Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Princezna Kate leží v nemocnici a zotavuje se z operace

Info ikona
princezna Kate

Nepříjemnosti a zdravotní problémy se nevyhýbají ani členům britské královské rodiny. Své o tom jistě ví i princezna Kate, která aktuálně tráví dny v nemocniční posteli.

Britská veřejnost možná zaznamenala, že o princezně Kate nebylo v posledních dnech slyšet. Dnes Kensingtonský palác vydal prohlášení, ve kterém stojí: „Princezna z Walesu podstoupila úspěšnou plánovanou operaci břicha.“ V oficiálním prohlášení dále zaznívá, že princezna si v nemocnici poleží deset až čtrnáct dnů. Následně bude její rekonvalescence probíhat v pohodlí domova. „Na základě současných lékařských doporučení je nepravděpodobné, že se vrátí k veřejným povinnostem dříve než po Velikonocích.“ Princ William se rozhodl, že pro svou manželku bude plnohodnotnou oporou, a tak zrušil veškeré své oficiální povinnosti.

Mohlo by se vám líbit

Co se stalo princezně Kate?

V oficiální zprávě není popsán konkrétní zdravotní problém. „Princezna z Walesu oceňuje zájem, který toto prohlášení vzbudí. Doufá, že veřejnost pochopí její přání, aby její osobní lékařské údaje zůstaly soukromé.“

Mohlo by se vám líbit

Kdy byla princezna Kate naposledy na veřejnosti?

Jak už bylo zmíněno výše, britská veřejnost pravděpodobně zaznamenala, že naposledy byla princezna Kate spatřena o Vánocích, kdy se společně s rodinou vydala na mši do kostela svaté Máří Magdalény v Norfolku. Během této tradiční cesty ji doprovázel nejen princ William, ale také princ George, princezna Charlotte a princ Louis.

Zdroj článku