Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Seznamte se s Tindallovými – nejlepšími přáteli rodiny prince a princezny z Walesu

Info ikona
Rodina prince a princezny z Walesu a Tindallovi

Snad každá rodina s malými dětmi má jednu další spřátelenou rodinu, se kterou jezdí na dovolené, maminky spolu chodí na kafe a tatínkové na pivo. A děti si spolu hrají. Světe div se, i ti s modrou krví to tak mají.

Tereza Čaladi | 10. 01. 2024

Pokud Tindallovi neznáte, pak si nejspíš říkáte, kde si princ a princezna z Walesu našli k sobě takovou rodinu. Ve škole svých dětí? Na hřišti? Pravdou je, že tato rodina je s nimi příbuzná.

Pouto, které trvá již řadu let

Maminka z rodiny Tindallových, Zara, je totiž sestřenicí prince Williama, konkrétně dcerou princezny Anne, která je sestrou krále Karla III.. Znají se tedy od dětství a už jako děti mezi sebou měli blízký vztah. Narodili se totiž pouhých 13 měsíců od sebe. V roce 1984 byli zachyceni v jejich batolecím věku na královském balkonku při ceremoniálu Trooping the Color, poté existuje fotografie o pár let později, jak vtipkují cestou na vánoční bohoslužbu, jako dospívající si užívali společné lyžování ve Švýcarsku a například v roce 2004 se společně schovávali pod deštníkem na charitativním výletu.

Zara byla i tou členkou královské rodiny, která si hned oblíbila Kate a přijala ji „za jejich“. A i pouto mezi princem Williamem a jejím manželem Mikem je silné. Mike je bývalým známým ragbistou a princ William i jeho bratr Harry ho vždy obdivovali. Údajně to byl prý princ Harry, který Zaru s Mikem seznámil, když ho společně potkali v hotelu v Austrálii v roce 2003 po  Světovém poháru v ragby. Se Zarou si hned rozuměl, i ona má totiž velké sportovní zázemí. Věnovala se jezdectví, s nímž reprezentovala Velkou Británii i na olympijských hrách.

Mohlo by se vám líbit

Jejich děti si rozumí

Tindallovi mají také tři děti, konkrétně Miu (9), Lenu (5) a Lucase (2). Věkově tak mají blízko k dětem prince a princezny z Walesu, což je další věcí která je spojuje. A navíc se i jejich děti mezi sebou mají rády. Naposledy byly viděny společně na Štědrý den na bohoslužbě, kde nejstarší dcera Tindallových, Mia, šla za ruku s princem Louisem (5) a pak si povídala s princeznou Charlotte (8). Kromě toho je nyní v Británii oblíbená fotka, kde Mike objímá prince George (10).

Ještě blíž po odchodu Meghan a Harryho

Na společné akce není pro královskou rodinu snadné najít přátele, kteří se jich mohou účastnit s nimi a navíc s nimiž si jejich děti budou rozumět. Princ a princezna z Walesu jsou tak moc rádi, že mají Tindallovi, jak již několikrát potvrdili v médiích. Může zde hrát roli i to, že vzhledem k tomu, že princ Harry s rodinou nežije ve Velké Británii, jeho děti tak nemají příliš úzký vztah s dětmi prince Williama. Navíc je velkou výhodou, že si William velmi rozumí s Mikem, kterého možná trochu vnímá jako svého druhého bratra.

Rodina prince a princezny z Walesu a Tindallovi
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku