Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Herci z Přátel se vyjádřili k smrti Perryho. Varujeme vás, budete brečet

Na konci října jsme se rozloučili s hercem Matthewem Perrym, který ztvárnil Chandlera v Přátelích. Je přitom známo, že představitelé hlavních hrdinů tohoto kultovního seriálu byli jako rodina i mimo natáčení, proto se po této nešťastné události všichni uzavřeli. Teď ale prolomili hradby mlčení.

Tereza Čaladi | 16. 11. 2023

Přátelé na televizních obrazovkách i ve skutečnosti. Není divu, že všechny členy této party zasáhl náhlý odchod Matthew Perryho a chtěli být po něm chvíli v ústraní. Včera ale zbořili sociální sítě, když na nich všichni z nich nasdíleli svá rozloučení. Vzhledem k tomu, že to všichni učinili chvíli po sobě, museli se na publikaci příspěvků domluvit. A sbírají miliony lajků! Jsou totiž opravdu dojemné. A my je chceme sdílet s vámi:

Matt Le Blanc

Loučím se s těžkým srdcem. Chvíle, které jsme spolu prožili, patří upřímně mezi nejoblíbenější období mého života. Bylo mi ctí sdílet s tebou pódium a nazývat tě svým přítelem. Vždy se budu smát, když na tebe budu myslet a nikdy na tebe nezapomenu. Nikdy. Roztáhni svá křídla a leť, bratře, jsi konečně volný. Hodně lásky,“ napsal Matt Le Blanc, který sehrál Chandlerova spolubydlícího Joeyho. „A myslím, že si necháš těch 20 babek, které mi dlužíš,“ dodal.

Mohlo by se vám líbit

KVÍZ: Jak dobře znáte seriál Přátelé?

Show, která si získala místo v srdcích mnohých z nás, dnes slaví 28 let. Pojďte si s námi otestovat, jak věrnými fanoušky Přátel jste.
marianne.cz

Jennifer Aniston

To, že jsem se musela rozloučit s naším Mattym, byla šílená vlna emocí, kterou jsem nikdy předtím nezažila. Všichni zažíváme někdy v životě ztrátu. Ztrátu života nebo ztrátu lásky. Být schopen v tomto zármutku skutečně SEDĚT vám umožní cítit okamžiky radosti a vděčnosti za to, že jste někoho tak hluboce milovali. A my jsme ho hluboce milovali. Byl takovou součástí naší DNA. Vždy nás bylo 6. Byla to vybraná rodina, která navždy změnila směr toho, kým jsme byli a jaká bude naše cesta. Matty VĚDĚL, že miluje rozesmívání lidí. Jak sám řekl, když neslyšel ‚smích‘, myslel si, že zemře. Jeho život na tom doslova závisel. A byl v tom úspěšný, všechny nás uměl rozesmát. A že jsme se smáli pořádně,“ popisuje na svém Instagramu představitelka Rachel. „Vždycky si mi zlepšil den...“ uzavírá.

Courteney Cox

Jsem tak vděčná za každou chvíli, kterou jsem s tebou prožila, Matty, a chybíš mi každý den. Když s někým spolupracujete tak úzce jako já s Matthewem, jsou tisíce okamžiků, o které byste se rádi podělil. Prozatím je zde jeden z mých oblíbených. Abych uvedla malou historku, Chandler a Monica spolu měli mít jednorázový úlet v Londýně. Ale kvůli reakci publika se to stalo začátkem jejich milostného příběhu. V této scéně, než jsme se začali válet, mi zašeptal jednu vtipnou větu, kterou jsem měla říct. Často dělal takové věci. Byl vtipný a byl milý,“ píše představitelka Monicy, kterou si Chandler v pozdějších sériích seriálu vzal.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

David Schwimmer

Děkuji za neuvěřitelných deset let smíchu a kreativity. Nikdy nezapomenu na tvé dokonalé načasování vtipů. Mohl jsi vzít přímý dialog, upravit ho podle sebe, a to vedlo vždy k něčemu tak zcela originálnímu a nečekaně vtipnému, že mě to stále udivuje. A měl jsi srdce a byl jsi tak velkorysý, že jsi ho s námi sdílel, díky čemuž jsme mohli vytvořit rodinu z šesti cizích lidí,“ napsal představitel Rosse.

Lisa Kudrow

Natáčeli jsme první díl Přátel,“ začala svůj příspěvek herečka, která ztvárnila Phoebe. „Pak jsi navrhl, abychom hráli poker a udělal jsi z toho takovou zábavu, že jsme se okamžitě slížili. Děkuji ti za to. Děkuji, že jsi mě dokázal rozesmát vším, co jsi řekl, tak silně, že mě bolely svaly a KAŽDÝ DEN mi po tvářích tekly slzy. Děkuji za tvé otevřené srdce v tomto vztahu o šesti členech, který vyžadoval kompromisy. A hodně „mluvení“. Děkuji, že jsi se objevil v práci, i když ti nebylo dobře, a pak jsi byl naprosto skvělý. Děkuji za nejlepších 10 let, které člověk může prožít. Děkuji za důvěru. Děkuji ti za vše, co jsem se naučila o POHODĚ a LÁSCE díky tomu, že jsem poznala. Děkuji za čas, který jsem s tebou strávila, Matthew,“ napsala Lisa Kudrow.

Fotky, které nasdíleli herci z Přátel se svými rozloučeními
Mohlo by se vám líbit

Jak by vypadaly děti párů z Přátel podle umělé inteligence?

Poslední dny jsou nejen pro fanoušky seriálu Přátelé zahaleny černou barvou. V neděli 28. října odešel do hereckého nebe Matthew Perry, představitel Chandlera. Pojďme nejen u této příležitosti zavzpomínat na ikonický seriál z 90. let a popustit uzdu fantazii. Jak by asi vypadaly děti Monicy a Chandlera, Rachel a Rosse, nebo Phoebe a Mika?
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Životní styl
Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku

Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku

Životní styl
Jak si v práci vyjednat lepší plat a podmínky: Klíčem jsou důkladný průzkum a realistická očekávání

Jak si v práci vyjednat lepší plat a podmínky: Klíčem jsou důkladný průzkum a realistická očekávání

Životní styl
Profesionálně vařit jsem začal z hecu, říká semifinalista MasterChefa a módní návrhář Pavel Berky

Profesionálně vařit jsem začal z hecu, říká semifinalista MasterChefa a módní návrhář Pavel Berky

Životní styl
Lelí Hnidáková z Lelí's Cupcakes: Nápad na sladké podnikání se zrodil na svatební cestě

Lelí Hnidáková z Lelí's Cupcakes: Nápad na sladké podnikání se zrodil na svatební cestě