Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Soutěž o báječné odpoledne s redakcí Marianne: Dopřejte si čas pro sebe a zažijte inspirativní setkání

Info ikona
mladá žena v kuchyni

Ve spolupráci s kosmetickou značkou Nuance jsme pro 10 z vás připravili kreativní odpoledne, ve společnosti skvělých žen. I vy můžete být součástí, stačí se zapojit do soutěže.

Promotion | 15. 02. 2024

Setkáme se 27. 2. v designovém prostoru pražského květinářství Les and Flowers, kde společně s šéfredaktorkou Monikou Mudranincovou a koučkou Andreou Považanovou otevřeme důležitá životní témata. Například jak najít balanc mezi prací, rodinou a časem pro sebe, jak budovat své sebevědomí a v neposlední řadě také jak o sebe pečovat a cítit se krásná. 

Představíme si řadu Nuance Organic a ukážeme vám speciální beauty rituál, díky kterému bude vaše pleť vypadat naprosto skvěle. Vyzkoušíte si analýzu pleti a můžete její stav zkonzultovat s odbornicí, která vám dokáže předat doporučení, na čem zapracovat nebo co změnit. Zkrátka vám pomůže vyladit vaši zkrášlující denní rutinu k dokonalosti. Dále se můžete těšit na kreativní květinový workshop pod vedením zkušených floristek,  na kterém si vlastnoručně připravíte krásné jarní aranžmá pro radost. Chybět nebude ani skvělé občerstvení.

Info ikona
Nuance produkty

Péče zaměřená na pleť i planetu

Značka Nuance se pyšní řadou Organic, která je šetrná k pleti i přírodě. Najdete v ní výhradně přírodní složky s ekologickou certifikací. Třeba kyselinu hyaluronovou získanou z rostlin, tzv. Amihyal, o 3 molekulárních hmotnostech pro intenzivní hydrataci i zmírnění vrásek nebo patentovaný komplex Softami působící na zjemnění textury pleti. Nekompromisní čistota bez ústupku v účinnosti,  to je Nuance Organic. Pokud si tedy ráda dopřejete to nejlepší, tato řada vás jistě potěší svou filosofií, složením i účinky.

Info ikona
Dr. Max

Kosmetiku Nuance pořídíte v lékárnách Dr. Max a na e-shopu drmax.cz.

Do soutěže se můžete zapojit do 22. února prostřednictvím tohoto formuláře, kde odpovíte na pár otázek. Najdete tady i podrobná pravidla soutěže. Zkuste své štěstí a přijďte si s námi užít krásný den.

Měření
Měření