Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Když spadne královská maska: Princezna Catherine jako vášnivá wimbledonová fanynka

Nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj Wimbledon s nadšením sledují sportovní fanoušci po celém světě. A každoročně se k nim přidává také britská královská rodina, která alespoň na malý moment snímá seriózní masku a nechává promlouvat své „fanouškovské já“. Důkazem jsou fotografie princezny Catherine, která bezpochyby patří k největším fanouškům Wimbledonu.

Tenisové hvězdy, napínavá hra, jihozápadní Londýn a královská rodina! To jsou klíčová slova, která člověka napadnou, když se řekne Wimbledon. Obzvláště poslední zmíněné slovo můžeme třikrát podtrhnout. Britská královská rodina už od roku 1877 pravidelně Wimbledon navštěvuje a nechybí ani při předávání hlavních tenisových trofejí. A tak se zpětně můžeme kochat fotografiemi z královské lóže, do které usedla třeba princezna Margaret, královna Alžběta, princezna Diana nebo Meghan Markle. Nejvěrnější fanynkou Wimbledonu je ale bezpochyby princezna Catherine.

Mohlo by se vám líbit

45 přísných pravidel, která musí britská královská rodina dodržovat

Každá rodina má svá pravidla. Bez nich by to nešlo. Ta královská jsou ale optikou dnešní moderní doby často zastaralá a kolikrát pěkně bizarní. Pojďme si na ně posvítit.
marianne.cz

Catherine a William jako tenisoví fanoušci

Ruku na srdce, tenisová hra je plná různorodých emocí. A rozhodně je příjemné vidět, když i členové královské rodiny propadnou hře a fandí jako o život. Zatímco v minulosti jsme v královské lóži vídali spíše sterilní úsměvy, aktuálně můžeme sledovat emoční horskou dráhu. Obzvláště to platí ve chvíli, kdy na tribuny dorazí princ a princezna z Walesu. Jásání, napětí, smutek, jekot i oslava výhry – to všechno jsou emoce, které princezna Catherine a princ William během tenisového turnaje neskrývají. Ty nejupřímnější reakce královského páru na tenisovou hru najdete v naší galerii.

Princezna Catherine na tenisové tribuně

Princezna Catherine na letošním Wimbledonu

Zřejmě nikoho nepřekvapí, že ani na letošním ročníku Wimbledonu princezna Catherine nechybí. Zatím jsme ji mohli spatřit na turnaji, který se konal 4. července. V královské lóži princezna usedla vedle bývalého tenisty Rogera Federera a jeho manželky Mirky. Nutno dodat, že princezna z Walesu ani tentokrát nepodcenila výběr outfitu. Tenisovou událost roku totiž sledovala v mátově zeleném saku Balmain a bílé skládané sukni.

Mohlo by se vám líbit

14 momentů, kdy princezna Kate vsadila na oblečení z konfekce

Mysleli jste si, že královský styl je podmíněn tučnou sumou na účtu? Z omylu vás vyvede princezna Kate, která sice s oblibou nosí módní díla britských návrhářů, ale stejně tak ji můžete zahlédnout v oblečení z běžné konfekce.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Zábava
Je čas si odpočinout: Kam v Čechách vyrazit na dámskou jízdu?

Je čas si odpočinout: Kam v Čechách vyrazit na dámskou jízdu?

Zábava
Kvíz: Poznáte vlajky států světa podle obrázku? Otestujte své znalosti

Kvíz: Poznáte vlajky států světa podle obrázku? Otestujte své znalosti

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování

5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování