Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Jízda bez starostí — celoročně!

Info ikona
Vendula Pizingerová a Marianne jízda

Čtyři roční období, jedny pneumatiky. Jak je to možné? Díky pneumatikám AllSeasonContact™ od značky Continental. Zveme vás na projížďku s Marianne, kde Ivana Kulhánková vyzpovídala Vendulu Pizingerovou.

Promotion | 31. 10. 2022

Pokud najezdíte za rok jen několik tisíc kilometrů a nebydlíte zrovna na vrcholcích Krkonoš, jsou pro vás celoroční pneumatiky ideální volbou. Díky adaptabilní směsi, z níž jsou vyrobeny, mají vynikající přilnavost i na zasněžených a mokrých vozovkách. Své kvality si samozřejmě udrží i při jízdě během horkého léta. Optimální hloubka dezénu zase vede ke snížení spotřeby paliva.

Tím ale výčet pozitiv nekončí: zapomenout nesmíme na úsporu času. Místo opakovaného přezutí se můžete věnovat dětem, kamarádkám nebo sobě. A co teprve když píchnete! Pokud zvolíte pneumatiku s technologií ContiSeal, není třeba ji hned vyměnit. Speciální vrstva defekt sama zacelí!

Info ikona
Ivana Kulhánková a Vendula Pizingerová

Pár otázek pro Vendulu Pizingerovou

Jako maminka dvou kluků určitě trávíš za volantem spoustu času. Jaký typ řidičky jsi?

Snažím se za volantem nedělat hlouposti a sledovat, co se kolem děje na ulici. Když jezdíte neustále tu samou cestu, jako třeba já do Prahy do práce, svádí to k tomu, přestat být ostražitý. Snažím se také být za volantem slušná, ostatní pouštět a podobně. V autě strávím i několik hodin denně, cestování s dětmi je samozřejmě náročnější.

Řada žen přenechává péči o auto svým mužům. Máš to také tak? Jak často například přezouváš pneumatiky?

Už pár let obouvám pneumatiky Continental a přezouvám dvakrát ročně. Tímto autem jezdím i na dovolenou s dětmi a na něm určitě sezonní pneumatiky zůstanou. Máme i další auto v rodině, které používáme méně a na kratší vzdálenosti, na něm vyzkoušíme celoroční. Pokud starší syn úspěšně zvládne autoškolu, bude test celoročních pneumatik na něm.

Proč bys tedy přešla na celoročky?

Celoročky šetří čas, je to bez debat. Mám ráda nové technologie. Se sezonními pneumatikami Continental jsem spokojená už několik let, takže věřím, že mě ani celoroční pneumatiky nezklamou.

Info ikona
Celoroční pneumatiky Continental

Chcete nasát atmosféru rozhovoru s Vendulou Pizingerovou a být tak součástí Jízdy s Marianne? Pusťte si video, které najdete níže.

Základní fakta, která byste o celoročních pneumatikách měla vědět

Šetří čas i peníze

U celoročních pneumatik je hlavní výhodou finanční a časová úspora. Také nemusíte řešit, kde uskladnit druhou sadu. Používat je můžete celý rok, tedy i v době, kdy se ze zákona musí jezdit na zimních pneumatikách.

Poraďte se s experty značky Continental

Vhodnost celoročních pneumatik závisí na klimatických podmínkách, ve kterých žijete. Zda jsou vhodným řešením i pro vás, zjistíte snadno díky odborníkům značky Continental. Neváhejte se na ně obrátit. Více informací najdete na www.continental-pneumatiky.cz.

Měření