napájecí kabel, který vám umožní volnost a flexibilitu.

Info ikona
Fén BaByliss

Rotační kulmofén BaByliss Hydro-Fusion je vybaven pokročilou plazmovou technologií s duálním iontovým systémem, výkonem 700 W a velkým rotačním kartáčem 50 mm s keramickým povrchem a možností nastavení směru otáček.

Na kartáči oceníte jeho měkké štětiny, které vašemu účesu propůjčí hebkost, a iontovou kontrolu proti krepatění, díky které budou vaše vlasy krásně lesklé. Během používání můžete přepínat mezi 2 teplotními režimy, 2 rychlostmi a chladným prouděním vzduchu, díky čemuž získáte plnou kontrolu nad výsledným efektem. Samozřejmostí je také ochranný kryt. Uživatelky, které si potrpí na kvalitu, potěší i kombinace štětin z přírodní měkké kančí srsti a nylonu.

Info ikona
Rotační kulmofén BaByliss

Kulmofén BaByliss Hydro-Fusion se pyšní pokročilou plazmovou technologií s duálním iontovým systémem a výkonem 1 000 W. Na výběr máte ze 4 různých nástavců pro vysoušení, uhlazování, narovnávání a dodávání objemu a tvaru vašim vlasům.

Díky iontové kontrole budou vaše vlasy krásně lesklé a krepatění bude eliminováno na minimum. Během používání můžete přepínat mezi 2 úrovněmi teploty a oceníte i chladné proudění vzduchu a praktický 2,5 m dlouhý napájecí kabel, který vám zajistí volnost a flexibilitu.

Info ikona
Kulmofén BaByliss

Žehlička na vlasy z řady BaByliss Hydro-Fusion vyniká pokročilou plazmovou technologií s duálním iontovým systémem a nastavitelnou teplotou až na 235 °C. Technologie Advanced Ceramics™ heating system a odolné keramické destičky zaručí rovnoměrnou distribuci tepla.

Díky kombinaci kladných a záporných iontů budou vaše vlasy krásně hydratované a krepatění eliminováno na minimum. Na žehličce oceníte i 5 digitálních nastavení teploty, automatické vypnutí při delší nečinnosti a praktický 2,5 m dlouhý napájecí kabel, který vám umožní volnost a flexibilitu.

 

Info ikona
Žehlička Babyliss
Měření