Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Offline akce pro nezadané aneb Kde potkat svého budoucího partnera

Pokud se chcete s někým potkat, ale už vás nebaví seznamovací aplikace, máme pro vás skvělou zprávu. Existuje nemálo událostí pořádaných za tímto účelem. Garantujeme vám, že jakmile se o nich dozví ti ve vztazích, budou vám závidět, i když jsou šťastně zadaní.

Tereza Čaladi | 21. 10. 2022

Je jasné, že jako mnoho jiných také budete preferovat, aby se to stalo „přirozeně“. Nejlépe abyste někoho okouzlili na ulici a on za vámi přispěchal s tím, že by si na vás rád vzal kontakt. Ale nemusíme lhát, když řekneme, že to takhle funguje opravdu málokdy. Pravdou je, že člověk musí tomu osudu občas trochu pomoci.

Jednou možností jsou zajisté seznamovací aplikace do telefonů. Ale my bychom s vámi tentokrát rádi zůstali ve fyzickém světě.

  • Speed dating

Možná jste to viděli v amerických filmech, možná jste o tom slyšeli a možná je to pro vás úplnou novinkou. Mluvíme o speed datingu, neboli „rychlém randě“. Jedná se o formu seznámení, kde se sejdou muži a ženy podobného věku. V ideální případě je jich stejný počet. Posadí se naproti sobě a jakmile se spustí časomíra, mají několik minut (obvykle 5-10), aby zjistili, zda si padli do oka. Jakmile čas vyprší, jedna strana (například dámy) sedí a druhá se točí. Za večer se u vás může protočit i 7 adeptů na potencionálního partnera. Akce je obvykle pořádaná nějakou organizací (Seznamovací večer Žwakovi, Lovefactory, Rande Motýl, lokální v menších městech), která připraví materiály, kam si zapisujete, jak se vám který adept líbil. Mimo to mají někdy připravené otázky, po kterých můžete sáhnout, pokud řeč stojí.

  • AntiTinder rande na Střeše Lucerny

Střecha Lucerny čas od času pořádá akci zvanou „AntiTinder“, obvykle v létě. Jejím cílem je zprostředkovat seznámení mimo sociální sítě. Funguje tak, že zaplatíte vstupné a pak máte na výběr ze tří náramků – letos byla červená pro nezadanost, modrá pro flirt a zelená pro spokojeně zadaný/zadaná. Jednoduše si tak užijete západ slunce s výhledem na Hradčany a pokud budete chtít někoho oslovit, víte podle náramků koho. Letos v prosinci je v plánu „vánoční AntiTinder“ na sesterské střeše domu Radost. Pokud budete chtít vyrazit, pak sledujte tedy aktuality Střechy Lucerny či Střechy Radost.

Mohlo by se vám líbit

V zajetí seznamovacích aplikací

Začíná to nevinně. Z hecu nebo zvědavosti si stáhnete seznamovací aplikaci a netrpělivě vyčkáváte, co se bude dít. Světe div se, nic! A tak trávíte v aplikaci čím dál tím více času, protože věříte, že jednou se ke svému vysněnému protějšku proklikáte. Možná se vám to povede za pár dnů, možná u aplikace strávíte několik měsíců…
marianne.cz
  • Ochutnávka vín pro nezadané

Pokud se chcete u seznámení s novými lidmi trochu uvolnit a zároveň ochutnat dobré víno, na Facebooku existuje skupina Singlewines, která pořádá zájezdy do vinných sklípků. Ty jsou obvykle naplánované na celý víkend i s ubytováním, večeří, doplněny zábavným programem, jako je například karaoke. Samozřejmě nechybí ani degustace. Přihlašuje se prostřednictvím zpráv přímo na facebookové stránce.

  • Seznámení pro surfaře

V surfařském světě existujete takzvaný Single Fin pořádaný cestovní kanceláří Surf trip. Ten je vyloženě určený pro jednotlivce, kteří chtějí poznat stejně smýšlející lidi se stejnými zájmy. Ať už se jedná o nová přátelství, či něco víc.

  • Skupinové cestování

Pokud jste milovníci cestování, pak pro vás máme dobrou zprávu. Mnoho cestovních kanceláří nabízí zájezdy pro nezadané. Obvykle to přitom není pojaté tak, že by jejich součástí byl seznamovací program. Ale jednoduše pokud nemáte partnera, se kterým vyrazit na dovolenou a nechcete jet sami, můžete využít tuto možnost. Vydat se můžete k moři, do hor či například do exotického Thajska.

  • Komunity a skupiny doma

Základem hledání nových lidí, s nimiž můžete časem navázat hlubší vztah, je nejprve obecně poznávat lidi. A to se nejlépe dělá u věcí, které jsou i pro vás komfortní, chtěli jste je vždy vyzkoušet nebo vás jednoduše baví. Můžete se tak zapsat na jazykový kurz, začít s nějakým sportem nebo se přidat do týmu na hospodské kvízy. Záleží čistě na vás. Pokud tak potkáte partnera, máte jistotu, že máte něco společného.

  • Jízda autem po České republice

Cestovat můžete i mezi městy po České republice a skvělou seznamovací formou, jak na to, je Bla Bla car. Jedná se o internetovou platformu, na které můžete zadat, kam jedete a kolik máte volných míst v autě a svézt toho, kdo se k vám přihlásí (nebo naopak). Nejenom že se tak dostanete, kam potřebujete. Zároveň z toho mohou vzniknout dobré vztahy.

  • Události všeho druhu specificky pro single lidi

Vedle toho stále existují i seznamky, do kterých se sice registrujete online, ale ony poté probíhají offline. A jejich možnosti jsou opravdu pestré! Nabízejí jednodenní výlety, badminton, divadelní improvizaci i tábory pro dospělé. Mezi ně patří například Jiná Seznamka, Společné aktivity nebo Akce pro nezadané.

Mohlo by se vám líbit

Hardballing: Seznamovací trend, díky kterému konečně najdete vysněného partnera

Stále se vám nedaří najít spřízněnou duši? Plácáte se ve vztazích, které nemají smysl? A častokrát se scházíte s někým, kdo za to vůbec nestojí? Možná je nejvyšší čas, abyste na vlastní kůži vyzkoušeli nový seznamovací trend s názvem hardballing.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Životní styl
8 tipů, jak najít balanc mezi pracovním a osobním životem: Zvládněte home office levou zadní

8 tipů, jak najít balanc mezi pracovním a osobním životem: Zvládněte home office levou zadní

Životní styl
Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku

Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku

Životní styl
Jak si v práci vyjednat lepší plat a podmínky: Klíčem jsou důkladný průzkum a realistická očekávání

Jak si v práci vyjednat lepší plat a podmínky: Klíčem jsou důkladný průzkum a realistická očekávání

Životní styl
Profesionálně vařit jsem začal z hecu, říká semifinalista MasterChefa a módní návrhář Pavel Berky

Profesionálně vařit jsem začal z hecu, říká semifinalista MasterChefa a módní návrhář Pavel Berky