Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Červencové novoluní podle čísel a hvězd: Dopoledne se odehraje ve znamení rodiny, odpoledne zaskočí svou náročností

Jsme těsně za polovinou roku 2024 a máme před sebou už sedmé novoluní v řadě. Tentokrát připadá na sobotu 6. července. Vévodit mu bude citlivé vodní znamení, empatický a prorodinný Rak. Jeho jemnou energii zčásti naruší místy neklidné číselné kombinace, jež vytvoří unikátní směsici vlivů. Co konkrétně přinese nadcházející novoluní? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Ilona Lea Kotková | 5. 07. 2024

Červencové novoluní popluje na vlně emocionality

Každý den je jeden velký unikátní příběh, který v sobě ukrývá miliardy menších. Zvlášť poutavé mohou být ty, jenž se odehrávají za úplňků a novoluní. Nálada i energie během těchto dnů bývá nestálá a prožívání hlubší než obvykle. Zasáhnout nás mohou také věci, nad kterými bychom jindy mávnuli rukou, protože udržet si svůj obvyklý klid bývá náročné. I proto je dobré zdržet se během těchto dnů důležitých rozhodování ani nepodstupovat náročné lékařské zákroky. Dobře nám naopak udělá ztišení a klid, pozorování, rozjímání a kontakt především se sebou sama.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Je tu červenec, měsíc prázdnin a dovolených, dozrávajícího ovoce, vyhřátých luk a pozvolna žloutnoucího obilí. Abyste si nadcházející dny užili podle svých nejlepších představ, máme pro vás originální horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, nač byste se měli v průběhu příštích dnů soustředit, nad čím se zamyslet a čemu se raději vyhnout.
marianne.cz

Červencové novoluní, které tentokrát připadne na sobotu 6. 7. brzy ráno ovládne čtvrté znamení zvěrokruhu, přirozeně senzitivní a pečující Rak. Jeho vnímavost a emocionalita prostoupí celým dnem a připraví nám nespočet náročných i podivuhodných situací a pocitů. Lidé v Raku patří k vnímavým a velmi citlivým jedincům. Bývají vybaveni bohatou škálou emocí a silnou intuicí, nezřídka také uměleckým potenciálem. Ve svém nitru skrývají sílu nejhlubšího oceánu, stejně jako zranitelnost kraba osiřelého na zapomenutém pobřeží. A podobně jako krab, i oni mají bezpečnostní ulitu, v níž skrývají svou senzitivitu, nejistotu a obavy. Raci bývají velmi prorodinní, se sklonem k někdy až extrémní péči. Rádi se ujímají domácnosti a udržují teplo rodinného krbu, mnohdy však zacházejí do extrémů. Mívají složitou povahu a mohou být velmi nepředvídatelní, přesto jsou od přírody laskaví, s touhou zahrnovat ostatní láskou.

V podobném duchu se odehraje i 6. červenec 2024. Budeme senzitivnější než obvykle a ledasco nás vyvede z míry. Udržet emoce na uzdě nebude snadné, stejně jako ukočírovat tendence chovat se až extrémně ochranitelsky. Na povrch vyplují citlivá témata, na něž můžeme reagovat neúměrně situaci. O slovo se přihlásí nedořešené záležitosti a sounáležitost s rodinou budeme pociťovat intenzivněji než jindy.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech

Je tu první prázdninový týden a spolu s ním i náš originální horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Nadcházejících sedm dnů nabídne zamyšlení nad tím, co – ve vašem případě – znamená štěstí. Každý člověk ho vnímá jinak a co je pro jednoho běžná věc, může druhý prožívat jako něco mimořádného. Jaká další témata na vás čekají, se dozvíte v následujících řádcích.
marianne.cz

6. červenec podle numerologie

Červencové novoluní ve znamení citlivého Raka doplní i rozčísnou svérázné číselné kombinace vzniklé rozpočítáním data. Jejich energie bude kolísavá, objeví se touha po harmonii a partnerské vzájemnosti, podobně jako i nutkání druhého ovládnout. Co dalšího můžeme očekávat?

0-6 hodin

Doba mezi půlnocí a šestou ranní patří v naprosté většině spánku. Ten během novoluní nemusí být tak kvalitní, jako obyčejně, přesto si lze dostatečně odpočinout. Je ale třeba odejít na lůžko s čistou hlavou, neřešit nic zásadního a nezabývat se malichernostmi. Prostor pro spánek by měl být dobře vyvětraný a na nočním stolku nesmí chybět sklenice s vodou. Nejlépe se nám bude tentokrát usínat v náruči milované polovičky.

6-12 hodin

Dopoledne se odehraje ve znamení rodiny, v níž ale můžeme inklinovat k někdy nesmyslnému prosazování se. Nezpracovaná témata a nejrůznější křivdy se mohou ozvat s nezvyklou dynamikou, podobně jako naše tendence konečně je dořešit. Pozor ale na to, abychom se nechovali jako slon v porcelánu a nenadělali více škody než užitku.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Někdo bere astrologii vážně, někdo ji vnímá s nadhledem, zatímco jiní zase tímto oborem zcela opovrhují. V každém případě je třeba si říct, že horoskopy nebývají obvykle považovány vědeckými komunitami za podložené. Nicméně obecně existují osobnostní a charakteristické rysy, které patří k jednotlivým znamením zvěrokruhu, a rozhodně na nich trocha pravdy je. V našem kvízu máte možnost zkusit přiřadit specifickou povahu ke správnému znamení. Zvládnete to?
marianne.cz

12-18 hodin

Odpoledne nás může zaskočit svou náročností a situacemi, které můžeme až zbytečně dramatizovat. Místy zatoužíme po samotě a stáhneme se do ústraní, abychom se později objevili s novou a neklidnou energií. Ustát emocionální houpačku bude náročné, přesto právě to dokáže vnést světlo a pochopení do dosud záměrně přehlížených situací.

18-24 hodin

Ani večer nepřinese potřebnou míru zklidnění. Odpolední neklid může vygradovat, stejně tak i touha po sebevyjádření. Nohy nám bude mít tendence podrážet strach a pochybnosti o sobě, které se budeme snažit ukrýt pod přehnanou tvrdost nebo citovou manipulaci. Efektivním způsobem, jak se uvolnit a zklidnit, bude milování a náruč milované osoby.

Mohlo by se vám líbit

Sestavte si letní outfit podle znamení zvěrokruhu. Přizpůsobte oblečení své osobnosti a charakteru

Čtení horoskopu nemusí být vaší každodenní oblíbenou činností, přesto ani ti největší skeptici nemohou popřít určité charakteristické rysy, které jednotlivá znamení zvěrokruhu vykazují. Takové informace mnoho lidí využívá například při hledání partnera nebo k lepšímu pochopení druhého člověka. My jsme se rozhodli využít charakter každého znamení k tomu, abychom mu vytvořili jedinečný outfit, který bude dokonale odrážet jeho povahu. Podívejte se, jak za pomoci oblékání nejlépe vyjádříte svou osobnost, díky čemuž se budete cítit sebevědomě a uvolněně.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Byt
Stará se o bezdomovce, přitom ji živí interiérový design: Navštivte domov plný elegance a klasických kousků

Stará se o bezdomovce, přitom ji živí interiérový design: Navštivte domov plný elegance a klasických kousků

Dobrý nápad
Historie pudinku vás překvapí. Dřív to rozhodně nebyl instantní prášek v sáčku

Historie pudinku vás překvapí. Dřív to rozhodně nebyl instantní prášek v sáčku

Dům
Navštivte s námi jeden z nekrásnějších domů v Anglii: Rustikální poklad ze 17. století má stále čím inspirovat

Navštivte s námi jeden z nekrásnějších domů v Anglii: Rustikální poklad ze 17. století má stále čím inspirovat

Móda
Letní trendy 2024: Milované i nenáviděné kalhoty se vracejí. Poradíme vám, jaký typ si letos pořídit

Letní trendy 2024: Milované i nenáviděné kalhoty se vracejí. Poradíme vám, jaký typ si letos pořídit