Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Seznamte se s Tindallovými – nejlepšími přáteli rodiny prince a princezny z Walesu

Snad každá rodina s malými dětmi má jednu další spřátelenou rodinu, se kterou jezdí na dovolené, maminky spolu chodí na kafe a tatínkové na pivo. A děti si spolu hrají. Světe div se, i ti s modrou krví to tak mají.

Tereza Čaladi | 10. 01. 2024

Pokud Tindallovi neznáte, pak si nejspíš říkáte, kde si princ a princezna z Walesu našli k sobě takovou rodinu. Ve škole svých dětí? Na hřišti? Pravdou je, že tato rodina je s nimi příbuzná.

Pouto, které trvá již řadu let

Maminka z rodiny Tindallových, Zara, je totiž sestřenicí prince Williama, konkrétně dcerou princezny Anne, která je sestrou krále Karla III.. Znají se tedy od dětství a už jako děti mezi sebou měli blízký vztah. Narodili se totiž pouhých 13 měsíců od sebe. V roce 1984 byli zachyceni v jejich batolecím věku na královském balkonku při ceremoniálu Trooping the Color, poté existuje fotografie o pár let později, jak vtipkují cestou na vánoční bohoslužbu, jako dospívající si užívali společné lyžování ve Švýcarsku a například v roce 2004 se společně schovávali pod deštníkem na charitativním výletu.

Zara byla i tou členkou královské rodiny, která si hned oblíbila Kate a přijala ji „za jejich“. A i pouto mezi princem Williamem a jejím manželem Mikem je silné. Mike je bývalým známým ragbistou a princ William i jeho bratr Harry ho vždy obdivovali. Údajně to byl prý princ Harry, který Zaru s Mikem seznámil, když ho společně potkali v hotelu v Austrálii v roce 2003 po  Světovém poháru v ragby. Se Zarou si hned rozuměl, i ona má totiž velké sportovní zázemí. Věnovala se jezdectví, s nímž reprezentovala Velkou Británii i na olympijských hrách.

Mohlo by se vám líbit

46 přísných pravidel, která musí britská královská rodina dodržovat

Být členem britské královské rodiny není vždy jednoduché, musíte si totiž zapamatovat spoustu pravidel a striktně je dodržovat. Některá jsou více zvláštní než jiná, například to, že královská rodina nesmí hrát hru Monopoly, nebo že královna nemusí mít řidičský průkaz, ale přesto může řídit. Sepsali jsme všech 46 pravidel a vy se je můžete dozvědět v galerii.
marianne.cz

Jejich děti si rozumí

Tindallovi mají také tři děti, konkrétně Miu (9), Lenu (5) a Lucase (2). Věkově tak mají blízko k dětem prince a princezny z Walesu, což je další věcí která je spojuje. A navíc se i jejich děti mezi sebou mají rády. Naposledy byly viděny společně na Štědrý den na bohoslužbě, kde nejstarší dcera Tindallových, Mia, šla za ruku s princem Louisem (5) a pak si povídala s princeznou Charlotte (8). Kromě toho je nyní v Británii oblíbená fotka, kde Mike objímá prince George (10).

Ještě blíž po odchodu Meghan a Harryho

Na společné akce není pro královskou rodinu snadné najít přátele, kteří se jich mohou účastnit s nimi a navíc s nimiž si jejich děti budou rozumět. Princ a princezna z Walesu jsou tak moc rádi, že mají Tindallovi, jak již několikrát potvrdili v médiích. Může zde hrát roli i to, že vzhledem k tomu, že princ Harry s rodinou nežije ve Velké Británii, jeho děti tak nemají příliš úzký vztah s dětmi prince Williama. Navíc je velkou výhodou, že si William velmi rozumí s Mikem, kterého možná trochu vnímá jako svého druhého bratra.

Rodina prince a princezny z Walesu a Tindallovi
Mohlo by se vám líbit

Čím se princezna Kate ve výchově inspirovala od princezny Diany?

Princezna z Walesu má zítra narozeniny a kromě toho, že zvládá skvěle svou oficiální roli princezny, je úžasná i ve své roli maminky. V jednom konkrétním aspektu přitom princovi Williamovi připomíná jeho maminku a on ji za to ještě více zbožňuje.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Životní styl
Jaroslava Popelka o finančním plánování pro ženy: Jak převzít kontrolu nad svými penězi?

Jaroslava Popelka o finančním plánování pro ženy: Jak převzít kontrolu nad svými penězi?

Životní styl
KVIFF 2024: Průvodce programem, cenami vstupenek, doporučenými filmy a slavnými celebritami

KVIFF 2024: Průvodce programem, cenami vstupenek, doporučenými filmy a slavnými celebritami

Životní styl
8 tipů, jak najít balanc mezi pracovním a osobním životem: Zvládněte home office levou zadní

8 tipů, jak najít balanc mezi pracovním a osobním životem: Zvládněte home office levou zadní

Životní styl
Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku

Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku