Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Týdenní horoskop od 21. do 27. srpna: Býkům dodají planety odvahu, Lvi navážou nové vztahy a Kozorozi budou hledat životní rovnováhu

Info ikona
horoskop

V tomto týdnu končí energie Lva a Slunce vstupuje do pracovitého a pořádkumilovného znamení Panny, kterému vládne planeta Mars. To přináší možnost zvládat pracovní nasazení a plnění úkolů s lehkostí a entuziasmem. Co dalšího čeká na zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Zuzana Heralová | 21. 08. 2023

Beran

I když se vám bude zdát, že jde všechno jako po másle, vyhněte si riskantním akcím, které by mohly ohrozit vše, co si delší dobu budujete. Jedno chybné rozhodnutí by mohlo přinést velké problémy. Snažte se přistupovat ke všemu s uvážlivostí a důležité kroky si rozmyslete. Naplánujte si víkend tak, abyste si ještě mohli naplno užít slunečné a teplé počasí. Nabije vás to energií do srpnového finiše, který pro vás bude vyžadovat vysoké nasazení.

Býk

V těchto dnech se radujte, věnujte se kreativním činnostem a dovolte si hrát si jako děti. Pokud jste na dovolené, naplánujte si výlet nebo aktivity, o kterých dlouho sníte, ale nikdy jste je nerealizovali. Jste-li v pracovním procesu, nebojte se pustit se i do náročnějších úkolů. Konstelace planet jsou příznivé pro všechno, co vyžaduje odvahu. Nebojte se tedy odpoutat od strachů a starých vzorců, které vám našeptávají, že něco nezvládnete.

Blíženci

Ve vašem okolí se ozve někdo, kdo vám nepřeje vaše úspěchy. Zamyslete se nad tím, komu se svěřujete. Z koho nemáte vlastně až tak úplně dobrý pocit? Pamatujte, že ne každý člověk ve vašem životě zůstane napořád. Možná je načase každého, kdo vám bere energii, pomyslně ve svém srdci s láskou propustit. Na fyzické úrovni na vás pak takový „energetický upír“ nebude mít destruktivní vliv.

Mohlo by se vám líbit

Rak

Vaším tématem v tomto týdnu bude změna myšlení, postojů a chování k druhým. Pamatujte, že to, jak se chováte a co ze sebe vyzařujete, ovlivňuje i lidi ve vašem okolí. Je jednoduché být milý na všechny, které máte rádi. Ale co s těmi, koho zrovna nemusíte? Zamyslete se nad tím, čím vás vytáčejí, co vám na nich vlastně vadí? Je známou věcí, že ostatní lidé nám nastavují pomyslné zrcadlo. Zkuste krotit náladovost a tendence jednat impulzivně.  

Lev

Postavení planet přinese pozitivní vibrace, laskavost a pochopení. I tam, kde jindy jednáte s lehkou nadřazeností sobě vlastní, se dokážete krotit. Tento týden můžete navázat nové vztahy, ať už půjde o přátelství nebo dokonce lásku. Druhá polovina týdne bude mimořádně bohatá na příležitosti vyrazit do společnosti. Neodmítejte pozvání na kávu, večírek nebo na grilování. Nebo něco uspořádejte vy. Na takovou akci budete ještě dlouho rádi vzpomínat.

Panna

Stále více budete cítit potřebu vyjádřit sami sebe a začít se konečně dávat na první místo. Není vůbec sobecké myslet někdy jen sami na sebe a dopřát si tu a tam nějakou radost. Právě teď jsou hvězdy nakloněny k tomu, abyste propustili staré vzorce chování. Neříkejte, že něco nemůžete. Pokud to skutečně chcete, najdete cestu, jak cíle dosáhnout. Stačí říci jednou „ne“ a uvidíte ty změny.

Mohlo by se vám líbit

Váhy

Buďte pozorní ke všem pocitům, které budou přicházet. Všímejte si všeho, co vám dělá radost a na to se soustřeďte. A naopak pokud pocítíte, že vám někde v životě chybí rovnováha, zamyslete se nad tím, jak ji nastolit. Nebojte se spolehnout se na svoji intuici, která vás povede. Tyto dny přejí také očistným kúrám a detoxikačním programům. Vsaďte na bylinky, které v těchto dnech kvetou a mají velkou sílu, vydejte se na jejich sběr.

Štír

Snažte se pobývat hodně v přírodě. Vydejte se k vodě, ať už to bude procházka kolem řeky nebo relaxace někde u rybníka. Udělá vám dobře, když budete chvíli o samotě, protože to bude ideální příležitostí, jak si urovnat myšlenky. Tyto dny přejí také činnostem, které jsou spojeny s kreativitou a tvořením. Háčkujte, malujte, pracujte na zahradě a udělejte si třeba nový záhon s květinami, když vám to přinese potěšení.

Střelec

Zkuste se v tomto týdnu trochu uzemnit a přestaňte snít, jakkoli je to příjemné. Je potřeba sprovodit ze světa úkoly, které vám už dlouho leží na stole. Pusťte se do práce a zkuste se vyhnout prokrastinaci. Představte si tu úlevu, až budete mít všechno hotové. Aby nebyl váš život jen o práci, odměňte se pak čímkoli, co vám udělá radost. Kupte si něco na sebe, novou knížku nebo zajděte na masáž. Neodmítejte ani pozvání do společnosti, které bude spojeno s uměním.

Mohlo by se vám líbit

Kozoroh

Chcete všechno, ale dávejte pozor, kolik energie a kterými směry vynakládáte. Abyste byli spokojení, musí být ve vašem životě rovnováha. Práce, rodina a přátelé a vy. Představte si svůj život jako pomyslnou trojnožku, která musí mít všechny nohy stejně dlouhé. Máte to tak? Pokud cítíte, že ne, soustřeďte se na tu část, kterou vnímáte jako nejslabší. Nejste to náhodou vy sami, koho šidíte? V těchto dnech si potřebu stability budete uvědomovat stále intenzivněji a dostanete šanci na ní zapracovat.

Vodnář

Vaším tématem budou v tomto týdnu finance. Udělejte si inventuru ve výdajích, zejména v těch menších, které jsou zdánlivě bezvýznamné, ale ve výsledku představují částku, kterou byste mohli uspořit a smysluplně investovat. Planety budou přát zajímavým pracovním přežitostem a kariérnímu postupu. Zkuste odhodit svoje obavy, že nejste dost dobří. Podívejte se, co všechno jste v životě dokázali.

Ryby

Vaše obavy a strach jdou pryč. Na obzoru jsou vyhlídky na vyřešení problémů, které vám už dlouho nedaly spát a braly vám životní energii. Vyhlaste konec chudinky a zvedněte hlavu, protože pozitivní přístup má ohromnou moc změnit vše k lepšímu. Víkend slibuje setkání s někým, koho máte rádi a dlouho jste ho neviděli. Udělejte si na takové setkání čas a prostor. Ukáže se, že může přinést do vašeho života změny, po kterých už dlouho toužíte.    

Zdroj článku