Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

10 případů, kdy se celebrity oblékly podobně jako členky britské královské rodiny

Info ikona
Princezna Catherina a Drew Berrymore

Královská rodina je módní inspirací pro mnoho žen, a to i pro ty z řad celebrit. Podívejte se, kdy se některé z nich oblékly podobně jako královna Alběta II., princezna Diana, princezna Catherine či Meghan Markle.

Tereza Čaladi | 21. 07. 2023

Letošní Wimbledon je za námi a my kromě toho, že se stále radujeme z vítězství české tenistky Markéty Vondrouškové, tak si procházíme fotografie z publika, kde se objevili i členové britské královské rodiny. Líbí se nám totiž, že odhodili svou královskou masku a ukázali své emoce.

Mohlo by se vám líbit

Nejsou ale jedinými osobnostmi, které se na 136. ročník Wimbledonu přišli podívat. Katy Perry se jej zúčastnila 5. července a podle britského magazínu Glamour byl její outfit inspirovaný princeznou Catherine. Elegantní tmavě modrý top s bílou sukní totiž doladila nejenom perlovými náušnicemi, ale i tmavě modrým šátkem s bílými puntíky. Tento vzor je přitom považovaný za jeden z oblíbených princezny z Walesu a i ona jej skutečně letos na Wimbledonu jeden den oblékla.

Info ikona
Katy Perry

Celebrity, které se inspirovaly královskými outfity

Katy Perry ale rozhodně není jedinou z řad celebrit, která se někdy inspirovala tím, co na sebe oblékla některá z příslušnic královské rodiny. Tyto dámy již dlouhodobě udávají styl. Princezna Diana přeci nebyla považována za módní ikonu náhodou. A oblékání podle nich se rozhodně nevztahuje pouze na Wimbledon.

V naší galerii si můžete prohlédnout, kdy se v minulosti oblékly celebrity podobně jako členky královské rodiny. A možná se některými z outfitů samy inspirujete.

10 případů, kdy se celebrity oblékly podobně jako členky britské královské rodiny
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku