Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Červnové novoluní podle čísel a hvězd: Dopoledne se budeme hledat, odpoledne zaskočí dynamikou

Je tu v pořadí šesté novoluní roku 2024, které tentokrát připadá na čtvrtek 6. června. Odehraje se pod taktovkou všestranných Blíženců a zajímavých číselných kombinací, které nemusí být snadné ustát. Pasivitu vystřídá aktivita, potřebu harmonie zase snaha ovládat druhé. Pod zdánlivě klidným povrchem to bude vřít a ženská energie nabere na síle. Co dalšího přinese nadcházející novoluní? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Ilona Lea Kotková | 5. 06. 2024

Červnové novoluní oživí často proměnliví Blíženci

V životě nás ovlivňuje řada nejrůznějších okolností, které si ne vždy dokážeme jasně uvědomit. Podobné je to i s Měsícem, jehož energii možná nevnímá každý, přesto na každého do určité míry působí. Během úplňků a novoluní často býváme napjatější, náladovější i unavenější, věci se nás mohou více dotýkat, reakce nemusejí být adekvátní situacím a výkony odpovídat běžnému standardu. Proto je dobré zdržet se během těchto dnů důležitých rozhodování ani nepodstupovat náročné lékařské zákroky, ale naopak – udržovat se v co největším klidu a pozorovat dění okolo i uvnitř sebe.

Červnové novoluní, které tentokrát připadne na čtvrtek 6. 6. odpoledne ovládne třetí znamení zvěrokruhu, vzdušní Blíženci. Jejich proměnlivost a neklid prostoupí celým dnem a připraví nám řadu – často rozporuplných – situací, pocitů a nálad. Typičtí Blíženci patří k vůbec nejvšestrannějším znamením zvěrokruhu. Disponují mimořádnou vynalézavostí a zajímají se snad o vše, oč je možné se zajímat. Od jednoho ale utíkají k druhému, proto nezřídka zůstávají pouze na povrchu – do hloubky vůbec nestihnou proniknout. Jejich žízeň po informacích bývá neuhasitelná, avšak trpělivost malá. Svou energií tedy někdy plýtvají zbytečně a roztříští ji mnoha různými směry. Nebývají zvlášť zásadoví – nedrží se nezbytně toho, co řeknou. Říkají toho ale mnoho, patří k velmi upovídaným jedincům s obvykle výraznou gestikulací.

V rytmu vzletné energie Blíženců se odehraje i 6. červen. Psychika bude rozkolísaná, nálada proměnlivá a reakce nepředvídatelné. Den ovládne jemný chaos, ve kterém ale nebude těžké zorientovat se, protože mentální energie vystoupá vysoko nad průměr. Můžeme inklinovat k ukvapeným rozhodnutím a více než snadno se nadchnout (téměř) pro cokoliv. Vyplatí se však zpomalit a zaměřit pozornost mimo jiné na dýchání, protože Blíženci ovlivňují i tuto oblast.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na červen: Kozorozi budou čelit svodům, Vodnáři vyhroceným emocím

Je tu červen, měsíc dozrávajících jahod, rozkvetlých zahrad a povznesené nálady. Počasí láká k procházkám a příroda otevírá svou zelenou náruč. Je tu i náš pravidelný měsíční horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Jako obvykle nabízíme letmý pohled na nadcházející období, abyste si počátek léta užila v co největším klidu. Nahlédněte pod pokličku příštích týdnů, získejte náskok i případné podněty k zamyšlení.
marianne.cz

6. červen podle numerologie

Červnové novoluní ve znamení nestálých Blíženců do jisté míry podpoří i svérázné číselné kombinace vzniklé rozpočítáním data. Jejich energie bude kolísavá, což tomuto znamení vyhovuje, na druhé straně se ale objeví i touha po harmonii, blízkosti a partnerské vzájemnosti. Dařit se bude především ženám, kterým se může snadněji podařit to, co v jiné dny drhne.

0-6 hodin

Doba mezi půlnocí a šestou ranní patří v naprosté většině spánku. Ten během novoluní i krátce před nebývá tak kvalitní, jak jsme běžně zvyklí, přesto si lze dostatečně odpočinout. V tomto případě nejlépe v náruči milované osoby, příjemně unaveni po předchozím milování.

6-12 hodin

Dopoledne se můžeme trochu „hledat“ – bude náročnější než jindy najít klid a koncentrovat na to, co je opravdu důležité. Pozor na naivitu a důvěřivost, okouzlení a touhu najít spřízněnou duši; dopoledne nám může chybět objektivita a schopnost vidět věci takové, jaké jsou. Nenechme se napálit a využívat, buďme pozorní a prověřujme si informace.

12-18 hodin

Odpolední dynamika může leckoho zaskočit. To, co jsme dosud odkládali, tentokrát hravě zvládneme – číselné kombinace snahu podpoří. A jak už bylo zmíněno výše – štěstí bude přát zejména ženám. Je ale třeba dát si pozor, aby se z jejich chování nevytratila jemnost, takt a nadhled. Touha prosadit se za každou cenu, manipulovat a ovlivnit věci k obrazu svému bude tlačit silněji než jindy.

18-24 hodin

Večer budeme po náročném dni unaveni a potřeba odpočinku nastoupí možná o něco dříve. Nebraňme se a dopřejme si dostatečně dlouhý spánek. Opět ideálně v náruči toho, kdo je našemu srdci blízký.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy