Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Jak si usnadnit (před) sváteční i každodenní úklid? Pomocí vysavačů Bissell!

Info ikona
Bissel vysavač na drobné nehody

Díky vysavačům od značky Bissell je běžný úklid podlah, ale i rychlá likvidace drobných nehod, jako jsou třeba stopy domácího mazlíčka, vylitá sklenička s džusem nebo kuchyňský nepořádek, úplnou hračkou. Vysavače Bissell totiž v jednom kroku podlahu vysají, vytřou i vysuší, a tak je už za pár minut připravená na další rodinný provoz – a s tím spojené vytváření dalších skvrn! S nečistotami si naštěstí Bissell rychle poradí a vám tak ušetří čas na důležitější věci v životě, než je uklízení.

Promotion | 1. 12. 2022

Bissell je americká rodinná firma, která se stala jedničkou v kategorii víceúčelových vysavačů. A není divu, její produkty ulehčují péči o domácnost, zejména úklid podlah, koupelen, ale i odstraňování skvrn z čalounění. A s jakými novinkami, které maximálně oceníte zvlášť v hektickém předvánočním a následně svátečním období, značka přichází? Jsou následující:

Víceúčelový vysavač Bissel CrossWave C6 Cordless Pro Wet & Dry poskytuje 25 minut bezdrátového vysávání. Díky absenci šňůry se s ním velmi snadno manipuluje. Má oddělenou nádržku na čistou a špinavou vodu, takže vytíráte vždy tou čistou. Samočisticí režim vyčistí všechny součástky vysavače, takže už neztrácíte drahocenné minuty jeho zdlouhavým čištěním. Přístroj po použití stačí jen rozebrat a jednotlivé části dát vysušit.

Info ikona
CrossWave Bissel

Bissell CrossWave C3 má také oddělené nádržky na čistou a špinavou vodu a jeho součásti jsou nyní také vylepšeny o systém FreshStart. Je vhodný například do domů, kde úklid trvá o něco déle a jedno nabití akumulátoru by nestačilo. Na velkých plochách není šňůra překážkou a nemusíte alespoň čekat, až se vysavač znovu dobije.

Info ikona
CrossWave C3

Inteligentní systém, který působí jako prevence před bakteriemi

Bissell CrossWave C3 i Bissell CrossWave Cordless C6 jsou nově vybaveny systémem FreshStart – rotační kartáč, filtr i roztok pro samočištění vysavače v sobě mají antimikrobiální složku, která působí jako prevence proti množení bakterií a vzniku nepříjemného zápachu. Dobrou zprávou také je, že FreshStart komponenty jsou dostupné k zakoupení i samostatně a jsou plně kompatibilní i s ostatními modely vysavačů Bissell.

Info ikona
Bissell

Speciální prostředek, který zajistí svěží prostředí

V balení obou vysavačů navíc naleznete čisticí prostředek Natural Multi-Surface o objemu 1 litr. Po jeho spotřebování si můžete dokoupit např. multifunkční čisticí prostředek Multi-Surface Pet, který odstraňuje odolný nepořádek a zápach způsobený domácími mazlíčky.

Info ikona
Bissel
Měření