Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vaše duševní síla podle znamení zvěrokruhu

Každé znamení má určité osobností rysy, které mohou být kladné, záporné nebo neutrální. Datum narození vám může díky postavení planet a hvězd prozradit, jaká je vaše největší duševní síla. Stejně tak je i ke každému znamení přiřazeno duševní zvíře, se kterým mají podobné osobnostní rysy. Pojďme se společně podívat, v čem oproti ostatním vynikáte a ke kterému tvorovi máte nejblíž.

Beran (21. 3. – 20. 4.) 

Vaší největší duševní silou je odhodlání. Jen tak něco nevzdáte a ti, co vás znají, moc dobře vědí, že nemá smysl vám cokoliv rozmlouvat. Nepřestanete, dokud nedosáhnete svého. Navíc Beranům pomáhá, že umíte být vždy ve správný čas na správném místě. Vaším duševním zvířetem je gazela. Ani ona nepoleví, dokud predátorovi neuteče. I když už to vypadá, že ji lev dostal, přesto s ním stále bojuje a snaží se ze spárů vymanit. V prostředí, ve kterém žije, také musí čelit tváří v tvář nebezpečí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Největší duševní silou Býka je spolehlivost. Býci při vás zůstanou stát, i když spadnete na úplné dno a většina se k vám obrátí zády. Býk to s vámi nevzdá. Když je v noci probudí přítel, že potřebuje pomoc, Býk neváhá. I přes to, jak dlouho umí držet vůči někomu, kdo mu ublížil, zášť, než se tak stane, můžete si být jisti jeho podporou. Duševní zvíře Býka je medvěd, který za každých okolností brání své blízké před nepřáteli. Když je Býk v úzkých, stáhne se do sebe stejně jako medvěd do své nory.

 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hoďte Blížence vlkům a oni se vrátí jako vůdci smečky. Největší duševní síla Blíženců je přizpůsobivost. Vždy se dokážou snadno přizpůsobit dané situaci, což je rys, po kterém všichni touží. Díky tomu umí z každé situace vytěžit co nejvíc a bývají považováni za bezproblémové jedince, se kterými je radost nejen pracovat, ale i žít. Jejich duševní zvíře je motýl. Blíženci proplouvají životem s lehkostí bytí, stejně jako létají motýli. Zároveň jsou nestálí a nevydrží dlouho v klidu.

Mohlo by se vám líbit

Carrie, Gabi nebo Lorelai? Která postava z ženských seriálů jste podle znamení zvěrokruhu?

My ženy milujeme seriály. Svět ženských seriálů je místo, kam se můžeme schovat před všedními starostmi, můžeme strávit pár chvil se svými „kamarádkami“ a prožívat s nimi jejich zamotané osudy. Velké kouzlo v jednotlivých postavách tkví mimo jiné v tom, že mají z pravidla velmi rozdílné osobnosti. Proto se v některých dokonce samy vidíme. Pojďme se společně podívat, která postava se hodí k jakému znamení zvěrokruhu. Třeba právě tak zjistíte, která z nich je vám opravdu nejblíž.
marianne.cz

Rak (22. 6. – 22. 7.)


Největší duševní sílou je loajalita a láska. Rak si potřebuje vybudovat pevné hradby, za kterými má svou milovanou rodinu, milované blízké. Ti jsou pro něj středobodem všeho a hodlá je bránit a nikdy neopustit. Není to na nich tolik znát, protože tyto své emoce a pocity nedávají najevo slovy, ale činy. Duševní zvíře Raka je los. I losi jsou velice plaší a jen tak se k vám nepřiblíží, stejně jako se Raci jen tak někomu neotevřou. Oba jsou v tomto ohledu velice opatrní.

 

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Největší duševní síla Lvů je jejich přirozená autorita a hrdost. Upoutat pozornost není pro Lvy vůbec těžké. Jakoby celý život stáli v záři reflektorů. Není pro ně problém někoho přimět, aby je následoval a většinou se automaticky stávají přirozenými vůdci. Duševním zvířetem lidí narozených ve znamení Lva je páv. Oba jsou majestátní, velkorysí a na okolí mohou působit jako narcisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Největší duševní síla Panen je preciznost a organizovanost. Zároveň je to však i jejich největší slabost, protože na sebe tak bývají velice tvrdí a podceňují se. To ale nic nemění na tom, že Panny chcete mít po svém boku, když se stane něco zlého. Ony si vždy vědí rady, takže za nimi většinou všichni chodí s neřešitelnými problémy. Duševní zvíře Panen je veverka. Stejně jako Panny i veverky jsou velice organizované. Jsou vynalézavé a tiché. Jsou obdařeny vynalézavostí pro přežití.

Mohlo by se vám líbit

Jaký je váš smysl života podle znamení zvěrokruhu?

Jaký je smysl života patří mezi ty nejtěžší a nejzáhadnější otázky vůbec. Proč jsme na světě? Jaké je naše poslání? Čeho máme dosáhnout a co od nás vesmír očekává? Každý si určitě minimálně jednou tuto otázku položil. Je to věc samozřejmě individuální, protože pro každého z nás si osud připravil něco jiného. Nicméně nám s odpovědí mohou pomoci hvězdy. Naše znamení zvěrokruhu nám může na tyto otázky částečně odpovědět.
marianne.cz

Váhy (23. 9. – 23. 10.)


Váhy a empatie jedno jest. Tato jejich duševní síla jim dává neuvěřitelnou schopnost vcítit se do druhého člověka a poskytnout mu tak pochopení a útěchu. Proto za nimi chodí lidé, když je něco trápí a potřebují se vypovídat bez zbytečných otázek, kterými by měli vysvětlovat svůj smutek. Jejich zvířetem je labuť. Váhy stejně jako labuť představují krásu. Obě jsou velice okouzlující.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vášeň je největší duševní síla Štírů. Cokoliv s nimi prožijete, bude to stát za to. Vše dělají naplno a intenzivně. S nimi je i ten nejběžnější den neobyčejný. Bývají často inspirací pro lidi, kteří postrádají ve svém životě jiskru, to něco, pro co stojí žít. Štíři nepřežívají, oni skutečně žijí. Duševním zvířete Štírů je had. Mají stejné vlastnosti a jsou zároveň nebezpeční, tajemní i fascinující.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou a vždycky budou spontánní. V tom se také odráží jejich duševní síla. Když řeknete Střelci, aby se hned teď sbalil a odjel na půl roku za dobrodružstvím, bez váhání to udělá. Co se týče stálosti, je s nimi těžké pořízení, proto od nich vždy očekávejte nestálost, která jde se záviděníhodní spontánností ruku v ruce. Ke Střelcům skvěle ladí opice. Taky je velice zvídavá a neustále vyhledává dobrodružství.

Mohlo by se vám líbit

Jaká jste matka podle svého znamení zvěrokruhu: Lvice vedou své děti k odvaze, Vodnářky mají zájem o alternativní směry

Datum narození a znamení horoskopu má na naše životy vliv ve všech ohledech – od práce, přes mezilidské vztahy, komunikaci, zdraví až po rodičovství. Ano, je to opravdu tak, i na to, jací jste rodiče, má vliv vaše znamení zvěrokruhu. Zjistěte, co říkají charakteristiky o vás nebo třeba o vaší mamince.
marianne.cz

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Největší duševní síla Kozorohů spočívá v jejich cílevědomosti. Jestli někdo může dobýt svět, jsou to právě oni. Moc dobře si uvědomují, že úspěch není zadarmo a jsou odhodlaní jít si za svým, ať pro to budou muset obětovat cokoliv. Jsou velice vytrvalí, za což se jim dostává spoustu obdivu, ale také výčitek, že práce není všechno. Jejich duševním zvířetem je vlk. Ten také žije striktně podle pravidel, vlčích zákonů a jak vlci, tak Kozorozi mají určité a neměnné rutinní zvyky.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři se mohou pochlubit úctyhodným smyslem pro humanitární záležitosti. Vždy myslí na druhé a nejraději by zachránili celý svět. Často žijí tak trochu mimo realitu a mají i nerealistické sny. Často filozofují a většinou jdou proti proudu. Jsou zkrátka sví, ale se srdcem na správném místě. Jejich duševní zvíře je králík. I králíci jsou tak trochu rebelští a nevyzpytatelní. V životě neustále hledají nové podněty a často si poskakují, jak se jim chce.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)


Duševní síla Ryb je rozmarnost. Pokud chcete utéct od všedního trápení, nápaditá mysl ryb Vás může odvést do říše fantazie. Jsou laskaví, pečující a velmi citliví. Bude vám s nimi dobře, ovšem po nějaké době už se vám bude nejspíš stýskat po realitě. To však nikdy po Rybách nechtějte. Jsou uzavřeni ve své bublině, do které vás sice rádi pustí, ale oni ji nikdy neopustí. Jejich duševním zvířetem je delfín. Ryby i delfíni jsou inteligentní, hraví, mírumilovní, tak trochu mimo realitu, jdou s proudem, jsou nápadití a velmi kreativní.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe slaví narozeniny. Jak dobře znáte postavu mladého čaroděje?

Kvíz: Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe slaví narozeniny. Jak dobře znáte postavu mladého čaroděje?

Zábava
Kvíz: Princ George slaví narozeniny! Co víte o budoucím britském královi? Otestujte se

Kvíz: Princ George slaví narozeniny! Co víte o budoucím britském královi? Otestujte se

Zábava
Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Zábava
Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu

Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu