Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Chytré osvětlení promění vaše bydlení

Info ikona
osvětlení

Představte si, že byste atmosféru ve vašem domě či bytě dokázali přeměnit pouze pomocí pár slov! Přijde vám to jako z jiného světa? V dnešní době už ale není téměř nic nemožné. Chytré osvětlení vám otevře dveře k novému životnímu stylu, v němž si můžete jednoduše doladit interiér přesně podle vaší nálady. Chcete vidět vaši domácnost v lepším světle? Objevte kouzlo chytrých svítidel.

Promotion | 10. 07. 2023

O chytré domácnosti už nemusíte jen snít. Díky pokrokům v oblasti technologie se chytrá domácnost stává realitou a chytré osvětlení je jednou z klíčových součástí tohoto revolučního trendu. Vaše představy o interiéru, který reaguje na vaše potřeby, se mohou jednoduše stát skutečností. 

Proměnlivost a barevné spektrum patří mezi základní výhody chytrého osvětlení. S chytrými světly si můžete vytvořit atmosféru podle vaší aktuální nálady. Pokud máte chuť na odpočinek u oblíbené knihy, jednoduše si můžete zvolit jemně ztlumené a teplé osvětlení. Pro živé večírky nebo jiné energické chvíle lze nastavit výrazné barvy, které budou třeba pulzovat do hudby. Chytré světelné systémy vám umožňují tvořit světelné scény a různé efekty přesně podle vašich představ. 

Info ikona
osvětlení

Ovládání je snadné a intuitivní. Díky zařízením jako jsou chytré telefony nebo hlasoví asistenti můžete světla ovládat z pohodlí gauče. Změna osvětlení na dálku proběhne prostřednictvím pouhého poklepnutí na displej nebo vyslovení přání. Navíc si můžete vytvářet časová schémata, která se automaticky aktivují podle vašeho harmonogramu nebo předvolených nastavení. Chytré osvětlení tak přináší nejen pohodlí, ale také úsporu času a energie

Instalace chytrého osvětlení je překvapivě jednoduchá a zvládnete ji v mnoha případech sami. Stačí vyměnit běžné žárovky nebo osvětlovací tělesa za chytrá svítidla a připojit je k chytrému zařízení nebo místní síti. Chytrá světla podporují bezdrátové připojení, jako je například Wi-Fi, Bluetooth atd., což umožňuje snadné propojení s ostatními součástmi vaší chytré domácnosti. 

Info ikona
osvětlení

Na trhnu dnes najdete širokou škálu značek a produktů, za kterých si vyberou i ti nejnáročnější uživatelé. Pokud jste tedy rozhodnutí pro chytrou obměnu vašeho osvětlení, přijde vám jistě vhod tento přehledný rádce, který vám pomůže s výběrem.  

Dopřejte si i u vás doma to nejlepší – budiž chytré světlo! 

Měření