Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Poznejte rozdíl s dermokosmetikou: jak mění pravidla hry v péči o pleť?

Info ikona
Milfajtová, Krausová, Kopecká

Krásná a zdravá pleť není otázkou náhody; správná volba dermatologicky testovaných přípravků je rozhodující. Nebuďte skromná a očekávejte od péče o vaši pokožku to nejlepší. Dermokosmetika Eucerin vyhovuje nejvyšším standardům, což vám dává jistotu, že je o vás postaráno v každém okamžiku i životní etapě.

Promotion | 15. 11. 2023

Proč sáhnout po dermokosmetice? 

Víte, jaký je rozdíl mezi běžnou kosmetikou a tou z lékárny? Dermokosmetika, jako je třeba značka Eucerin, je založená na letech vědeckých výzkumů a klinických studií, takže se na ni můžete opravdu spolehnout. Máte vrásky, citlivou pleť, trápí vás akné nebo se vám na tváři objevily pigmentové skvrny? Proč nevsadit na jistotu podloženou vědou. Za vývoj a výzkum dermokosmetiky zodpovídají experti z dermatologie, farmacie a dalších oborů a to se podepisuje i na účinnosti všech přípravků. Výhodou také je, že se při nákupu můžete poradit s odborným vystudovaným personálem v lékárnách. 

Pro reálný názor na produkty Eucerin jsme oslovili tři inspirativní ženy – zpěvačku Elizabeth Kopeckou, herečku Sáru Milfajtovou a herečku Janu Krausovou. Ty se rozhodly na vlastní kůži prozkoumat účinky dermokosmetiky Eucerin a podělit se o své hodnocení.

Info ikona
Sára Milfajtová

Sára Milfajtová, herečka a zpěvačka

Půvabná Sára testovala inovativní řadu Eucerin Anti-Pigment s obsahem thuamindolu slibující redukci pigmentových skvrn i jemných vrásek.

Nesu si z dětství pigmentaci ve tváři jako důsledek kožních problémů a k tomu se přičítá používání těžkého erárního divadelního makeupu. Příjemně mě překvapila obsáhlost řady Anti-Pigment značky Eucerin Z řady bych ráda vypíchla produkt na péči o oční okolí, který má báječný masážní aplikátor, který zároveň lehce chladí a při jeho užití si připadáte jako v luxusním kosmetickém salonu. Zatím řadu používám relativně krátce, ale mohu říci, že tato kosmetika mi sedla, pleť je po ní svěží, zářivá a sjednocená. Těším se, co mi její dlouhodobější užití přinese, nebo spíš naopak “odnese”."

Info ikona
Jana Krausová

Jana Krausová, herečka

Charismatická Jana vyzkoušela řadu Eucerin Hyluron-Filler+ Elasticity pro zralou pleť. Ta se zaměřuje na vyplněný hlubokých vrásek, posílení pružnosti pleti a redukci pigmentových skvrn. 

Mám suchou pleť, a tak musím dbát na její výživu, pečlivé odličování a dosatek spánku. Pokud se nenamažu, je mi to protivné a nepříjemné. Testovala jsem celou řadu a mohu potvrdit, že pleť je po její aplikaci zářivější, vyživená. Vrásky mě tolik netrápí, ale co se týče pigmentových skvrn, tam vidím po pár týdnech opravdu rozdíl. Nejvíce bych vyzdvihla účinek 3D séra, to je bezvadné, a pak noční krém, který obsahuje můj oblíbený arganový olej.” 

Info ikona
Kopecká

Elizabeth Kopecká, zpěvačka

Řada Eucerin Hyluron-Filler + 3x EFFECT slibuje výrazný hydratační účinek a díky obsahu kyseliny hyaluronové i vyhlazení jemných linek a vrásek. 

Moje beauty rutina obsahuje několik kroků, z nichž ani jeden nikdy nevynechám. A to i když jsem po náročné akci nebo se necítím dobře. Produkty Eucerin mi vyhovují proot, že jsou k mé pleti šetrné, mám ji celmi citlivou. Miluji jejich séra a krémy, které mé pleti dodají potřebnou hdyrataci Řada Hyaluron-Filler navíc bojuje s prvními příznaky stárnutí, takže je skvělá na první vrásky. Pleť je vypnutější a cítím, že je i hezky vyživená. Nikdy také neodcházím z domova bez SPF 50. Sice nežieme v tropech, ale je to nejmenší, co můžu pro svou pleť udělat. Mám ráda i Eucerin masku z biocelulózy, jako takový domácí spa rituál.”

Měření