Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Rodina a děti

Olympiáda v plném proudu! Pojďme Češi do toho!

Info ikona
Olympijské festivaly v Praze a Brně

Sazka vás jako generální partner Českého olympijského týmu zve na Olympijské festivaly do Prahy a do Brna. V obou areálech se máte na co těšit!

Promotion | 30. 07. 2021

Olympijské hry se letos sice konají bez diváků, ovšem o to víc se fandí na domácí půdě. V Praze a Brně jsou připraveny Olympijské festivaly, kde se nachází přes třicet sportovišť k praktickému vyzkoušení sportů. Také se tam potkávají sportovní (i kulturní) celebrity s fanoušky. Proto neváhejte a využijte možnosti zažít olympijskou atmosféru.

Vzhledem k tomu, že Česká televize pokrývá především živé přenosy ze sportovišť, můžete se těšit na rozhovory a lifestylový obsah na nové internetové televizi Czech Team TV. Vysílání této televize můžete sledovat přes Mall.tv, iSport a HBBTV ČT.

Jako průkopník Sazka podpořila hlavní pořad této televize, a to Sazka studio Stromovka, které vysílá každé odpoledne živě z pražského festivalu denní souhrn událostí z Tokia. Dále se tam diskutuje se zajímavými hosty ze sportu a kultury a objevují se tam i čerství medailisté.

Info ikona
Olympijské festivaly se znýmými sportovci

Pojďte s námi na Olympijský festival, zablbněte si na stanovišti Sportu v okolí s plastovými bumber bally a omrkněte naše Sazka studio Stromovka v akci. Bezpečnosti se bát nemusíte. Kapacita obou areálů je monitorována, dokládá se testování/očkování, a zároveň existuje možnost otestování se zdarma před areálem. Více informací o festivalech najdete zde.

Info ikona
Olympijské festivaly v Praze a Brně