Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Kabelka, kterou chce nyní každá žena: vzbudila tak enormní zájem, že není nikde k dostání

Info ikona
kabelka

Kabelky jsou módním doplňkem, který ženy nepotřebují v tak velkém množství. Když se ale objeví nějaká, která za to opravdu stojí, jen těžko jí odolávají...a to i když mají doma pár dalších v zásobě. A takovou se stala i nová kabelka od Charlese & Keitha.

Tereza Čaladi | 14. 01. 2024

Možná jste zaznamenaly, že trendem roku 2024 je takzvaný „nenápadný luxus“. Jedná se o jeden z nejjednodušších trendů, a proto je tak oblíbený. Jde v podstatě o opak okázalých projevů bohatství prostřednictvím log a okamžitě rozpoznatelných designových potisků. Toto je o umění jemnosti. A perfektně do něj zapadá i nová asymetrická kabelka přes rameno.

Kabelka, po níž ženy šílí

Kabelka od Charlese & Keitha spustila ve Velké Británii tak trochu šílenství.Zdá se, že každá cool holka, kterou sleduji na Instagramu, vlastní stejnou tašku: elegantní asymetrickou záležitost doplněnou zlatým řetízkem v nadčasových odstínech,popisuje Penny Goldsttone, která hlídá a informuje o všech módních trendech, které se ve světě objeví, na stránkách Marie Claire. „Také jsem ale zjistila, že je kompletně vyprodaná a že jsem ve frontě za 500 dalšími lidmi, kteří si ji chtěli koupit,“ dodává. Mluví o Velké Británii, tato situace je ale stejná všude ve světě. I v e-shopu, který funguje pro Českou republiku není kabelka momentálně vůbec na skladu. Dá se ale buď nastavit, že jakmile opět bude, dostanete e-mail s touto informací. Nebo se dá předobjednat s příslibem dodávky na konci března.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Trend malých kabelek přes ramena

Během loňského roku se stala (opět) ohromně populární „bagetová kabelka“, která vznikla původně v 90. letech a v roce 2023 se objevila v pokračování Sexu ve městě – And Just Like That… Právě proto začala být znovu tak žádaná. Kromě toho, že se vrátila tahle kabelka, se staly opět populární i mini kabelky s dlouhým poutkem, a nyní se vrací i malé kabelky přes rameno, které si užívaly slávu na konci 90. let a okolo roku 2000.

Tyto kabelky známe kromě seriálu Sex ve městě i z Přátel nebo Gilmorových děvčat. Asymetrická kabelka od Charlese & Keitha je přesně takovou, která mezi ně spadá. Není ale jedinou. Malých elegantních kabelek přes rameno je teď plný trh a najdete je i v konfekčních obchodech. Některé jsou podobně asymetrické, jiné trochu jinak a mnoho z nich je i souměrných. My pro vás vybrali ty, které jsou podle nás velmi stylové, a pokud vás zaujala výše zmiňovaná kabelka, pak neuděláte chybu ani s žádnou z těchto. Prohlédnout si je můžete v naší galerii.

Námi vybrané stylové kabelky přes rameno od nejlevnější po nejdražší
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku