Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Jaký je váš smysl života podle znamení zvěrokruhu?

Info ikona
Smysl života podle znamení zvěrokruhu

Jaký je smysl života patří mezi ty nejtěžší a nejzáhadnější otázky vůbec. Proč jsme na světě? Jaké je naše poslání? Čeho máme dosáhnout a co od nás vesmír očekává? Každý si určitě minimálně jednou tuto otázku položil. Je to věc samozřejmě individuální, protože pro každého z nás si osud připravil něco jiného. Nicméně nám s odpovědí mohou pomoci hvězdy. Naše znamení zvěrokruhu nám může na tyto otázky částečně odpovědět.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Beran je vášnivé znamení, které se do všeho vrhá po hlavě, aniž by si to nejprve pořádně rozmyslelo. Poté si jde tvrdě za svým. Smyslem života Berana je pokrok, ať už v jakékoliv podobě. Může jít o technologii, kulturu, umění, obchod… Jsou vynalézaví a vždy se snaží postupovat kupředu.

Mohlo by se vám líbit

Jaká jste matka podle svého znamení zvěrokruhu: Lvice vedou své děti k odvaze, Vodnářky mají zájem o alternativní směry

Datum narození a znamení horoskopu má na naše životy vliv ve všech ohledech – od práce, přes mezilidské vztahy, komunikaci, zdraví až po rodičovství. Ano, je to opravdu tak, i na to, jací jste rodiče, má vliv vaše znamení zvěrokruhu. Zjistěte, co říkají charakteristiky o vás nebo třeba o vaší mamince.
marianne.cz

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pro Býka je smyslem života stabilita a láska. Býk představuje skálu, která stojí na pevných základech a ostatní se o ni mohou opřít. Platí to jak v rodinném kruhu, ve vztazích a v práci, tak i v jakémkoliv jiném kolektivu, kterého je součástí. Býci jsou na světě proto, aby se na ně ostatní mohli vždy spolehnout a aby našli lásku, bez které by jejich život nebyl úplný.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci na tomto světě fungují jako takové pojítko různých osob. Jelikož jsou to velice přátelští a společenští lidé, je jejich smyslem života sbližovat různorodé duše, které by se bez jejich zapříčinění nejspíš ani nepotkaly. Nemají problém mluvit se zcela cizími lidmi, čímž kolem sebe nevědomky tvoří zajímavou komunitu, která se díky jejich povaze stále rozrůstá.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci tu jsou proto, aby ukázali světu, jak bezpodmínečně milovat. Svět je potřebuje pro jejich empatii a porozumění. Vždy tu budou pro každého, kdo se potřebuje vyplakat na rameni a jsou šťastní, když má jejich péče a pomoc výsledky. Naopak ale potřebují milující rodinu, se kterou budou své láskyplné pocity sdílet.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi vyčnívají z davu a stojí stranou, ovšem vždy v plné palbě svého vlastního zářícího nepřehlédnutelného reflektoru. Jsou to vůdčí typy a rozhodně se nebojí žít život po svém. Smyslem jejich života je ukázat lidem, jak se nebát. Lvi v ostatních probouzejí odvahu a bývají pro ně velkou životní inspirací.

Mohlo by se vám líbit

Zde je to, co o vás prozrazuje den vašeho narození

Věděli jste, že kromě datumu má i konkrétní den v týdnu, ve kterém jste se narodili, určitý vliv na vaši osobnost? Každý den v týdnu je pojmenován podle planety či jiných nebeských těles v helénistické astrologii. Planety jsou zase pojmenovány po řeckém a římském božstvu, z nichž každý má nějakou charakteristickou vlastnost. Jakou vlastnost vám dal do vínku váš den?
marianne.cz

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dá se říct, že Panny mají zde na světě poněkud vyšší cíl. Mají totiž za úkol přinést mezi lidi mír. Lidé narozeni ve znamení Panny jsou velice pracovití a vždy se snaží vyhnout se chaosu, umí dát věcem jasný řád a klid a jako realisté umí do úmoru hledat řešení jakéhokoliv problému.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Smyslem života Vah je vnášet mezi lidi spravedlnost. Jsou naprosto ideálním aspektem pro řešení konfliktů vyžadující racionální přístup. Vždy si vyslechnou obě strany a nikdy nejsou zaujatí. Umí se dívat na jakoukoliv situaci z různých úhlů pohledu a jejich rozhodnutí bývá vždy rozumné.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři jdou do všeho buď naplno, nebo vůbec. Nic nedělají polovičatě a ať dělají cokoli, dělají to s vášní. Jsou to ta nejvášnivější znamení, ovšem netýká se to pouze lásky, ale všeho. Smyslem jejich života je ukázat světu, jak úžasné může být cokoliv, pokud to děláte naplno.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci učí ostatní bezprostřední dětské zvídavosti. Sami Střelci jsou věčně zvědaví a milují objevování. Proto je pro ně tak typická láska k cestování a poznávání různých kultur. Vše je zajímá, o všem potřebují všechno vědět a tím probouzí zvědavost i v lidech okolo sebe.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Úkolem Kozorohů je podporovat své blízké. Oni vědí, jak důležité je podporovat někoho v cestě za svými sny. Jsou zrozeni k úspěchu, ale uvědomují si, že úspěch není jen tak a je třeba si za ním vytrvale jít. A právě takové myšlení dávají nám ostatním. Jste přesvědčeni, že se člověk nikdy nemá přestat učit novým věcem a stále musí zdokonalovat své dovednosti.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři tu jsou od toho, aby udělali ze světa lepší místo. Často se věnují humanitární pomoci, filantropii nebo přispívají ke zlepšení světa vývojem nových technologií. Vodnáři bourají tradice a stereotypy, které ničí duše a pozitivní myšlení. Své štědrosti se snaží naučit i nás ostatní. Kdyby si lidé mezi sebou víc pomáhali, jistě by bylo na světě lépe.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou velice emočně založení a smyslem jejich života je podporovat umění a sebevyjádření. Jsou si vědomi toho, že umění spojuje duše, což považují za alfu a omegu všeho. Ryby mají moc probouzet v jiných lidech empatii a vzájemné porozumění. Bez nich by se svět brzy přestal zajímat o věci, které jsou prospěšné pro naši duši.

 

 

 

 

 

Zdroj článku