Nakoukněte s námi do rodinného alba britské královské rodiny.

Fotografie královských potomků už dávno nejsou "pokladem", který by si Buckinghamský palác střežil jako oko v hlavě. Naopak! S příchodem sociálních sítí se stalo zvykem, že královská rodina sdílí fotografie svých dětských oslavenců na oficiálním instagramovém profilu. Zásluhu na tom má především vévodkyně Kate, která nečeká na dvorní fotografy a snímky svých dítek vyfotí sama. Jinak tomu nebylo ani na začátku května, kdy princezna Charlotte oslavila páté narozeniny. Nádherné fotky malé princezny rázem obletěly celý svět a u srdce zahřály všechny, kteří sledují život britské královské rodiny. 

Zatímco v dnešní době máme snímky královských potomků naservírované pod nosem, rozumějte na Instagramu, ještě před pětatřiceti lety málokdo spatřil fotografii malého Harryho a Williama. Pojďte s námi nahlédnout do rodinného alba britské královské rodiny, ve kterém naleznete takové skvosty jako třeba princeznu Alžbětu se svou maminkou královnou Alžbětou I. 
 

Jaký snímek vás nejvíce zaujal?

ČTĚTE TAKÉ: 8 pravidel, která musí královská rodina dodržovat při cestování

Titulka

MARIANNE AŽ DO SCHRÁNKY S POŠTOVNÝM ZDARMA

Pokud to není nezbytně nutné, nevycházejte v současné době ze svých domovů - a to ani pro nové číslo Marianne. Časopis Marianne si totiž můžete, bez nutnosti platit poštovné, objednat až domů. Více informací se dozvíte zde.

Promotion