Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Čím zvednout muži ego i náladu (včetně té své)? Zdravými vlasy!

Info ikona
Revalid®

Již ve starověku byly silné vlasy známkou mužnosti. A platí to dodnes – bujná kštice totiž na první pohled prozrazuje, že je vaše drahá polovička atraktivní, plodná, plná testosteronu. Pokud ale vlasy začnou nenápadně řídnout, může to být dost stresující — pro vás oba. Přitom existuje snadná náprava — v podobě ochrany vlasů již od kořínků, respektive vlasové pokožky. Přišel čas chopit se iniciativy!

Promotion | 7. 11. 2022

Šampon, který vlasům vlije novou energii

Nový Revalid® energizující šampon pro muže je inovativní kombinací dvou aktivních složek SantEnergyTM a Redensyl®. Aktivní složky stimulují a posilují vlasové folikuly, chrání je před oxidačním poškozením, posilují vlasy a podporují jejich růst. Obohacené složení o výtažek z květů švýcarského pelyňku jemně čistí a hydratuje suchou pokožku hlavy a vlasů a posiluje vlasovou strukturu. Přirozeně a efektivně.

Jak jednotlivé ingredience účinkují?

SantEnergyTM je extrakt získaný z listů rostliny Yerba Santa a je známý pro svůj energizující a stimulační účinek srovnatelný s čistým kofeinem. Chrání vlasové folikuly před poškozením, podporuje růst vlasů a také jejich hustotu.

Redensyl® je aktivní složka složená ze dvou patentovaných molekul získaných z modřínu a z listů zeleného čaje. Jeho účinek proti vypadávání vlasů byl věděcky prokázaný – zrychluje vlasový metabolismus a aktivuje dělení kmenových buněk vlasových folikulů. Přirozeně a efektivně.

Info ikona
 Revalid®

Dejte společně sbohem ztrátě vlasů (a jeho sebevědomí)!

Revalid® Energizing Shampoo MEN je ta správná cesta k zastavení vypadávání jeho vlasů a potlačení splínů. Co ho proto svému milému rovnou postavit do koupelny? Zakoupíte v lékárnách. Na láskyplné chvíle, kdy mu projíždíte vlasy svými prsty, se zase budete těšit!

Info ikona
Revalid®
Měření