Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Jak bydlel nejkrásnější pár 90.let Johnny Depp a Kate Moss?

Info ikona
Johnny Depp a Kate Moss

On hollywoodský herec, ona jedna z nejslavnějších světových topmodelek. Jejich tříletý vztah prožili zejména v newyorském apartmánu, do kterého můžeme exkluzivně nahlédnout.

Terezie Benoni | 7. 06. 2023

Johnny Depp a Kate Moss byli v devadesátých letech nejžádanějším párem, a když spolu zrovna necestovali po světě, trávili spoustu času v New Yorku. Supermodelka a hvězda filmu Piráti z Karibiku žili v městském domě o rozloze 1 800 metrů čtverečních na adrese 112 Waverly Place v manhattanské Greenwich Village. Dům má dvě ložnice, dvě koupelny a velkorysý obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní. Dům byl postavený už v roce 1826 a původně sloužil jako městské divadlo. Právě proto se může interiér pochlubit stropy vysokými 17 metrů. Dalšími výraznými prvky jsou masivní dřevěné trámy, odhalené cihlové stěny, funkční krb, veliká střešní okna a skvěle řešená kuchyně s kazetovým stropem.

Galerie: V domě Johnnyho Deppa a Kate Moss
Mohlo by se vám líbit

Z ložnice na terasu

Jedna z ložnic je podkrovní, zatímco druhá zabírá celé první patro, a je možné z ní vyjít přímo na terasu. Z přízemí domu se dá vejít do společné zahrady. Dům je součástí komplexu vzdáleného necelý blok od Washington Square Parku, nyní se spolu s dalšími apartmány prodává. Johnny a Kate spolu chodili od roku 1994 do roku 1997, přičemž Johnny později prozradil, že důvodem jejich rozchodu byla jeho vlastní hloupost a zanedbávání Kateiných potřeb. Zůstali ale přáteli, což se potvrdilo v minulém roce, kdy během soudního sporu Deppa s bývalou ženou Amber Heard, svědčila v jeho prospěch a popřela pomluvy o jeho násilném chování vůči ženám.

 

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku