Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Dopřejte si pár dní hýčkání — s noblesou!

Info ikona
Parkhotel Richmond v Karlových Varech

Ne, nelákáme vás na filmový festival, který je ještě stejně v nedohlednu. My pro vás máme něco mnohem osobnějšího — tip na rozmazlování, které si můžete dopřát v mnohem klidnější atmosféře vyzdobeného lázeňského města a ještě v luxusním hotelu, který se chlubí více než 180letou tradicí…

Promotion | 9. 11. 2022

Do Parkhotelu RICHMOND 4*Superior se návštěvníci zamilují na první pohled, a to už jenom kvůli jeho umístění. Stojí totiž na břehu řeky Teplé a obklopuje jej skvěle udržovaný anglický park. V něm se dokonce ukrývá speciální meditační zahrada a dokonce pavilonek s vlastním léčebným pramenem.

Terapie blahem

Sérii blahodárných procedur si užijete ale hlavně uvnitř — Parkhotel Richmond 4*Superior nabízí tradiční karlovarskou léčbu i  relaxační a wellness centrum včetně  bazénu (o velikosti 12,5x6,5m) s příjemnou teplotou vody kolem 30 stupňů Celsia.

K návštěvě zve i vířivka, Kneippův chodník, společná parní sauna a bazének s vřídelní vodou. Ve wellness centru, které přímo navazuje na bazénové centrum, pak můžete vyzkoušet sílu finské sauny (pro muže i ženy zvlášť), společnou bylinnou saunu, solné tepidarium nebo si jen tak prohřát tělo na infra-lavicích. Pro ubytované je tohle všechno rozmazlování samozřejmě zdarma!

Info ikona
Wellness centrum v Parkhotelu Richmond

A jaké na vás čeká ubytování?

Záleží jen na vašem očekávání. Můžete vybírat z mnoha typů pokojů — od standardních přes pokoje s balkonem až po luxusní apartmá. Cítit mimořádně s pocitem, že je o vás královsky postaráno, se však budete v každém případě.

Info ikona
Apartmá Parkhotelu Richmond

Historie a elegance tu jen dýchá!

Na začátku zde stál skromný mlýn, u kterého se lázeňští hosté mohli při svém korzování zastavit a lehce občerstvit. Později se ale budova změnila na kavánu Park Schönbrunn. Když ji její majitel prodal panu Aloisi Kleinovi, podnikateli a hoteliérovi, který působil mimo jiné v Anglii, původní kavárna byla přestavěná na RICHMOND Park Hotel. Ten se postupem let stal jedním z nejhonosnějších a nejmoderněji vybavených hotelů v Karlových Varech, na jehož okázalé podobě se podílel mimo jiné i architekt Paul Schafuss.

Není divu, že sem pravidelně na své léčebné kúry, ale i rekreaci, mířili prestižní hosté — od šlechtických rodů (Lobkovicové, Štenberkové, Černínové, Schwarzenberkové a Nosticové) a další vlivní lidé své doby...

Dost bylo ale ohlížení,Parkhotel Richmond 4*Superior je evergreen, ve kterém se budete cítit stylově v jakékoliv době. Tak dorazte a dopřejte si zasloužený odpočinek ve velkém stylu!

Info ikona
Parkhotel Richmond
Měření