Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Regé-Jean Page a další známí herci, kteří se objevili v Harrym Potterovi

Info ikona
Harry Potter

Harry Potter sice vyšel před více jak 20 lety, jeho svět ale okouzlil mnohé natolik, že i v dnešní době ho děti zbožňují. A ti z nás, kteří rostli s Harrym, si po těch letech všímají větších a větších detailů. Možná vás překvapí, které všechny známé tváře se v této oblíbené filmové sérii objevily.

Tereza Čaladi | 10. 11. 2023

Všichni víme a známe hlavní hrdiny Harryho Pottera, kterými jsou Daniel Radcliffe (Harry), Emma Watson (Hermiona) a Rupert Grint (Ron). Stejně tak další význačné postavy, jako je například Tom Felton (Draco Malfoy). Ve svých hereckých začátcích zde ale neúčinkovali pouze tito, dnes světově proslulí, herci, mihli se zde i další.

Regé-Jean Page

Jedním ze známých herců, kterého si nejspíš málokdo z nás všiml...a možná ho i málokdo poznal...je hlavní hrdina první série seriálu Bridgetonovi, Regé-Jean Page, a sice nápadník Daphne Bridgeton. Je vidět v první části posledního dílu – Harry Potter a relikvie smrti – kde se mihne za Emmou Watson hned ze začátku snímku – na svatbě Billa a Fleur.

Michelle Fairley

Regé Jean Piaget ovšem není jediný, kdo se z této série objevil v Harrym Potterovi. Svou roli zde sehrála i Michelle Fairley, která v navazujícím seriálu Královna Šarlota: Příběh Bridgetonových sehrála matku krále, princeznu Augustu. Kromě toho ji fanoušci Hry o trůny znají jako Catelyn Stark. V sériích Harryho Pottera sehrála matku Hermiony.

Jamie Campbell

Překvapeni budou nejspíš i fanoušci Stranger Things, jelikož v první části posledního dílu Harryho Pottera se objevil i Jamie Campbell, který sehrál důležitou postavu Vecny v poslední sérii Stranger Things. Zde byl k zahlédnutí jako mladý Gellert Grindelwald, který vyskakoval z okna.

Mohlo by se vám líbit

Hero Fiennes Tiffin

Větší menší postavu zde měl Hero Fiennes Tiffin, hlavní hrdina romantické série filmů After, který se objevil v Brumbálově vzpomínce jako malý Tom Riddle, neboli sám Voldemort. To bylo v role 2009 v šestém díle: Harry Potter a Princ dvojí krve.

Tom Ackeroy

Letošní role patří jednoznačně Margot Robbie, která ztvárnila Barbie. A ta v jednom z rozhovorů zmínila, že její manžel, Tom Ackerley, se objevil v Harrym Pottorovi. Prý mu řekla: Kdybys mi to řekl dřív, vzali bychom se daleko rychleji,“ vzpomíná s úsměvem na tváři. On sám sice není hercem, ale filmovým producentem. Nicméně díky Margot Robbie, která nás na myšlenku tohoto článku přivedla, je podle nás na místě jej zmínit. Jinak se tam objeví jako jeden ze studentů Zmijozelu, do kterého Draco strčí, když prochází v třetím díle: Harry Potter a Vězeň z Azkabanu.

Známi herci, kteří se mihli v Harrym Potterovi
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku